Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من ار فنهاي 2 اتيشه سري killzone و gears of war بودم
اما اين لامروت :d نابودم كرد :d
اكشن بازي فوق العاده بالا و هوش مصنوعي هم كه ... شخصت پردازي و داستان كه بي نظيره
من گرفتمش كه ازش ايراد بگيرم اما عاشقش شدم ...
جدا كسي رو legendry تمامش كرده؟

من که خودم بیشتر از 1 ماه پیش تموم کردم ولی بد نیست به این لینک سر بزنید . ببین چند نفر بازی رو 1000 کردن ، تموم کردن رو Legendary که دیگه !
http://www.xbox360achievements.org/game/halo-reach/leaderboards/

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
چرا توی firefight matchmaking هرچی سرچ میکنم هیچکی رو پیدا نمیکنه؟؟؟
آخه تو این challenge های روزانه حداقل یدونش مربوط به اینه!!!

mrgames

کاربر سایت
Oct 25, 2010
2
دوستان چرا من مثله بازی در pc که از موس استفاده میکنم . نمیتونم از جوستیکی که رو دسته ایکس باکس است استفاده کنم . دسته هم اورجیناله . کلافم کرده تو کف mw2 و halo هستم ولی خوب نمیتونم هدف بگیرم شکار کنم :d . به نظر شما از تصویر نیست . چون واید نیست.
من استعداد زیادی در گیم دارم نمیدونم چرا این مشکل رو دارم.
و یک سوال دیگه برای آنلاین بازی کردن halo سرعت 512 کیلو کافیه . سرعت حداقل چیه؟

حتما جواب بدید دوستان و الا دسته رو میزنم میشکنم :-s

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام بر بروبچ@};-
من از قسمت فضا به زمین برگشتم ، میخواستم بدونم چقدر از بازی مونده ؟
نظرم در مورد بازی:
هوش مصنوعی بازی فوق العاده هستش ، بعضی مواقع خیال میکنی متوجه کمبود خونت میشن یا اینکه میخوای عقب بری سریع پیش روی میکنن که خیلی جالبه
ولی هوش مصنوعی یارات نسبت به دشمنات خیلی کمتره ; که غیر عادیه

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوستان چرا من مثله بازی در pc که از موس استفاده میکنم . نمیتونم از جوستیکی که رو دسته ایکس باکس است استفاده کنم . دسته هم اورجیناله . کلافم کرده تو کف mw2 و halo هستم ولی خوب نمیتونم هدف بگیرم شکار کنم :d . به نظر شما از تصویر نیست . چون واید نیست.
من استعداد زیادی در گیم دارم نمیدونم چرا این مشکل رو دارم.
و یک سوال دیگه برای آنلاین بازی کردن halo سرعت 512 کیلو کافیه . سرعت حداقل چیه؟

حتما جواب بدید دوستان و الا دسته رو میزنم میشکنم :-s

سلام
داداش خب اولشه همه اینطورین دیگه چقد سخت میگیری
موس که نی
واسه سوال دومیتم بستگی به پینگت داره که با 128 هم میشه رفت

سلام بر بروبچ@};-
من از قسمت فضا به زمین برگشتم ، میخواستم بدونم چقدر از بازی مونده ؟
نظرم در مورد بازی:
هوش مصنوعی بازی فوق العاده هستش ، بعضی مواقع خیال میکنی متوجه کمبود خونت میشن یا اینکه میخوای عقب بری سریع پیش روی میکنن که خیلی جالبه
ولی هوش مصنوعی یارات نسبت به دشمنات خیلی کمتره ; که غیر عادیه

تو این یکی کاملا موافقم که هوش مصنوعی یارات از دشمنا کمتره
واقعا تا حالا دشمنا به این باهوشی ندیدم
حرفه این تو جاخالی دادن

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
یعنی هیچکس این قسمت رو بازی نکرده؟؟؟:((
خُب به خاطر اینکه Firefight مثل مُدهای دیگر مولتی پلیر نیست که حتما باید کسی باشه! یه مقدار میگرده، اگه پیدا نشد تکی میبرتت تو بازی.
و با توجه به کانکشن های قشنگ ایران هم انتظار ندارید که به سرعت چند نفر رو پیدا کنه؟:D تو FF اگه کسی (یا کسانی) باهاتون باشن بهتره، با هم دیگه برید تو FF Matchmaking که نیازی هم به Search نداشته باشه:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,794
نام
مراد حلیمی
دوستان یه سوال...... .:d

میشه مپهایی که تو forge world میسازیم رو وارد قسمت firefight بکنیم یا فقط واسه مدهای آنلاین میشه؟؟چون من هر چی تلاش کردم نشد

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
خُب به خاطر اینکه Firefight مثل مُدهای دیگر مولتی پلیر نیست که حتما باید کسی باشه! یه مقدار میگرده، اگه پیدا نشد تکی میبرتت تو بازی.
و با توجه به کانکشن های قشنگ ایران هم انتظار ندارید که به سرعت چند نفر رو پیدا کنه؟:D تو FF اگه کسی (یا کسانی) باهاتون باشن بهتره، با هم دیگه برید تو FF Matchmaking که نیازی هم به Search نداشته باشه:D

نه اصلا نمیشه کلی توی لابیش وایسادم و بعدش آخرش گفت دوباره سرچ کن و منو تک نفره هم نبرد تو بازی!!!
من فقط با firefight matchmaking مشکل دارم ولی بقیه بخشهاش رو راحت بازی میکنم.b-)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
دوستان یه سوال...... .:d

میشه مپهایی که تو forge world میسازیم رو وارد قسمت firefight بکنیم یا فقط واسه مدهای آنلاین میشه؟؟چون من هر چی تلاش کردم نشد
e من چرا اینو الان دیدم:D

نه نمیشه! مَپ های ساخته شده فقط توسط Costum Game قابل استفاده هستند.
نه اصلا نمیشه کلی توی لابیش وایسادم و بعدش آخرش گفت دوباره سرچ کن و منو تک نفره هم نبرد تو بازی!!!
من فقط با firefight matchmaking مشکل دارم ولی بقیه بخشهاش رو راحت بازی میکنم.b-)
برای من هم پیدا نمیکنه. گفتم، بهترین کار اینه که یکی دو نفر باهات باشن، قبلش با هم دیگه Join بشید بعد برید که مثلا سرچ کنه:D

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
عجب نقشه های وحشتناکیه....
بد بختی ما رو ببین , نه به لایو دسترسی داریم نه کسی هست که باهاش بشینیم دو نفره اسپیلیت بازی کنیم
یه نفره هم تا یه جایی حال میده

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستانی که سری هالو رو بازی کردن خواهشا ً منو کمک کنند !
من در halo 3 به مشکل خوردم اما تاپیکشو پیدا نکردم مجبور شدم همینجا بپرسم .
من وقتی منوآل سمت راست رو بالا می برم اشاره گر تفنگ به سمت پایین میاد و برعکس !!! چطوری می تونم مثل halo reach و دیگر بازیها با بالا بردن منوآل سمت راست اشاره گر هم بالا بره و با پایین آوردنش هم پایین بیاد !؟
ممنون.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
بچه ها يه سوال داشتم.البته ما هرموقع سوالي داشتيم پاسخي نديدم:d
چطور ميشه يه بازي را به طور كامل از هارد ايكس پاك كرد؟
من تنظيمات بازي هيلو را دستكاري كردم و گيم پلي و كنترل بازي به هم ريخت جوري كه نميشه گيم پليش را ادامه داد.يه بار بازي را حذف كردم و نصب كردم باز همون تنظيمات قبلي بود.حلا مي خوام طوري را بازي پاك كنم كه كنسول اونو نشناسه و تنظيمات اوليه آن برگرده.خيلي برام مهمه
ممنون مي شم از دوستان بابت راهنمايي هاشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر