Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من دیگه تحملم را از دست دادم نمیشه زودتر بیاد این بانجی هم هردفعه بیشتر تحمل آدم را کمتر میکنه فکر کنم همون روز اول هرچی HALO:REACH اومده به فروش بره یکیش هم تو بازار نمونه ولی واقعا گرافیک شاخی داره.
راستی این EA هم که انقدر با کرایسس 2 برای HALO:REACH شاخ و شونه میکشید چی شد تاخیرش داد ترسیده =))

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
من دیگه تحملم را از دست دادم نمیشه زودتر بیاد این بانجی هم هردفعه بیشتر تحمل آدم را کمتر میکنه فکر کنم همون روز اول هرچی HALO:REACH اومده به فروش بره یکیش هم تو بازار نمونه ولی واقعا گرافیک شاخی داره.
راستی این EA هم که انقدر با کرایسس 2 برای HALO:REACH شاخ و شونه میکشید چی شد تاخیرش داد ترسیده =))
خُ شاید تاخیر داده که وعده هاش رو عملی کـــنه..:d..

Captain America

کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
نه خیر تاخیر داده که یه وقت به قتل نرسه در فروش:d

با حرفت 100% موافقم کرایسس 2 اگه تاخیر نمیخورد احتمال شکستش تو فروش زیاد بود چون نمیتونست از سد HALO:REACH بگذره ولی جالبتر اینکه اگه مارس بیاد یک ماه بعدش GEARS OF WAR 3 میاد بازم همون آش و همون کاسه :d

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
سلام دوستان!
یک سایت پیدا کردم که فقط wallpaper های halo reach رو میذاره و بعضا هم بسیار زیبا هستند.
آدرس سایت:
http://www.haloreachwallpaper.com
چند تا wallpaper جالب:
http://www.haloreachwallpaper.com/images/wallpapers/Noble-Team-Silhouette_by_F_1.jpg
http://www.haloreachwallpaper.com/images/wallpapers/Halo_Reach_Noble_Team.jpg
http://www.haloreachwallpaper.com/images/wallpapers/reach.jpg

مرسى برايه سايت. سايت خوبى بود كلى والپيپر گرفتم.
به نظر من خيلي خوبه كه گرافيك رو ارتقا دادن اما تو سرى هيلو گرافيك هيچوقت مهم نبوده

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دستتون درد نکنه.عجب عکسهایی بود.خیلی زیبا و با ابهت بود.عجب سیستم تبلیغاتی و هنری خفنی داره این مایکرو.:x

Captain America

کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Halo Reach سرانجام موفق شد از مرز 1 میلیون پیش فروش ( تنها در ایالات متحده ) گذشته و خود را به عنوان موفق ترین بازی سال تا به اینجا در زمینه ی پیش فروش معرفی کند ! این موفقیت در حالی رقم می خورد که تا عرضه ی ریچ هنوز 5 هفته باقی مانده است و یه طور قطع شاهد رکورد شکنی های بیشتری از این عنوان در زمینه ی پیش فروش خواهیم بود ! همچنین طبق گزارش سایت Amazon این بازی هم اکنون در صدر جدول پر فروش ترین محصولات مرتبط با گیم این سایت است . نسخه ی Limited و Legendary این عنوان نیز در آمازون به عنوان پرفروش ترین نسخه های ویژه ی سال شناخته شدند ! ریچ در هفته ای که گذشت 158.668 نسخه پیش فروش داشت و سرانجام موفق شد برترین بازی سال گذشته در زمینه ی پیش فروش را پشت سر گذارد ! MW2 در مدت زمان 5 هفته تا عرضه در یک هفته به عدد 117,815 دست یافته بود که اختلاف فروش ریچ با این عنوان کاملا واضح است . MW2 در بازه ی زمانی مشابه با ریچ 993,545 نسخه پیش فروش داشت اما ریچ تا کنون 1,071,366 پیش فروش داشته است ! با توجه به پیش فروش کل 1,857,294 نسخه ای عنوان MW2 , می توان شاهد بود ریچ در نهایت تنها در آمریکا 2 میلیون نسخه پیش فروش کند ! در رتبه ی دوم پیش فروشهای این هفته نسخه ی ایکس باکس Black OPS قرار دارد . نسخه ی X360 عنوان MOH هم در رده ی سوم قرار دارد . نکته ی جالب حضور Kinect Adventures عنوان انحصاری کینکت در بین 25 بازی برتر است که این عنوان را می توان نخستین بازی مختص موشن کنترل های سونی و مایکروسافت دانست که توانسته در این لیست جای بگیرد !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
خُب بررسی موشکافانه ای از تریلر A Spartan Will Rise انجام بدم:D

کل تریلر مربوط به معرفی Noble Team بود، به صورت خلاصه البته. همراه با صحنه های جدید. اینم قیافه اصلیشون به جز Emile :D (کلا این بدون صورت خفنه:D). این عکس ها رو خودم از تریلر گرفتم.

این هم Noble Six با آرمور Default

تو این دو تا صحنه هم خیلی تیریپ قشنگی وایسادن گفتم عکس بگیرم:D

این قسمت هم خیلی باحال بود:D کت پشت جورج کاور گرفته و میره جلو lol:D

اما از این چیزها که بگذریم یه چند تا صحنه واقعا جالب بود. یکی برگشت Scarab های هیلو 3

و قرار گرفتن بیش از 5 Hunter در مقابل شما، در صورتی که تو هیلو 3 بیشتر از دو تا تا حالا نیومده بود. (5 تا Hunter میدونید یعنی چی؟:D یعنی به ** رفتیم:D)

با این وضعیت بعید میدونم Scarab ها هم مثل هیلو 3 یکی دو تا باشن، خدا به خیر کنه:D

اما نکته مهم و تا حدودی سورپرایز تریلر نشون دادن دکتر هالزی است (خالق اسپارتان ها) که یعنی تو بازی هم هست.

به خاطر این میگم مهم، چون همین موضوع نشون میده داستان بازی پیچیده تر از این حرفاست! یعنی بعید میدونم موضوع فقط جنگ با کاونانت ها و اینا باشه! و از همه مهمتر، اصلا بعید نیست مسترچیف هم ببینیم:D چون مسترچیف تو Reach کلی جریانات با هالزی داشته!

ویرایش: راستی یادم رفت بگم:D صدای Emile هم برای اولین بار میشنویم:D لامصب صدای خشن و خفنی داره!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliatlas

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
و قرار گرفتن بیش از 5 Hunter در مقابل شما
اتفاقآ میخواستم بهت بگم تا حالا این همه Hunter با هم ندیده بودیم ولی شک داشتم که شاید قبلآ دیدیم :D صحنه خیلی سختی باید باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر