Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
گفتم اون تاپیک halo4 رو اسپم نکنیم این رو آوردم بالا :d
یه قرار بذارین امشب :d من دیشب نبودم حال گیری بود واسم :| می خواستم نابود شدن مصطفی رو ببینم :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اگه بابک بیاد منم میام . خیلی تیم خوبی هستیم . یه بار 2 نفری تیم 4 نفره رو ترکوندیم . البته من Assist میدادم بابک که حرفه ای بود میرفت میترکوند :d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اگه بابک بیاد منم میام . خیلی تیم خوبی هستیم . یه بار 2 نفری تیم 4 نفره رو ترکوندیم . البته من Assist میدادم بابک که حرفه ای بود میرفت میترکوند
:d
اوو پس بابکم مثل مصطفی منتظر ما شیلد بزنیم بعد شروع کنه به کشتن طرف؟:d
من و امیر علی - سهیل - مصطفی - امیر | Tori - هستیم :d
اگه شما و بابک و محمد و فریدون و مسیح بیاین خوب میشه
IcE_bOy شد . یه big team battle راحت میشه زد :d

آخرین ویرایش:

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
باو این BTB خیلی رو اعصاب منه آخه ، اصلا یه وسیله ی درست حسابی گیرم نمیاد سوار شم :| اگر بیاد هم دوستان سوار نمیکنن ... 8 تا بشیم بریم Team Slayer ببینم کی میخواد جلو من قد علم کنه ;;):d .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اشتباه برداشت شد آقا . بابی بلک به همراه امیر P* بهترین ها هستن :d پویا اوکراینی هم خوبه :d
من هرموقع با اینا بازی میکنم نفری 20 30 تا کیل میگیرن ما هم اونجا در نقش بیننده فقط نگاه میکنیم :d

باو این BTB خیلی رو اعصاب منه آخه ، اصلا یه وسیله ی درست حسابی گیرم نمیاد سوار شم
yahoo_22.gif
اگر بیاد هم دوستان سوار نمیکنن ... 8 تا بشیم بریم Team Slayer ببینم کی میخواد جلو من قد علم کنه
yahoo_5.gif
yahoo_4.gif
.

عزیزم بیا من خودم برات بوق میزنم سوار شو >:d<

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
یه قرار بذارین امشب :d من دیشب نبودم حال گیری بود واسم :| می خواستم نابود شدن مصطفی رو ببینم :d
منکه ادعایی ندارم :d من تازه 3 ، 4 روزه دارم هیلو ریچ لایو میزنم ! هنوز خیلی از mod ها رو تست نکردم ، با مراحلم آشنا نیستم .:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من موندم این دو سال شما کجا بودید، حالا تازه به فکرش افتادید که هیلو 4 داره میاد؟/:) :D
اصلا یه وسیله ی درست حسابی گیرم نمیاد سوار شم :|
وسیله سوار شدن خودش تاکتیک میخواد که تو ازش عاجزی;;)

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
منکه ادعایی ندارم :d من تازه 3 ، 4 روزه دارم هیلو ریچ لایو میزنم ! هنوز خیلی از mod ها رو تست نکردم ، با مراحلم آشنا نیستم .:d
منم چند روزه دارم بازی میکنم. ولی مثل شما منتظر نیستم یکی assist شه بعد بیام وسط :whistling:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
تو که میتونی شک ندارم :d
------------------------

آقا 9 خوبه؟ 9 جمع شید امیر میخواد بترکونمون :d

وقتی قدرت بازی نداری، حسودی نکن کمپر ـه مرده خور ! >:d<

=========
همون 9 پاشین بیاین کلاس آموزشی بذارم :d

در کل مهم لذت بی نهایتی هست که از بازی کردن میبری ، نه تعداد کیل و اینا ...
yahoo_6.gif
yahoo_5.gif
برو بابا >:d<

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
آقا 9 خوبه؟ 9 جمع شید امیر میخواد بترکونمون
حالا من یه چیزی گفتم چرا جدی گرفتی :d ... از همینجا اعلام میکنم اگر مدی به جز Team Slayer بریم من از همین الان جایگاه آخر رو واسه خودم رزرو کردم :d .

در کل مهم لذت بی نهایتی هست که از بازی کردن میبری ، نه تعداد کیل و اینا ... >:d<;;)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
وقتی قدرت بازی نداری، حسودی نکن کمپر ـه مرده خور ! >:d<
من که اصولاً اهل کمپ نیستم ولی با این حال آدم کمپرم باشه بهتر از اینکه مثل تو دنبال گل و بوته باشه تو بازی :d
حالا من یه چیزی گفتم چرا جدی گرفتی :d ... از همینجا اعلام میکنم اگر مدی به جز Team Slayer بریم من از همین الان جایگاه آخر رو واسه خودم رزرو کردم :d .
big team battle ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر