Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
می دونم طولیانیه همینا هستن مراحل بازی لطفا جواب بدید دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن مثل رزدنت ایول 6 یک مرحله یک مرحله سیو می کند یا چکپوینت هاش خوبه

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
می دونم طولیانیه همینا هستن مراحل بازی لطفا جواب بدید دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن مثل رزدنت ایول 6 یک مرحله یک مرحله سیو می کند یا چکپوینت هاش خوبه

بعله!
همین هاست!
چک پوینت هاش هم همیشه خوب بوده هیلو!

t@ylor swift

کاربر سایت
Oct 3, 2012
30
آقایون ببخشید من بازی رو خریدم بازی اجرا هم میشه start campain رو هم میزنم دمو اول بازی هم اجرا میشه ولی وقتی دمو تموم میشه صفحه سیاه گیر میکنه بعد بعد از 2 دقیقه برمیگرده توی منوی بازی می خواستم ببینم میشه کاریش کرد یا بازیم خرابه ؟
آقا کسی مشکل من رو نداره؟

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
آقایون ببخشید من بازی رو خریدم بازی اجرا هم میشه start campain رو هم میزنم دمو اول بازی هم اجرا میشه ولی وقتی دمو تموم میشه صفحه سیاه گیر میکنه بعد بعد از 2 دقیقه برمیگرده توی منوی بازی می خواستم ببینم میشه کاریش کرد یا بازیم خرابه ؟

اگه فقط واسه این بازی این مشکلو داره پس مشکل از بازیه که سری اول Nuke داشتن و میتونی بری عوضش کنی

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
خب منم بازی رو تموم کردم ... و بقیه شو خودتون می دونین چون خیلی در موردش بحث شده
فقط یه چیز میگم، هر کسی که Halo4 رو بازی کنه خیلی خیلی بعیده که کنسول بعدی مایکروسافت رو نگیره، حداقل به خاطر نسخه بعدی Halo و ادامه داستان مستر چیف.
به هر حال مایکروسافت می دونسته باید کی بازی رو منتشر کنه:d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
3:40 صبح ِ و من منتظرم دانلود قسمت 4 ـم Forward Unto Dawn تموم شه بشینم این قسمت رو هم ببینم :D!
انصافا ً 343 و مکروسافت سنگ تموم گذاشتن واسه شماره چهارم ؛ بهتر از این نمیشد شخصیت لسکی رو روایت کرد . در واقع چه بهتر بود اگه بازی لیک نمیشد و با همچین پیش زمینه ای قوی ای میرفتیمش ! ضمن اینکه دوگانگی کورتانا رو به خاطر Rampcy خیلی زیبا تو قسمت سوم درآورده بودن و انتهای قسمت هم با ورود کاونننت ها و اون الیت سکانس آخر رفت سمت بالا بردن آدرنالین واسه قسمت 4 و 5 و ورود مستر چیف !

ویرایش : قسمت 4 ـم هم با ورود رئیس رویت شد !! کلا ً ابهت رو میشه از سر تا پاش حس کرد ، خیلی حال کردم اون تیکه که ازش پرسیدن تو چی هستی ؟ و برگشت گفت : " Call me Master Chief " ... شدیدا ً پر هیجان بود این قسمت و نوید قسمت آخر پر ضد و خوردی رو داد .

آخرین ویرایش:

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
الان که دارم آهنگای بازی رو گوش میکنم هیچ کدوم واسم آشنا نیست ...
ینی این عزیزمون دیوید جان رسما خودزنی کرد...
ترک به این خوبی ساختی یه خورده بهتر تنظیم میکردی به گوش بیاد لااقل مرد حسابی ...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا یه صحنه خفن دیدم دیروز کلآ ریخت ...!
یه نارنجک انداختم جلو یه الیت بعد یکی از این گرانت ها دوید خودش رو انداخت رو نارنجک:|:-o
واقعآ کف کردم..

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
haloween به مناسبت شب هالووین :D

c5248_311237_4030169264361.png

راست ام میگن. این halo 4 برای خیلیها کابوسه =)).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر