Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
10 تا اپیزود 50 تا مرحله.
من تا حالا به لایو وصل نشدم.اگه بعد از این همه سال به لایو وصل شم تا so رو دانلود کنم و همون موقع هم بن بشم،خودم رو از زندگی هم بن میکنم.
.......
از بزرگان سایت می خوام ، هر وقت SO اومد،ماها رو راهنمایی کنین تا بلا ملا سرمون نیاد.
با تشکر.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها ببخشید من یک سوال داشتم :

آیا برای داستان اصلی بازی باید روی درجه ی آخر بازی رو تموم کنم ؟

و

آیا اگر فقط قسمت سینگل پلیر بازی رو تموم کنم {مثل سری های قبلی} و این قسمت اسپارتان اوپس رو تموم نکنم داستان رو خوب نمیتونم درک کنم ؟ {{داستان برام خیلی مهمه}}

ممنون و ....

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
10 تا اپیزود 50 تا مرحله.
من تا حالا به لایو وصل نشدم.اگه بعد از این همه سال به لایو وصل شم تا so رو دانلود کنم و همون موقع هم بن بشم،خودم رو از زندگی هم بن میکنم.
.......
از بزرگان سایت می خوام ، هر وقت SO اومد،ماها رو راهنمایی کنین تا بلا ملا سرمون نیاد.
با تشکر.
خوب عزیزم خودت داری میگی بعد از این همه سال به لایو وصل میشی . به فرض هم که بن شی چیزی فرق نمیکنه ... میشی مثل همون چند سال اخیر که لایو نمیرفتی ... :-b به ریسکش می ارزه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خوب عزیزم خودت داری میگی بعد از این همه سال به لایو وصل میشی . به فرض هم که بن شی چیزی فرق نمیکنه ... میشی مثل همون چند سال اخیر که لایو نمیرفتی ... :-b به ریسکش می ارزه
اخه من باید SO رو دانلود کنم.به خدا حاظرم GTA V (دیگه از این بیشتر؟) اصلا کنسل شه ولی SO رو داشته باشم.
هیچ چیزی رو در دنیای گیم به هیلو ترجیح نمیدم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اوه اوه اوه هایپ ign شروع شد !نوعه نوشتنشون خیلی هایپیه ! قراره بعد از مراسم Halloween در یک زمان جادویی امتیاز بیاد !
Read Our Halo 4 Review Tomorrow Night

The magic time is 12:01am PT/3:01am ET on Thursday, November 1

Come hang out on IGN for the Halo 4 review.

The IGN review of Halo 4 goes live on Thursday, November 1 at 12:01am PT/3:01am ET/7:01am GMT

Friends, gamers, and Halo fans casual and hardcore alike: the time is nigh. The IGN review of Halo 4 is fast approaching. On late Wednesday night/early Thursday morning after your Halloween shenanigans have ended , I'll be posting our review of Halo 4. Though I can't give you any concrete details yet, I can tease you with a few facts about the review:
•The first word in the review: "Halo"
•The last word in the review: "doesn't"
•The word count of the review: 2,039

Also, I'll be in the comments section for the first two hours after the review goes live and then again at 10:00am PT on Thursday to chat with you guys as you converse about the review. So be sure to swing by, read the review, watch the video review, and then chime in on what you think!

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
سلام بچه ها ببخشید من یک سوال داشتم :

آیا برای داستان اصلی بازی باید روی درجه ی آخر بازی رو تموم کنم ؟

و

آیا اگر فقط قسمت سینگل پلیر بازی رو تموم کنم {مثل سری های قبلی} و این قسمت اسپارتان اوپس رو تموم نکنم داستان رو خوب نمیتونم درک کنم ؟ {{داستان برام خیلی مهمه}}

ممنون و ....

درجه سختی اخر بازی تفاوتش با بقیه اینه که تو اخر بازی فقط چند ثانیه کات سین اضافه میبینی
واسه داستان سینگل پلیر کافیه . SO کلا یه چیز جداس

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
با توجه به اینکه نسخهHalo 4 RF DVD1 قبل از تاریخ انتشار رسمی بازی لو رفته است آیا با انجام این بازی مشکلی برای هک کنسول های LT3 بوجود نمی یاد؟
ممنون

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
88345.jpg

Halo 4 [PEGI 16] 'Experience Halo' Behind The Scenes Video - YouTube

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر