Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
اقا یه صحنه خفن دیدم دیروز کلآ ریخت ...!
یه نارنجک انداختم جلو یه الیت بعد یکی از این گرانت ها دوید خودش رو انداخت رو نارنجک:|:-o
واقعآ کف کردم..
هی دو دل بودم اینو بگم :
منم تو یه صحنه یه الیتو دیدم که به سبک گیرز کاور گرفت ... یعنی پشتشو چسبوند به دیوار و .... شاید خیلی عجیب نباشه . ولی منی که صد بار هیلو قبلیا رو بازی کردم هیچوقت همچین چیزی ندیده بودم....

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
واقعآ شاهکار کردن! دفعه اول که تموم کردم اینقدر محو بازی بودم هیچی نفهمیدم! الان بیشتر دقیق میشم خیلی محشر شده!
این نایت ها هم سوسکن! اون سگاشون بیشتر رو اعصابن! دیدین الیت ها رو از پشت بخوای بزنی , چاقو در میاره میکنه تو گلوشون؟؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب الان قسمت 4 رو دیدم . فقط مس تونم بگم هر چه قسمتا جلو تر میره عالی تر میشه .
مستر چیف عالی وارد شد :D الایت ها رو هم واقعا خوب از آب دراووردن .
قسمت بعدم که هانتر می خوان نشون بدن ، خفن هایپ شدم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
تعداد بازدید قسمت اول FUD تو یوتیوب به نزدیک 7 میلیون رسید:D قسمت های بعدیش هم به طور میانگین 3 میلیون بازدید داشتن (یعنی حدودا 3 میلیون نفر دارن دنبالش میکنن). خیلی خوبه...:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کمک کنید :D
من اگه تمام سیو های بازیو پاک بکنم ( اطلاعتشو از هاردم پاک کنم ) و فقط اچیومنتاش بمونه رو دستگاه بدون اینکه دیسک بازیو بذارم دستگاه برم لایو بن میشم ؟ میخوام اسسینز رو آپدیت کنم لازم دارم برم لایو
اگه سیوا رو پاک کنم برم رو یه پروف دیگه چی ؟
اگه یکم بی ربطه ببخشید به لایو نیاز شدید دارم

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
کمک کنید :D
من اگه تمام سیو های بازیو پاک بکنم ( اطلاعتشو از هاردم پاک کنم ) و فقط اچیومنتاش بمونه رو دستگاه بدون اینکه دیسک بازیو بذارم دستگاه برم لایو بن میشم ؟ میخوام اسسینز رو آپدیت کنم لازم دارم برم لایو
اگه سیوا رو پاک کنم برم رو یه پروف دیگه چی ؟
اگه یکم بی ربطه ببخشید به لایو نیاز شدید دارم
بلی با سرعتی برابر با سرعت نور Flag و در اولین فرصت هم Ban به خواهید شد.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
Say hello to the King of FPS
548789_381353251939243_1584661570_n.jpg

شخصی که این آرشیو رو داره انصافا ً خیلی کار جالبی رو انجام داده ، داخل BOX ـی که در عکس هم بهش اضافه شده یه قاب و کاور ساختگی از HALO 4 رو قرار داده و پایینش رو با نصب یه تایمر به یجور Countdown تبدیل کرده . انصافا ً عشق رئیس چه کارها که نمیکنه :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر