Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
یکی یه جایی رو بگه من برم بازی سالم رو بخرم (تهران نو یا جمهوری باشه بهتره) :d
رفتم بازی رو عوض کردم ولی بازم گیر می کنه !!!

توپخونه - پاساژ لباف - طبقه زیر زمین - فروشگاه نیما و سایتک ( هر دو تاشون خوبن ولی فروشگاه نیما همه ی بازی هاش sleath patch دارن ) ;;)

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
من امروز میخواستم بازی کنم دیدم سیوم پریده نمیدونم چرا موقع سیو کردن هم کنسول رو خاموش نکردم اصلا چه سیو مزخرفی داره تا سیووخروج رو نزنی بازی سیو نمیشه نمیشه کاری کرد از اول بازی کنم؟ اخراش هم بودم:((

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
من امروز میخواستم بازی کنم دیدم سیوم پریده نمیدونم چرا موقع سیو کردن هم کنسول رو خاموش نکردم اصلا چه سیو مزخرفی داره تا سیووخروج رو نزنی بازی سیو نمیشه نمیشه کاری کرد از اول بازی کنم؟ اخراش هم بودم:((
خوب شما بدون اینکه بیای تو من و سیو و خروج رو بزنی یوهویی رفتی بیرون .
تازه از خداتم باشه می خوای یه بار دیگه بازی کنی .:d

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
خوب شما بدون اینکه بیای تو من و سیو و خروج رو بزنی یوهویی رفتی بیرون .
تازه از خداتم باشه می خوای یه بار دیگه بازی کنی .:d

نه حواسم به این بود بعدم اگه یادم رفته بود باید از اون جایی که سیو اخر بود میومد نه اول بازی!
بابا وقت ندارم یه بار دیگه برم تازه این بازیو خیلی دوست داشتم تا اخرش میرفتم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
نه حواسم به این بود بعدم اگه یادم رفته بود باید از اون جایی که سیو اخر بود میومد نه اول بازی!
بابا وقت ندارم یه بار دیگه برم تازه این بازیو خیلی دوست داشتم تا اخرش میرفتم
ببینم شماها اصلا حتی یه بار هم به منوهای بازی سر نزدید؟:D

اول بازی چیه دیگه؟! شما برو تو لیست مراحل Campaign ، آخرین مرحله ای که باز کردی رو اجرا کن، کی گفته باید از اولش شروع کنی؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
ببینم شماها اصلا حتی یه بار هم به منوهای بازی سر نزدید؟:D

اول بازی چیه دیگه؟! شما برو تو لیست مراحل Campaign ، آخرین مرحله ای که باز کردی رو اجرا کن، کی گفته باید از اولش شروع کنی؟
خوب میگه از اول شروع میشه . ینی ریسم می کنه از اول شروع میشه . پس قاعدتا تو قسمت Campaign هم نیست . اگه حرفشون درست باشه . دیگه ما کل منو رو درو کردیم دیگه :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خوب میگه از اول شروع میشه . ینی ریسم می کنه از اول شروع میشه . پس قاعدتا تو قسمت Campaign هم نیست . اگه حرفشون درست باشه . دیگه ما کل منو رو درو کردیم دیگه :d
بابا باید بری تو قسمت Campaign و بعد select mission یا همچین چیزی آخرین مرحله ای که رفتی رو انتخاب کنی !

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان چند تا سوال دارم اگه مبتدی بود ایراد نگیرید چون من تازه ایکس باکس گرفتن :
1- کاورگیری در این بازی چجوریه و با چه دکمه ای !؟
2- نشتن با کدوم دکمه است ؟
3- آیا امکان این وجود داره که با دو دسته بازی کرد به طوری که من و دوستم هر کدوم یکی از شخصیتها رو اداره کنیم ؟!
4- چجوری میشه در ایکس باکس برای هر کاربر یه پروفایل جداگانه ای ساخت تا هر کس سیو خودش رو ادامه بده !؟
5- هدفن رو به کجای ایکس باکس باید بزنم !؟ واسه من آرکید هست و جایی برای فیش اسپیکر یا هدفن نداره!!!

ممنون

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دوستان چند تا سوال دارم اگه مبتدی بود ایراد نگیرید چون من تازه ایکس باکس گرفتن :
1- کاورگیری در این بازی چجوریه و با چه دکمه ای !؟
2- نشتن با کدوم دکمه است ؟
3- آیا امکان این وجود داره که با دو دسته بازی کرد به طوری که من و دوستم هر کدوم یکی از شخصیتها رو اداره کنیم ؟!
4- چجوری میشه در ایکس باکس برای هر کاربر یه پروفایل جداگانه ای ساخت تا هر کس سیو خودش رو ادامه بده !؟
5- هدفن رو به کجای ایکس باکس باید بزنم !؟ واسه من آرکید هست و جایی برای فیش اسپیکر یا هدفن نداره!!!

ممنون

الآن اینا سوال های مربوط به Reach هست دیگه ؟ :d
مورد اول که کاور گیری به اون صورتی که شما فکر می کنی نداره !
2) این دیگه سوال کردن نداره ! دو دقیقه بازی رو انجام بدی این چیزا رو میفهمی !
3) بله !! اینا جزء بدیهیات بازی هست :d
4) از پروفایلت بیا بیرون ، یه پروفایل دیگه بساز :d (اینم واقعا سوال نداشت ها ! یه امتحان می کردی خودت میفهمیدی !)
5) دسته رو میگیری دستت ، این طرفی که رو به خودت هست یه جا داره ، هدست رو می کنی اونجا ! البته اگه منظورت هدست خود دستگاه بوده باشه

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
الآن اینا سوال های مربوط به Reach هست دیگه ؟ :d
مورد اول که کاور گیری به اون صورتی که شما فکر می کنی نداره !
2) این دیگه سوال کردن نداره ! دو دقیقه بازی رو انجام بدی این چیزا رو میفهمی !
3) بله !! اینا جزء بدیهیات بازی هست :d
4) از پروفایلت بیا بیرون ، یه پروفایل دیگه بساز :d (اینم واقعا سوال نداشت ها ! یه امتحان می کردی خودت میفهمیدی !)
5) دسته رو میگیری دستت ، این طرفی که رو به خودت هست یه جا داره ، هدست رو می کنی اونجا ! البته اگه منظورت هدست خود دستگاه بوده باشه

دوست عزیز من تازه خریدم هنوز باهاش آشنا نیستم اگه مشکل نداشتم که نمی پرسیدم !!!
من همه ی دکمه ها رو امتحان می کنم ولی نمی تونم بشینم !
با چه گزینه ای می تونم دو دسته بازی کنم ؟
من اصلا پروفایل نساختم که بخوام بیام بیرون !!!
نه منظورم هدست یا اسپیکر کامپیوتره !
--- ببینید دوستان من ساختن پروفایل رو برای این می خوام که در گیم نت هر کدوم از مشتریهام بتونند سیو خودشون رو برن جلو !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
من همه ی دکمه ها رو امتحان می کنم ولی نمی تونم بشینم !
با فشار دادن آنالوگ چپ میشینه. اما موضوع اینه که شما اصلا تو این بازی احتیاجی به نشستن نداری! یعنی کلا نشستن تو Halo کار اشتباهیه، چون اکشن بازی سریعه و شما مدام باید در حرکت باشی. Halo با Call of Duty خیلی فرق داره...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
با فشار دادن آنالوگ چپ میشینه. اما موضوع اینه که شما اصلا تو این بازی احتیاجی به نشستن نداری! یعنی کلا نشستن تو Halo کار اشتباهیه، چون اکشن بازی سریعه و شما مدام باید در حرکت باشی. Halo با Call of Duty خیلی فرق داره...

ببخشید منظورتون از آنالوگ چیه !؟
برای زوم کردن دوربینهای اسنایپر کدم دکمه رو بزنم !؟
لطفا ً به سوالات قبلیم هم پاسخ بدید .
ممنون:">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر