Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
iیچوقت فکر نمی کردم اینطوری عاشق هالو(هیلو,هولو,هر کوفت و زهر ماری که هست!)بشم!فوق العاده بود.خیلی حماسی و بشدت سریع!گرافیک توپ,از کاستومایز شخصیتش خوشم اومد.فقط یکمی کنترل ماشین توش سخته ولی دارم راه می افتم.
دوستان من تا حالا هالو بازی نکرده بودم(یکمی 3 را رفتم خوشم نیومد)اگر می شه به این سوال من تو اسپویلر جواب بدید:(راجع به داستانه)
اون زنه که اول بازی اون مموری را از kat می گیره کیه؟و کلا اونجا چی می گه؟
من نمی دونم تو این سایت چرا باید سوالام را دوبار بپرسم؟هیچکی نیست جوابم را بده؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
آره من همون اوایل گرفتم. کلاه ِ Jun است من دنبال کلاه جورج هستم، که یه کاری تو آنلاین باید انجام بدی، باید صبر کنم تا دو هفته دیگه (لامصب مال Carter رو اصلا نمیشه گرفت! گفته یه مرحله رو تو legendary باید بدون مردن تموم کنی!!! شاید Co-op بشه یه کاریش کرد، نفر دوم بره جلو، ما اون پشت وایسیم)

راستی دارم رو Legendary بازی رو میرم الان مرحله سوم هستم، سخت هست، ولی خُب میشه رد کرد، دیگه اونجوری هم نیست این دو تا مرحله اول رو 3-4 ساعت طول کشید برم. 275 گیمر اسکور ارزشش رو داره
همین یکی jun واسمون کافیه !
البته که الان رو Legendey داری میری واسه خودش خیلیه ولی من که روی Heroic داشتم میرفتم دو سه مرحله اول واقعا آسون بود و از مرحله 5 به بعد یکم احساس سختی کردم و من مطمئنم رو Legendey اونجا یک Challenge واقعی رو حس میکنی ! اونموقع بابک جان شما را میبینیم !:d
بابا چرا اینقدر خودتون رو اذیت میکنید فردا یک Save Editor واسش میاد سه سوته رو Legendey میشه رد کرد !!!:d:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
من نمی دونم تو این سایت چرا باید سوالام را دوبار بپرسم؟هیچکی نیست جوابم را بده؟
اون دکتر هالزی است، کسی که پروژه اسپارتان رو خلق کرد.
اون مموری هم اطلاعاتی بود که یکی از محققان بدست آورده بود. (همون یارو که مرحله قبل تو اون پایگاه مرده بود و جورج با دخترش حرف زد).
اونجا هم هالزی کلا درباره حمله کاونانت ها و مسائل پیرامون اون (:D) با Noble Team صحبت میکند.
بابا چرا اینقدر خودتون رو اذیت میکنید فردا یک Save Editor واسش میاد سه سوته رو Legendey میشه رد کرد !!!
آدم باید حاصل دسترنج خودش رو بخوره:D
من بیشتر دوست دارم ببینم پایان Legendary این هم، مثل Halo 3 فرق داره یا نه. شاید یه چیزای دیگه ای هم نشون داد:D

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
دوستاني كه بازي كردن درجه Heroic اين يعني از Heroic بازي Halo 3 سختتر هستش؟
اخه Halo 3 درجه Heroic ش سخت نبود اصلا !!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اون دکتر هالزی است، کسی که پروژه اسپارتان رو خلق کرد.
اون مموری هم اطلاعاتی بود که یکی از محققان بدست آورده بود. (همون یارو که مرحله قبل تو اون پایگاه مرده بود و جورج با دخترش حرف زد).
اونجا هم هالزی کلا درباره حمله کاونانت ها و مسائل پیرامون اون (:D) با Noble Team صحبت میکند.

آدم باید حاصل دسترنج خودش رو بخوره:D
من بیشتر دوست دارم ببینم پایان Legendary این هم، مثل Halo 3 فرق داره یا نه. شاید یه چیزای دیگه ای هم نشون داد:D
دستت درد نکنه آقا بابک!ما را از خماری دراوردی!خوب بریم ادامه ی این داستان حماسی را ادامه بدیم.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
یه سوال:چرا نمیشه مثل هیلو 3 دوتا اسلحه برداشت مگه خیر سرشون اینا اسپارتان نیستند:-/
با اين قسمتش خيلي حال ميكردم كلا فاز خيلي بالائي داشت وقتي با 2 تا اسلحه به طور هم زمان شليك ميكردي!
در كل حيفش ولي باز هم نبودش چيزي از جذابيتهاي Halo كم نميكنه :d:x

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
یه سوال:چرا نمیشه مثل هیلو 3 دوتا اسلحه برداشت مگه خیر سرشون اینا اسپارتان نیستند:-/

همین محدودیت 2 اسلحه باعث جذابیت بازی میشه ، چون دیگه فرت و فرت تیر نمیزنی به در و دیوار ...

خود به خود مجبور میشی بسته به نیازت 2 اسلحه برداری و دقیق ازشون استفاده کنی.

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
تموم شد.:((
دوستان بازی فوق العاده بود. فکر نکنم توی این نسل دیگه بازی ای بیاد که تا این حد ازش لذت ببرم.
البته این پایینی چیزی از داستان بازی رو لو نمیده و کلا به نظرم بازش کنید بهتره ولی به هر حال میل خودتونه.
به همتون پیشنهاد می کنم که credits بازی رو تا آخر ببینید بعدش یک اتفاق خیلی جالب میوفته.

راستی یه نکته ای:
من halo 3 رو روی درجه ی سختی نرمال رفتم ولی بعد از تموم شدن credits اش(تا آخر نگاه کردم :D) پایان legendary بازی رو دیدم؟! شما هم تا آخر نگاه کنید ببینید میتونید ببنید یا نه.

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب منم امروز خریدم . نشستم یه 4 ساعتی بازی کردم . خیلی حال داد اصلا نمی دونم چه جوری بگم خیلی خفنه . تازه حالا اولشه . به نظر من که گرافیکش خیلی خوبه . بیشتر از همه از موسیقی و صدا گذاریش خوشم اومده . از اون حد انتظارمم بالا تره .:d

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
خوب منم امروز خریدم . نشستم یه 4 ساعتی بازی کردم . خیلی حال داد اصلا نمی دونم چه جوری بگم خیلی خفنه . تازه حالا اولشه . به نظر من که گرافیکش خیلی خوبه . بیشتر از همه از موسیقی و صدا گذاریش خوشم اومده . از اون حد انتظارمم بالا تره .:d
بله واقعا گرافیکش خوبه من نمیدونم چرا دوستانمون میگن گرافیکش پایینه. در حد بازی های امروزی به نظر من هست ولی مثل کرایسیس نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر