Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
مغزم کلا دود کرد.:-oاخه چه جوری میشه این داستان رو کامل یک جا فهمید؟فک کنم یه یک ماهی باید در مورد داستان این بازی مطالعه کنم تا تازه بفهمم چی به چیه

Last edited by a moderator:

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
برای SPARTAN OPS تریلرای CG نشون میده؟ از کجا باید دید اول بازی که میرم تو هر Chapter چیزه خاصی نشون نمیده! Watch Trailer رو هم میزنم error میده!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
خب امروز 3 تا اُتاکو مثل خودم پیدا شدن واسه MP و COOP که الحق در اختیار تیم هستن و تاکتیکها رو میفهمن و اجرا میکنن :D.
با تشکر ویژه از دانیال و "فیل لِس ومپ".

پ.ن. بلاخره ما نمردیم و صدای ممد رو ام شنیدیم. با تشکر ویژه از ماکروسافت و کینکت :D.

TOTO68

کاربر سایت
Jul 9, 2011
57
نام
احسان
بازی فوق العاده بود.ولی متوجه شدم منظور دوستان 343 از اینکه بازی رو یه مقدار کوچیکتر از اونچه که باید ساختن یعنی چی.من این شماره رو با همه قشنگیاش یه دستگرمی برای نسخه بعدی میدونم.حیف سخت افزار محدود 360 اجازه خودنمایی بیشتر رو بهشون نداد ولی واقعا بهترین گرافیک 360(حتی بهتر از کرایسیس 2 روی کنسول )و یکی از 3 تا برترین های کنسولی این نسله اگه نگم بهترین

یه سوال برام پیش اومده فقط
رابطه didact و 343 چیه دقیقا؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
بازی فوق العاده بود.ولی متوجه شدم منظور دوستان 343 از اینکه بازی رو یه مقدار کوچیکتر از اونچه که باید ساختن یعنی چی.من این شماره رو با همه قشنگیاش یه دستگرمی برای نسخه بعدی میدونم.حیف سخت افزار محدود 360 اجازه خودنمایی بیشتر رو بهشون نداد ولی واقعا بهترین گرافیک 360(حتی بهتر از کرایسیس 2 روی کنسول )و یکی از 3 تا برترین های کنسولی این نسله اگه نگم بهترین

یه سوال برام پیش اومده فقط
رابطه didact و 343 چیه دقیقا؟
این Didact نه ! راویه Cryptum یعنی Bornstellar که بعد میشه didact اونم با یه آدم به اسم Chakas دوست بوده. 343 بر اساس Chakas هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر