Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
امروز تموم کردم بازی رو...
چـــقـــدر زیـــــبـــــا بـــود! ... واقعاً Bungie یه حال اساسی به فن های Halo داد! بسیار صفا کردیم، اجرشون با خدا! :d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بچه ها کسی تونست مستر چیف رو تو بازی ببینه یا صداش رو بشنود؟
تو قسمت داستانی بازی که نبود ولی می تونی هم صداشو با اون امتیازاتت بخری و هم قیافشو هم قیافه مستر چیف کنی .
با شماره 3 وم موافق نیستم
اسپارتان ها ریچ رو خونه خودشون میدونستن و تیم نوبل همشون نابود شده بودن بخاطر همین نوبل 6 میخواست کنار همرزماش بمیره
حرفه شما هم درسته ولی به نظرم دلیل اصلیش همونه که گفتم چون رفت پشت اون دستگاه لیزرم نشست و اون سفینه هارو نابود کرد .
روی legendary کاملا بستگی داره که اسلحه خوب دستت باشه یا نه!
اگه اسلحه درست حسابی داشته باشی ممکنه حتی فرقش با normal رو هم حس نکنی.اما معمولا طول میکشه تا آدم حالیش بشه تو هر قسمت باید چجوری عمل کنه واسه همین روی legendary یه 10 ساعتی اضافه میشه.
اگه سلاح خوبم داشته باشی باز جاهای زیادی از بازی به مشکل می خوری. چون اون سلاح خوبا هم کم خودشو و خشاباش پیدا می شه . و خشاباشم تموم شدنیه دیگه :d

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,770
با شماره 3 وم موافق نیستم
اسپارتان ها ریچ رو خونه خودشون میدونستن و تیم نوبل همشون نابود شده بودن بخاطر همین نوبل 6 میخواست کنار همرزماش بمیره

حرفه شما هم درسته ولی به نظرم دلیل اصلیش همونه که گفتم چون رفت پشت اون دستگاه لیزرم نشست و اون سفینه هارو نابود کرد .
من با A.T.HELLBOY موافقم,نوبل 6 اینجورام که شما میگی عشق همرزم نبود.اگه دقت کرده باشین همون اول اول بازی که تازه وارد تیم میشید کارتر به 6 میگه که:
"راستی من پروندتو خوندم ,منظورم همشه! ببین ما اینجا یه تیم هستیم پس خواهشا ازون lone wolf بازیات در نیار."
تازشم june که هنوز زنده بود!
اگه سلاح خوبم داشته باشی باز جاهای زیادی از بازی به مشکل می خوری. چون اون سلاح خوبا هم کم خودشو و خشاباش پیدا می شه . و خشاباشم تموم شدنیه دیگه :
من وقتی این گرز گندهه بیفته دستم دیگه حریف ندارم :d

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من که دارم دور دوم رو می رم! واقعا ارزش تکرار پذیری بالایی داره!

چه هایپری هستی بابی ! اینقدر halo رو تو bc محبوب کردی!:d(می گفتی به مایکروسافت بگم استخدامت کنه!:d) البته به عالی بودن Reach شکی نیست!

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,770
این فیلم مربوط به آخر بازیه همون که امیل میگه:
I'm ready,how about you
http://www.youtube-nocookie.com/watch?v=BNl6phPpNwc
چطوری می تونم سیوش کنم؟قدیما یه سری سایت واسه این کارا بود اما حالا همشون هیتلر شدن!
راستی اگه ازین فیلم کیفیت بهترشو دارید لینک بدید]مرسی :x

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
من با A.T.HELLBOY موافقم,نوبل 6 اینجورام که شما میگی عشق همرزم نبود.اگه دقت کرده باشین همون اول اول بازی که تازه وارد تیم میشید کارتر به 6 میگه که:
"راستی من پروندتو خوندم ,منظورم همشه! ببین ما اینجا یه تیم هستیم پس خواهشا ازون lone wolf بازیات در نیار."
در این که شکی نیست که حرفه spiderferi این درست باشه. همچنینی اینکه کلا نوبل تیم بروبچ با مرامی بودن و برای ریچ و تیمشون همه کار میکردن . ولی به نظرم هدف اصلیش همون بود که گفتم .

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
Master Chief داخل بخش داستانی بازی هم حضور داره ولی خب کسی تا حالا ندیده بوده:>
داخل اسپویلر توضیح میدم، اگر بازی رو تموم نکردین نخونید:
آخر بازی بعد از اینکه چند تا از سفینه های دشمن رو از بین می برید که Pillar بتونه از زمین بلند بشه یه Cut-scene شروع میشه که یه تیک از داخل پیلار نشون میده صحنه رو، اگر اینجا RS رو به سمت راست بچرخونید رئیس رو می بینید. عکس :
06159im9vbwglw3odo1z.jpg
584cc11o7mvv96dclji.jpg

پ.ن: اگر هم تکراری بود خب چی کارتون کنم:D

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بازی بدی نبود،خوب هم نبود.دشمن ها تکراری بود.زیاد فرقی با halo 3 نداشت بنظر من.پایانش هم اونچنان شاه کار نبود.هوش مصنوعی یاران بعضی مواقع گلابی بود:-s>:d<;;):d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
مایکروسافت گفته بود از 17ـُم تا 19ـُم سپتامبر سیلورها هم میتونن آنلاین بازی کنند! یعنی از امروز قاعدتا باید شروع بشه:D گفتم که بدونید...

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
بازی بدی نبود،خوب هم نبود.دشمن ها تکراری بود.زیاد فرقی با halo 3 نداشت بنظر من.پایانش هم اونچنان شاه کار نبود.هوش مصنوعی یاران بعضی مواقع گلابی بود:-s>:d<;;):d

این همه نکته ی منفی داشت بعد همه ی سایتها بالای 9 دادند !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر