Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب من هم بالاخره گرفتم
بازی نسبت به توقعاتم خیلی بالاتر بود
من رو که با اینجور بازی های فضایی اصلا حال نمیکنم خیلی راضی نگه داشت
یه دو تا مرحله اولش که خیلی خوب بود
گیم پلی جذابی هم داشت
کرافیک خوبه اما عالی نیست
تنها ایراد بزرگش تا حالا کنترل وسایل نقلیه بوده که واقعا افتضاح بود اساسی!
حالا تموم کردم دوباره میام!
نه افتضاح نیست . عادت می کنی . هیلو فن باشی این حرفو نمی زنی :d ( نه اینکه به خاطر تعصب اینا بگی خوبه ها منظورم اینه که اگه هیلو زیاد بازی کرده باشی برات مثله آب خوردنه ولی زود بهش عادت می کنی ) . من که عاشق کنترل وسایل نقلیشم .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
به جونه خودم فن بازی در نمیارم ولی اصلا با کنترل وسایل نقلیش مشکل ندارم! اتفاقا به نظرم خیلی خوبه و روونه نمیدونم مشکل دوستان چیه:D این قدر سخت نیست کنترل 2 تا جویستیک باهم...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب من هم بالاخره گرفتم
بازی نسبت به توقعاتم خیلی بالاتر بود
من رو که با اینجور بازی های فضایی اصلا حال نمیکنم خیلی راضی نگه داشت
یه دو تا مرحله اولش که خیلی خوب بود
گیم پلی جذابی هم داشت
کرافیک خوبه اما عالی نیست
تنها ایراد بزرگش تا حالا کنترل وسایل نقلیه بوده که واقعا افتضاح بود اساسی!
حالا تموم کردم دوباره میام!
کلا یه قلقی داره اگه عادت بکنی خیلی راحته!;)

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
راستی من یه جا خونده بودم این بازی 3D هم هست و یک نمایش هم از 3Dبودنش داده! ما که همچین منویی برای 3D بودنش ندیدیم ، لطفا بگید جریان چیه تا از گمراهی در بیام!:D
انگار من حرفامو باید 2 بزنم تا دوستان توجهی بهش کنن! آهااااااااااای! کسی نبود جواب بده؟b-)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
Reach در حال حاضر بهترین بازی موجود بر روی 360 از هر لحاظ! باید ببینیم چه بازی تا پایان سال جاری میتونه جاش رو بگیره! شاید Gow 3 یا Vanquish یا Bulletstorm و...فعلا نمیشه حدس زد یا قضاوت کرد باید صبر کرد و دید...البته این فقط نظر من بود!;)

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
بلاخره بازی تموم شد و منم در این حالت:( نمیدونم چی بگم ..... شاهکار بود یکی از بهترین های این نسل و و fps سال و به جرات میگم تاریخ
درمورد داستان
این روز ها همه اسلحه دارن شما چطور:d
داستان واقعا فوقالاده بود که البته انتظار دیگه ای هم نمیرف و پایان زیبایش که به بهترین نحو تموم شد و خاطرات تمام هیلو ها برام زنده شد از لحظه ای که رییس از محوظه بیرون میاد تا لحظه ای که دوباره در محفظه میخوابه
در مورد مرگ ها هم یکی از یکی زیباتر و تاثیر گزار تر اولیش جورج که فداکاری کرد دومی کت که داشت حرف میزد یدفه پخ یلحظه شوکه شدم سومی هم کارتر که واقعا حال کردم باش و چهارم که من یلحظه گفتم ننههههههه:d و اخری هم خودمون که جای هیچ حرفی باقی نمیگذاره
دیالوگ ها هم فوقالاده بودند همشون با معنی بودن
و در اخر we love bungie:x:x

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فوق العاده بود . بینهایت زیبا بود . از گیم پلی و داستان بگیر تا موسیقی بینظیر بازی . واقعا از نظر موسیقی رو دست این بازی وجود نداره

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
با این حساب ویجی چارتز بعید میدونه رکورد mw2 روی 360 زده بشه ولی یکی از کاربرا گفته بود فروش اروپا اسیا افریقا و خاور میانه همه رو شگفت زده میکنه
عزیز من رکورد MW2 که هیچ :d دو برابرشم میفروشه !;) هیلو 3 11 میلیون فروخت اگه اشتباه نکنم تازه اون موقع جمعیت 360 دار مثه الان نبود یعنی از هر 2 360 یکی هیلو 3 داشته !:d
خب الان دیگه با این پیش فروش مرگی :D با این همه تبلیغات :d میخوای MW2 رو نشوره بزاره کنار ؟ :d

دلم چه قدر به حال مایکرو و بانجی می سوزه!الان رفتم لایو تو spotlight یه شمارش معکوس برای انتشار هیلو ریچ بود!ما تمومش کردیم...........
دلت به حال خودمون بسوزه که بنیم :D

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
تازه ما ایرانم حساب نکردیم:dمیگم کسی نیست تو ایران نسخه لجندری رو داشته باشه بفروشه؟:dدر مورد کنترل ماشین هم که بابا جون برا زیر کردن ملت:dفقط وای به حالت یک نارنجکی چیزی بره زیرت چپ کنی:d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کنترل ماشین ها اولش برای من هم سخت بود ولی آدم عادت می کنه.باحاله,یه جورایی عین کنترل واقعی ماشینه!
پ.ن:دلم چه قدر به حال مایکرو و بانجی می سوزه!الان رفتم لایو تو spotlight یه شمارش معکوس برای انتشار هیلو ریچ بود!ما تمومش کردیم...........

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بابا بخدا من نمیدونم چرا انقدر همه از کنترل ماشین هاش انتقاد میکنن ! اصلا مشکلی نداشت به نظر من خیلی روان و راحت بودش ! فقط عین Halo 3 هوش مصنوعی یار هات برای رانندگی یکم شوته وگرنه کنترل خوده ماشین به نظرم ایراد خاصی نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر