Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
Joseph Tung گفته که رزولیشن Reach از Halo3 بیشتر خواهد بود
نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه بازی با این گرافیک و این روونی 720 نمیشه...!
زمانی که NowGamer ازشون پرسیده که اینی که شما میگین بالاتر از Halo 3 , یعنی 720 ؟ Tung در جواب گفته فعلا نمیتونم در این رابطه چیزی بگم و وارد جزییات بشم ولی پیشرفت قابل توجهی داشته...

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
هیلو FPS عامه پسندی نیست مثل آشغالایی چون MW2 و... درکش از عهده هر کسی خارجه, مخصوصاً بکس کژوال!
واقعا چی بگم به این پست!! از الان هر که بازی MW2 رو خوب بدونه مطمئن باشید توان درک reach رو نداره چون بازیش آشغاله و خودشم casual (واقعا اگه MW2 انحصاری واسه xbox بود بازم این حرفو میزدید؟!!خوب شما از یه FPS خوب چی میخوای آخه؟ داستان خیلی خفن که نمیخوای) واقا فن بوی بازی هم حدی داره از یه حدی بگذره دیگه مسخره میشه. یکی ندونه انگار دیوید لینچ سناریوی halo رو نوشته که اگه کسی خوشش نیاد مشکل از درک اونه نه halo.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه بازی با این گرافیک و این روونی 720 نمیشه...!
زمانی که NowGamer ازشون پرسیده که اینی که شما میگین بالاتر از Halo 3 , یعنی 720 ؟ Tung در جواب گفته فعلا نمیتونم در این رابطه چیزی بگم و وارد جزییات بشم ولی پیشرفت قابل توجهی داشته...
سامان چی میگی؟:D
Digital Foundry تایید کرد که بتا 720p است. بازی اصلیش نباشه؟:D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
واقعا چی بگم به این پست!! از الان هر که بازی MW2 رو خوب بدونه مطمئن باشید توان درک reach رو نداره چون بازیش آشغاله و خودشم casual (واقعا اگه MW2 انحصاری واسه xbox بود بازم این حرفو میزدید؟!!خوب شما از یه FPS خوب چی میخوای آخه؟ داستان خیلی خفن که نمیخوای) واقا فن بوی بازی هم حدی داره از یه حدی بگذره دیگه مسخره میشه. یکی ندونه انگار دیوید لینچ سناریوی halo رو نوشته که اگه کسی خوشش نیاد مشکل از درک اونه نه halo.
الان مگه ایشون به Halo توهین کرده که میگی فن بازی در نیار.؟!
اون که داره میگه یه بازی خاصیه و عامه پسند نیست خب اینکه خوبه...:d
واقعا نمیتونید خب طرفداری نکنید..

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بنده هم تا چندین روز داشتم سر همین قضیه بر سر ُ کله ی خود میزدم ولی دیدم فایده نداره. شما هم لطفا ادامه ندید...:p:)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سامان چی میگی؟:D
Digital Foundry تایید کرد که بتا 720p است. بازی اصلیش نباشه؟:D

Beta به نظرم سبک تر از Single کامل میاد ! نمی دونم شاید فقط به چشم من خورد ! تکسچر ها و محیط E3 از هر جهت نسبت به Beta سنگین تر بود !
البته این به نظر خودم هست نه نظر جای خاصی

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
Beta به نظرم سبک تر از Single کامل میاد ! نمی دونم شاید فقط به چشم من خورد ! تکسچر ها و محیط E3 از هر جهت نسبت به Beta سنگین تر بود !
البته این به نظر خودم هست نه نظر جای خاصی
نمیدونم والا !
به هر حال تجربه ثابت کرده برای فهمیدن رزولوشن باید تا عرضه بازی صبر کرد! پس تا 3 ماه دیگه بیخیال این بحث بشیم بهتره:D
=====
هیلو FPS عامه پسندی نیست مثل آشغالایی چون MW2 و... درکش از عهده هر کسی خارجه, مخصوصاً بکس کژوال!
ببین چه جنجالی داری درست میکنی:D اتفاقا هیلو یه FPS عامه پسند است وگرنه انقدر فروش نمیکرد. MW هم همینطور.

بیخیال vs لطفا:D
والا ما از هرکس پرسیدیم هیلو بازی کردی اینطوری (:-&) شده! :d مخصوصاً تو ایران!
باید قبول کنی که مثل MW2 و اینا عامه پسند نیست! کلاً سبک خاص خودشو داره!

شما هر وقت متوجه منظور پست من شدی, بنده جوابت رو میدم...
ایران با همه جای دنیا فرق داره:D نصف اون اشخاص هم برای گرافیک Halo 3 اونجوری میکردن:D

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ببین چه جنجالی داری درست میکنی:biggrin1: اتفاقا هیلو یه FPS عامه پسند است وگرنه انقدر فروش نمیکرد. MW هم همینطور.

ایران با همه جای دنیا فرق داره:biggrin1: نصف اون اشخاص هم برای گرافیک Halo 3 اونجوری میکردن:biggrin1:
خُب من بحثم سر ایرانه دیگه, وگرنه اینو همه میدونن که از هر 3 گیمر آمریکایی (Just America) یکیشون هیلو خوره خفنه! :d

نوشته شده توسط mehdee2
شما هر وقت متوجه منظور پست من شدی, بنده جوابت رو میدم...

نه آقا اصلا Gow 3 میشه بهترین گرافیک خوبه؟:d والا من یکی که حوصله ندارم دوباره با یکی از بی منطق ترین اعضای فروم بحث کنم!:d لطفا این موضوع هم کشش نده چون اصلا ربطی به تاپیک نداره!
سوای از اینکه GOW3 رو به عنوان بهترین گرافیک باور دارم اما Mass Effect 2 رو هم واقعاً لایق این بخش میدونم! (ریچ هم که تا اینجا باعث شده بخاطر پیشرفتش دهنمون باز بمونه) :d

پ.ن : اصلا میدونی من کیم؟:d تو همون Tommy هستی دیگه آره؟:d
موفقم با کل حرفت!
پ.ن: فکر کنم بدونم تو کی هستی, تو ام یک حدس هایی زدی اما ولش کن نمیخواد عنوان کنی دوست داری تو پ.خ بیا تا بت بگم! :d

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
ایران با همه جای دنیا فرق داره:biggrin1: نصف اون اشخاص هم برای گرافیک Halo 3 اونجوری میکردن:biggrin1:
ولی ما داریم تو ایران زندگی میکنیم پس لطفا اینجا رو در نظر بگیر..:)

master$money

کاربر سایت
Jul 26, 2009
115
بازی های دیگه هم کشمش تشریف دارن!

نه آقا اصلا Gow 3 میشه بهترین گرافیک خوبه؟:d والا من یکی که حوصله ندارم دوباره با یکی از بی منطق ترین اعضای فروم بحث کنم!:d لطفا این موضوع هم کشش نده چون اصلا ربطی به تاپیک نداره!

دقیقا! تو این یه مورد بد جور باهات موافقم. انقدر MW2 گیم پلی سریع و چرت و پرتی داره، یه بچه 3 ساله هم بذاری بازی کنه بعد یه ماه میشه استاد!:d ولی هیلو رو هر کسی نمیتونه بازی کنه و هر کسی هم نمیتونه دوست داشته باشه. تقریبا مثل BC2. اون هم چون تاکتیکی هست و نمیشه خرکی بازی کرد، تو ایران به محبوبیت MW2 نرسیده.
پ.ن : اصلا میدونی من کیم؟:d تو همون Tommy هستی دیگه آره؟:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
این مصاحبه GS رو ببینید.
http://e3.gamespot.com/video/6266242/

از اواسطش سفینه سواری رو نشون میده. فوق العاده تر از اونی است که فکر میکردم. عین گیم پلی خود Halo اصلا خطی و از پیش تعیین شده نیست. کاملا Sandbox است. میتونید تو فضا بچرخید واسه خودتون، یه مسیر خاص براتون تعیین نشده!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خیلی عالی بود ،یاد ACE combat افتادم-جدا حال میکنم که همیشه یه چیز جدید داره،اون جت پک رو توی مالتی خیلی حال کردم،اینم که دیگه......>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر