Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام.
یک تم مجانی از این بازی به نام invasion بر روی xbox live قرار گرفته که تم خوبی هم هست.
یک عکس که از این تم گرفتم:
http://picasaweb.google.com/lh/photo/_a9qunbyUAU7pG2VsNm8S7vGrNPyGsgmIQo6b88K1G4?feat=directlink
می تونید دانلودش کنید.
دیشب پولی بود امروز رایگان شده! من که دانلود کردم. حجمش هم نزدیک 17 مگ هست. مفته از دست ندید.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
500x_halo_truck.jpg

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام.
یک تم مجانی از این بازی به نام invasion بر روی xbox live قرار گرفته که تم خوبی هم هست.
یک عکس که از این تم گرفتم:
http://picasaweb.google.com/lh/photo/_a9qunbyUAU7pG2VsNm8S7vGrNPyGsgmIQo6b88K1G4?feat=directlink
می تونید دانلودش کنید.
لینکش pc شو کسی داره؟؟؟
منظورم اینکه از pc بزاریم تو دانلود لیست بعد که روشن کردیم شروع شه

ویرایش
: خودم پیدا کردم
http://marketplace.xbox.com/en-US/games/offers/f0000037-0000-4000-8000-00004d53085b

seraj1

کاربر سایت
Dec 13, 2009
135
خدا وکیلی آخر بازیه من که رو درجهی آخرش خودمو دارم میکشم هر یه نیم ساعت یه بار چکپوینت میگیرم ولی خدا وکیلی با رانندگیش خیلی حال کردم با اینکه بار اولم بود بازی میکردم
برای اون دوستانی هم که میگن رانندگیش بده او سخته باید بگم که شما فکر کنید اصلا سوار ماشین نیستید دارید یه بازیه سوم شخص بازی میکنید که سرعتتون توش زیاده واقعا هیچ فرقی با یه بازی سوم شخصص نداره من که توش استاد شدم
Halo-reach-avatar-items.jpg

آخرین ویرایش:

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
منم دیشب تمومش کردم.بدون اغراق بهترین shooterی بود که بازی کرده بودم.این همه که میگن گرافیک بده ولی اون طور نیست که مثلا یه جایی از بازی خورده باشه تو ذوقم.اصلا گیریم گرافیکشم بد،یه آب دهن بیفته تو دریا به کجای دریا بر میخوره؟خلاصه به نظر من گرافیکشم عالی بود.کل بازی یه طرف،ترسیدن اون دشمن کوچولوها یه طرف :d .اگرم بخوام امتیاز بدم قطعا 10/10.تا اینجای 2010 که واسه من بهترین بازی سال بوده.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
منم دیشب تمومش کردم.بدون اغراق بهترین shooterی بود که بازی کرده بودم.این همه که میگن گرافیک بده ولی اون طور نیست که مثلا یه جایی از بازی خورده باشه تو ذوقم.اصلا گیریم گرافیکشم بد،یه آب دهن بیفته تو دریا به کجای دریا بر میخوره؟خلاصه به نظر من گرافیکشم عالی بود.کل بازی یه طرف،ترسیدن اون دشمن کوچولوها یه طرف :d .اگرم بخوام امتیاز بدم قطعا 10/10.تا اینجای 2010 که واسه من بهترین بازی سال بوده.
اره گرافیک عالیه
فقط یکم فریم پایین میاد
یادمه تو فایرفایت بودم یهو کلی دشمن اومدن منم بستمشون به باد بازوکا/لانچر اقا بازی گیری میکرد اا... من از خنده مرده بودم :d

Nima_MO360

کاربر سایت
May 6, 2010
109
نام
Nima
سلام.....
یکی از دوستام تو مرحله ی جنگ سفینه ها وقتی سفینه رو پارک میکنه دستگاش ارور میده...:((
بازی هم رو هارد نصب کرده .
مشکلش چیه ؟
ممنون میشم کمک کنید....>:d<

آخرین ویرایش:

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
سلام.....
یکی از دوستام تو مرحله ی جنگ سفینه ها وقتی سفینه رو پارک میکنه دستگاش ارور میده...:((
بازی هم رو هارد نصب کرده .
مشکلش چیه ؟
ممنون میشم جواب بدید....>:d<

خوب برادر من دستگاه دوستت چینیه .

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من یه جا گیر کردم راهنمایی میکنید؟ :
بعد از این که دو تا اسلحه های بزرگ رو اکتیو میکنم باید برگردیم به بیس. بعد تو راه که داشتم با ماشین:d میرفتم نوبل 5 پرید پایین یهو (اسمش چی بود؟) فقط من موندم و kat حالا تو بیس دو تا موجود سبز بزرگ هستن هر چی با پلاسما اوور شارژ میکنم میزنمشون بمیر نیستن! چند تا هم گرینید اون جاست هی به سمتشون پرتاب میکنم ولی بازم...
چی کار کنم؟

parshansh

کاربر سایت
Dec 24, 2009
96
سلام
من یه جا گیر کردم راهنمایی میکنید؟ :
بعد از این که دو تا اسلحه های بزرگ رو اکتیو میکنم باید برگردیم به بیس. بعد تو راه که داشتم با ماشین:d میرفتم نوبل 5 پرید پایین یهو (اسمش چی بود؟) فقط من موندم و kat حالا تو بیس دو تا موجود سبز بزرگ هستن هر چی با پلاسما اوور شارژ میکنم میزنمشون بمیر نیستن! چند تا هم گرینید اون جاست هی به سمتشون پرتاب میکنم ولی بازم...
چی کار کنم؟
اونا هانتر هستند و به نوعی سخت ترین دشمنای بازیند نقطه حساسشون هم پشتشون هستش باید تیر زیادی مصرف کنی تا بالاخره بکشیشون نارنجک هایی که به دشمن میچسبند واسه اینا خیلی خوبند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر