Halo: Combat Evolved Anniversary

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام دوستان ... :D من یه مشکلی دارم نمیدونم از منه یا دستگاه :D مثلا تو این بازی موقع حرکت اینطوری میشه خواستم یکی لطف کنه بگه این طبیعیه ؟ :D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام دوستان ... :D من یه مشکلی دارم نمیدونم از منه یا دستگاه :D مثلا تو این بازی موقع حرکت اینطوری میشه خواستم یکی لطف کنه بگه این طبیعیه ؟ :D
معلومه تاحالا هیلو بازی نکردیا:D آره آقا طبیعیه مشکلی نیست.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
معلومه تاحالا هیلو بازی نکردیا:D آره آقا طبیعیه مشکلی نیست.

راستش اره تا حالا هیلو نزدم :D ولی خوب میدونم از بازی نیس این مسئله کلی بود حالا خواستیم از هیلو بذاریم :D

اتفاقا خواستم یه بار هیلو بخرم ببینم چیه همه تعریف میکنن !؟! :D والا من که یکم بازی کردم اصلا خوشم نیومد :D یعنی نکته خاصی تو بازی نمیبینم ! :D

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
گرافیک بازی چرا اینجوریه؟
تنظیماتی نداره درست بشه؟
گرافیکش از بازی های سگا هم در 10 سال پیش کمتره

عزیزم بازی دارای 2 گرافیک هست شما داری با گرافیک نسخه ی کلاسیک و قدیمی بازی می کنی ! دکمه ی select رو بزن تا به 10 سال بعد منتقل بشی ! :D

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
عزیزم بازی دارای 2 گرافیک هست شما داری با گرافیک نسخه ی کلاسیک و قدیمی بازی می کنی ! دکمه ی select رو بزن تا به 10 سال بعد منتقل بشی ! :D

بازم تو اون گرافیکش پایینه
ماله 2 سال پیشه
صورت ادما خوب کار نشده
راه که میرن انگار قطار سریع السیر داره میره
کلا ریچ از این 10000 برابر بهتر بود

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,765
نام
وحید
ماله 2 سال پیشه
صورت ادما خوب کار نشده
داداش مثل اینکه خبر نداری بازسازی شدست این بازی ؟
نکنه انتظار داشتی کرایسیس2 تحویلت بدن؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
ماله 2 سال پیشه
صورت ادما خوب کار نشده

بازی ریمیک نشده ریمستر شده یعنی فقط گرافیک بازی HD کردند هیچ تغییر دیگه ای تو بازی ایجاد نشده به احترام نسخه اصلی و 10 سالگرد شما انتظار یک بازی جدید دارید که سال دیگه باید صبر کنی اتفاقا از نظر تکنیکی گرافیک عالیه مدال گرافیک تکنیکی هم از GS گرفته صرفا جهت اطلاع

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ...
خب من هم بازی رو تموم کردم و میتونم بگم فوق العاده بود :x ... اعتراف میکنم از بازی چیزی خاطرم نبود و دم مایکروسافت گرم که این بازی رو زنده کرد دوباره ... :D بزرگترین ضعفی که بازی در مقابل شوتر های روز داره ، لول دیزاین کهنشه :D ! همه چیز عالی بود ، الی این یه مورد ...
پ.ن : دو ساعت پشت سر هم بازی کردم و اومدم تو Main Menu ؛ رفتم تو قسمت Reach Multiplayer ، یهدست FireFight زدم ؛ پسر چقدر گانینگ Halo CEA بهتره :D ! Assault Rifle ریچ جون نداره اصلا :D ! هم کپسیتی ، و هم گانپاورش از مال سالگرد ضعیفتره .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من تازه شروع کردم
بدترین نکته قابل ذکر تو حالت هاردشه که واقعا کاراکتر ضعیف طراحی شده
اصلا انگار بازی رو برا هادرکور خوب برنامه ریزی نکردن ، کاراکتر به همون ضعف حالت نورمال وارد میشه

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من تازه شروع کردم
بدترین نکته قابل ذکر تو حالت هاردشه که واقعا کاراکتر ضعیف طراحی شده
اصلا انگار بازی رو برا هادرکور خوب برنامه ریزی نکردن ، کاراکتر به همون ضعف حالت نورمال وارد میشه

تکنولوژی AI بازی مال 10 سال پیش هست ! انتظار داری مثل بازی های جدید باشه ؟! به جز یکم گرافیک چیزی توش هیچ تغییری داده نشده

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تکنولوژی AI بازی مال 10 سال پیش هست ! انتظار داری مثل بازی های جدید باشه ؟! به جز یکم گرافیک چیزی توش هیچ تغییری داده نشده

عجب اصلا فکرشم نمیکردم از 10 سال پیش تاحالا شکل اسحه ها هیچ تغییری نکرده باشه (من از سری های قبلی فقط Halo Reach رُُ رفتم)
halo reach هم از همین مدل مهمات استفاده میکرد ، ماکروسافت داره به این بازی افتخار میکنه ؟؟؟؟؟؟؟ /:)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,765
نام
وحید
عجب اصلا فکرشم نمیکردم از 10 سال پیش تاحالا شکل اسحه ها هیچ تغییری نکرده باشه (من از سری های قبلی فقط Halo Reach رُُ رفتم)
halo reach هم از همین مدل مهمات استفاده میکرد ، ماکروسافت داره به این بازی افتخار میکنه ؟؟؟؟؟؟؟ /:)
عزیز جان اینا همه تو زمان نزدیک بهم اتفاق افتاده نمیشه که بیان نوع اسلحه ها رو به طور انقلابی عوض کنن
این حرفت مثل اینه که دو تا بازی از جنگ عراق بساز تو یکیش کلاش باشه با ام 4 تو یکی دیگش تفنگ لیزری از نوع جنگ ستارگان اونوقت یکی مثل شما نمیاد بگه کی این تکنولوژی ساخته شد؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این حرفت مثل اینه که دو تا بازی از جنگ عراق بساز تو یکیش کلاش باشه با ام 4 تو یکی دیگش تفنگ لیزری از نوع جنگ ستارگان اونوقت یکی مثل شما نمیاد بگه کی این تکنولوژی ساخته شد؟

این حرفت میدونی یعنی اینکه آدمو مشنگ فرض کردی
آخه کی میاد یه همچین فکری بکنه آخه که تو زمان حال بیان اسلحه لیزری استفاده کنن ؟؟؟؟/ )x
بعدشم شما داری مثلا یه بازی نسبتا تخیلی و فضایی رو مثل HALO رو با یه بازی واقع گرایانه مثل COD مقایسه میکنی ؟؟؟؟؟؟؟
من میگم تو این بازی تا حدودی تخیلی و فضایی میشه از تغییرات جذاب تو عناصر و اشیا و مهمات بهره برد
بعد شما میان اصلا داستان رو میکشونی به کجا ها :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر