Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
دوستان یکی فک من رو برداره افتاده:o (فک اضافه ندارید):D این خیلی خفن هست تا به حال همچین Halo یی ندیده بودم . دوست دارم که Halo هیچ وقت تموم نشه و همیشه با X360 بمونه اگه با X360 هم نشد حداقل با ماکرو بمونه و اون رو ترک نکنه . ;)

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
دوستان یکی فک من رو برداره افتاده:o (فک اضافه ندارید):biggrin1: این خیلی خفن هست تا به حال همچین Halo یی ندیده بودم . دوست دارم که Halo هیچ وقت تموم نشه و همیشه با X360 بمونه اگه با X360 هم نشد حداقل با ماکرو بمونه و اون رو ترک نکنه . ;)
مگه قرار بوده Halo مایکرو رو ترک کنه...؟:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از این بهتر نمیشد دیگه. همه چی در بالاترین حالت خودش قرار داره. Halo: Reach نقطه ی اوج سبک FPS است. بازی 3 ماه دیگه عرضه میشه و باید انتظار نمرات خارق العاده ای هم داشته باشیم...

میدونی چیه بابک halo reach که بکنار کلا صحبتش یه چیزه دیگست .ولی اونقدر بازیه شاخ زیاده واقعا دیگه مغزم سوت کشیده .
یکی از یکی قشنگتر دیگه نمیتونم به یکی کلمه ترین به کار ببرم :d

این gif اخرین کاریه که میتونیم انجام بدیم :d
5ug698uhp2noq6tsrhb.gif

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ديگه انقدر هم بد نبود
بيشتر بخاطر اين ODST قبول نداشتن که نميشد تکی همه رو نکار کرد و بايد در زمان تنها بودن به کسی حمله نکرد و گروهی حمله ميکرد
نمیگم بد بود اتفاقاً خیلی هم خوب بود اما نسبت به سه شماره هیلو حرفی برای گفتن نداشت!
ODST یک عدد DLC بود نه بازی کامل
تریلر هم فوقالعاده بود و خیلی قشنگ:x
بصورت یک نسخه مجزا عرضه شد نه از طریق شبکه و DLC!

از الان منتظر کاندید بودن الن تو عرصه بهترین گرافیک سال باش!
بازی های دیگه هم کشمش تشریف دارن!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ریچ اگه میانگینش 96 به بالا بشه من بهت قول میدم Goty میشه از نظر اکثر سایت ها ...ملاک های زیادی واسه Goty شدن هست که ریچ تقریبا همه ی این ویژگی هارو داره...:D
نه خیر عزیز من، SMG 2 قطعا GOTY میشه:D الان تو رنکینگ اوله!
شانس گند ِ ماـه دیگه. تا Reach اومد GOTY بشه یه کله مزاحم پیدا شد.:|

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
تریلر جدیدی از بازی منتشر شد
که در اون مد جدیدی رو به نمایش گذاشتن هیلوفن ها به خصوص سامان و بابک از دست ندن.:d:d:d(چه خودمونییییییییی:d)
تریلر

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
که در اون مد جدیدی رو به نمایش گذاشتن هیلوفن ها به خصوص سامان و بابک از دست ندن.:d:d:d(چه خودمونییییییییی:d)
تریلر
:D
آره مُد FireFight است که از ODST به ارث برده. واقعا این مُد خوراک Reach است:D چون 4 نفر Co-op است و هر کس میتونه یه Armor Ability مخصوص برداره و ترکیب این ها یه چیز وحشتناک میشه:D
====

یه نکته ای هم که هست اینکه Reach یه جورایی چکیده ی 4 تا هیلوی قبلیه! یعنی تمام نکات و قابلیت های مثبت هر شماره رو جمع کرده و منفی ها رو انداخته دور! از اون طرف هم یه سری نوآوری فوق العاده داره که خیلی هاشون قرار بود تو شماره های قبلی به اجرا دربیاد، ولی به هر دلیلی (شاید مسائل فنی) بانجی موفق به پیاده سازیش نشد، و در نهایت داره همه رو تو Reach پیاده میکنه!
پ.ن: به امضام دقت شود:D

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
FireFight یکی از مد هایی ـه که بودنش تو ODST باعث شد منتقد ها هم از ODST خوششوت بیاد و خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت...به شخصه با دیدن محتوای زیاد ریچ فکر نمی کردم این مد تو ریچ هم برگرده!ولی انگار بانجی ترکوندنش تو E3 رو به کنفرانس مایکرو محدود نکرده و تو نمایش های مخصوص به خودشم داره عالی عمل میکنه!با این وجود 100 درصد Reach هم روی 2 تا دیسک عرضه میشه , یکی تک نفره و FireFight و دیسک دوم هم بخش چند نفره...:D
:-x

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
یه نکته ای هم که هست اینکه Reach یه جورایی چکیده ی 4 تا هیلوی قبلیه! یعنی تمام نکات و قابلیت های مثبت هر شماره رو جمع کرده و منفی ها رو انداخته دور! از اون طرف هم یه سری نوآوری فوق العاده داره که خیلی هاشون قرار بود تو شماره های قبلی به اجرا دربیاد، ولی به هر دلیلی (شاید مسائل فنی) بانجی موفق به پیاده سازیش نشد، و در نهایت داره همه رو تو Reach پیاده میکنه!

میشه بگی که چه چیز هایی :D؟ من فقط Halo :ODST و Halo 3 رو بازی کردم .این رو هم اولین روز میخرم یعنی خودش میاد .:D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
دقیقا همینو میخواستم بگم بابک من خودم که تاحالا 360 نداشتم و اصلا به هیلو علاقه نداشتم یعنی حالم به هم میخورد...:d اما با نمایش های Reach واقعا از این بازی خوشم اومد (و این بازی و همچنین عناوینی مثل AW باعث شد یه 360 هم بخرم) و سراغ شماره های قبلیشم برم که انصافا اونها هم واقعا خوووف بودند اما به نظرم reach از همشون بهتر میشه چون همونطور که گفتی تمام ویژگی های شماره ها قبل تو این بازی جمع شده....

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
قیقا همینو میخواستم بگم بابک من خودم که تاحالا 360 نداشتم و اصلا به هیلو علاقه نداشتم یعنی حالم به هم میخورد...:d اما با نمایش های Reach واقعا از این بازی خوشم اومد (و این بازی و همچنین عناوینی مثل AW باعث شد یه 360 هم بخرم) و سراغ شماره های قبلیشم برم که انصافا اونها هم واقعا خوووف بودند اما به نظرم reach از همشون بهتر میشه چون همونطور که گفتی تمام ویژگی های شماره ها قبل تو این بازی جمع شده....

تو که از Reach خوشت اومده چرا از 3 خوشت نیومده این ها در یک جو و مثل هم هستند ! ولی به دنیای Halo خوش اومدی ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر