Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
به به کسی تو این جمع هیلویی بتا رو امتحان نکرده خبری ندارین بگین دیروز تو گیم اسپات قسمت ‌now playing ، 20 دقیقه شو دیدیم چه حالی میکردن با جت پک ها چشم نواز بود.

زکی مهلت بازی تا 19 می هستش همش 16 روز نمیتونم تا اون موقع بگیرمش خدا کنه تو لایو واسه دانلود بذارن نامردا.

Last edited by a moderator:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
لینک های دانلود بتا رو گیر اوردم توی تورنت بود حالا دانلود کنم یا نه؟؟؟
والا بعید میدونم جواب بده:D
===

Marcus Lehto دیروز چند تا کد بتا تو Dev Blogـشون مجانی گذاشت (حدود 30 تا بود)، اما تا بتا اومد در عرض 20 ثانیه غارت کردن:D ته دیگش هم به من نرسید:(:D

کسانی که خیلی مشتاقند ببیند مولتی بازی چجوری است، از اینجا ببینند! GS حدود 40 دقیقه یه سره از بازی کردنشون رو گذاشته.
واقعا فوق العادست! لذت میبریــــــــم:D
حالا با این کد ها باید چی کار کرد تا بشه بازی رو دانلود کرد
خُب مگه با کد چیکار میکنن؟:D
میری تو Redeem Code وارد میکنی دیگه!

آخرین ویرایش:

The Origami Killer

کاربر سایت
Sep 24, 2009
129
والا بعید میدونم جواب بده:D
===

Marcus Lehto دیروز چند تا کد بتا تو Dev Blogـشون مجانی گذاشت (حدود 30 تا بود)، اما تا بتا اومد در عرض 20 ثانیه غارت کردن:D ته دیگش هم به من نرسید:(:D

کسانی که خیلی مشتاقند ببیند مولتی بازی چجوری است، از اینجا ببینند! GS حدود 40 دقیقه یه سره از بازی کردنشون رو گذاشته.
واقعا فوق العادست! لذت میبریــــــــم:D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کد رو میزنی میتونی نسخه بتا MP بازی رو دانلود کنی!که 40 تا بیشتر نبوده!و تموم شدن و کدها الان سوختن!

-من که احتما میدم بعد از E3 -همین بتا رایگان بشه!:D- البته اگه بشه تا 5-6 هفته بیشتر نیست!و بعد میخوابونن ماجرا رو تا بازی اصلی بیاد!

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
با همون بازی کپی میشه گرفت و به هیچ کدی احتیاج نیست
من با 3تا از بچه های لایو دارم بازی میکنم , عالی :love:

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
یک خبر خوشحال کننده شایدم قبلا خونده باشید ولی مولتی پلیر بتا ریچ از تاریخ 14 می تا صبح 17 می کاملا رایگان برای همه لایویها .
بیاید همه با هم 14 بریزیم دسته جمعی بتا بزنیم به سلامتی خودمونو و مارکوس لتو و میجر نلسون .
Halo: Reach” beta, “Halo 3: ODST” and “Halo 3” will be free for all Xbox LIVE members during the “Halo Multiplayer Unlock Weekend,” which runs from May 14 at 9 a.m. PDT through May 17 at 9 a.m. PDT.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
من هنوز باورم نمیشه! با کپی هم میشه بتا رو دانلود کرد:D الان نوید داره دانلود میکنه!

مثل اینکه باید برید تو منوی ODST، اون پایین گزینه دانلود بتا میاد (البته باید آنلاین باشید).

اون کُد هم یه چیز جانبیه! یعنی بانجی یه سری کد منتشر کرده که فقط وارد کنید، دانلود میشه. در واقع خواسته حال داده باشه! (که البته سریع تموم شد!).

هرکی خواست، بره به سرعت دانلود کنه که تا آخر اردیبهشت بیشتر نیست! (من از شب میگذارم دانلود شه!).
یک خبر خوشحال کننده شایدم قبلا خونده باشید ولی مولتی پلیر بتا ریچ از تاریخ 14 می تا صبح 17 می کاملا رایگان برای همه لایویها .
تو این 3 روز سیلورها هم میتونن بازی کنن، ولی بقیه روزهاش باید گلد باشید.

ولی خداییش این فرصت طلایی رو از دست ندید:D یکی از دوستان که ODST اوریج داشت، دانلود کرده و فوق العاده کَف کرده!
با تشکر از دوست عزیز، rod. من نمیدونم چرا حتی امتحان هم نکرده بودم این موضوع رو:confused::biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,104
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز با خبر شديم بتاي Reach نه odst اوريج ميخواد نه code !
شما ODST رو داخل كنسول مبارك فرو ميكنيد بعد به LIVE وصل ميشين و ميرين تو بازي . تو منوي بازي آخرين گزينه زده Play Beta . اونو ميزنين و بعد هم به راحتي بتا رو دان ميكنين . به همين راحتي به همين خوشمزگي

ممنون از rod ـه عزيز

من نمیدونم چرا حتی امتحان هم نکرده بودم این موضوع رو

واقعا چرا ؟ :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر