Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
دیشب بازی تموم کردم.
تنها بدی که تو بازی بود تنوع کمه دشمنها بود...
و مراحل کم در جنگل...
در کل:
8.9

اگه تنوع دشمن تو این بازی کمه، پس میشه بفرمایید تنوع دشمن تو FPS های دیگه نظیر COD-Killzone-Crysis- Battle fieldو ... از نظر شما در چه مرحله ای قرار داره!:-/ دنبال ایراد الکی هم میگردید اشکال نداره ولی نه دیگه این قدر ضایع!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
فکر کنم نزدیک 10 دقیقه تو بازی فقط داشتم اینجا رو نگاه میکردم !!!

واقعآ بازی از این لحظات زیاد داشت

یا تو مَنی یا من تواَم :d
منم 5 الی 10 دقیقه اینجا بودم هی خواستم عکس بگیرم دیدم زیاد خوب نمیشه . میرفتم جلو میامدم عقب یا برعکس
خیلی عالیه این یه تیکه

در مورد مرحله ی اول

اون قسمتی که وارد فضای باز میشیم بعد جاذبه وجود نداره صداگذاری و فیزیک و عکس العمل اشیاء به وضعیت محیط واقعا فوق العادست . البته یه سری نکات رو من خودم چک نکرده بودم اما یکی از بچه ها گفت کاملا گرخیدم مثل تیر زدن به اسحه هایی که رو هوا معلق هستن و اتفاقی که بعدش میفته [/]

کلا واویلا است این بازی :d

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
همه چیز بازی عالی بود
اما خداییش گرافیک بازی اصلا در حد تعریف های دوستان نبود :|
مقایسش میکردن با Crysis dx11 :)):-s

حتی در حد Dx9 هم نبود :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
مقایسش میکردن با Crysis dx11
این دو تا (Halo 4 و Crysis 2 DX11) رو که نباید با هم مقایسه کرد ولی بازی از همه نظر از نسخه 360 ـه Crysis 2 سرتره. از بخش تکنیکی بگیر تا گرافیک هنری و ثابت بودن نرخ فریم و ... کلا از نظر گرافیکی به راحتی بهترین عنوان روی 360 هست :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
همه چیز بازی عالی بود
اما خداییش گرافیک بازی اصلا در حد تعریف های دوستان نبود :|
مقایسش میکردن با Crysis dx11 :)):-s

حتی در حد Dx9 هم نبود :d

من الان مرحله 6 هستم گرافیک خیلی بهتر از اوایل بازی میشه ولی دیگه مقایسه اش با dx11 خیلی مسخرست کلا بازی هرچی جلوتر میره قشنگتر میشه از مرحله 5 به بعد که بازی یه سروگردن بالاتر از مراحل قبلی میشه

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
این دو تا (Halo 4 و Crysis 2 DX11) رو که نباید با هم مقایسه کرد ولی بازی از همه نظر از نسخه 360 ـه Crysis 2 سرتره. از بخش تکنیکی بگیر تا گرافیک هنری و ثابت بودن نرخ فریم و ... کلا از نظر گرافیکی به راحتی بهترین عنوان روی 360 هست :D

اخه خدایی اصلا من یه جاهایی رو توی بازی دیدم که خیلی مسخرست
یعنی مثل Borderlands ـه !

از نظر تکنیکی که عمرا به پای Crysis برسه :d

الان دوستان فکر میکنن من دارم ترول میکنم اما بگین چجوری میشه با Xbox عکس گرفت تا بیش از 100 لوکیشن بیارم که تکسچرها افتضاح باشه :)

من الان مرحله 6 هستم گرافیک خیلی بهتر از اوایل بازی میشه ولی دیگه مقایسه اش با dx11 خیلی مسخرست کلا بازی هرچی جلوتر میره قشنگتر میشه از مرحله 5 به بعد که بازی یه سروگردن بالاتر از مراحل قبلی میشه

اره
من مرحله 5 ـم الان :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
کلا مهمترین و بهترین شاخصه بازی گیم پلی طوفانی اش هست و تو گرافیک بنظر من دورنما ها خیلی قشنگن ولی خب منم بافت های بیکیفیت دیدم ولی نمیشه گفت که گرافیک بازی بد هست در کل گرافیکش یکی از بهترینهای 360 هست

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
کلا مهمترین و بهترین شاخصه بازی گیم پلی طوفانی اش هست و تو گرافیک بنظر من دورنما ها خیلی قشنگن ولی خب منم بافت های بیکیفیت دیدم ولی نمیشه گفت که گرافیک بازی بد هست در کل گرافیکش یکی از بهترینهای 360 هست

حرف های دوستان در مورد گرافیک : :)

تا الان هربازی با هر گرافیگی اومده که اومده .... بنچمارک جدید گرافیکی رو از این بعد بازی هیلو 4 تعیین میکنه و بس .... بقیه شرکت ها هم بهتره بشینن موتورسازی و بهینه سازی رو یاد بگیرن ...کلاس درس 343 برای همه بازه....
کرایسیس DX11 رو له میکنه ....
تا دیروز فکر می کردیم بالاترین گرافیک شوتری که دیده بودیم کرایسیس2 دایرکس 11 با 1080 رو pcخودم بود !ولی الان باید به شرف 343درود فرستاد
نمیدونم 343 چجوری این کارو کرده که Cry engine , unreal اونو تو دمو های نسل بعد نشون میدن !!!!!!!
واقعا به این فکر فرو رفتم که اگر این یک گرافیک فوق العادست پس نسل بعد چیه؟!
این ها چی ساختن هر کی می خواد نسل بعد ببینه تشریف بیاره خونه در خدمتیم

ایرانی جماعته دیگه
کاریش نمیشه کرد جو میگیرتش :d

+ مطمئنم متای بازی بالاتر از 90 نمیشه ;) این خط این نشون این بوک مارک :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
عزیزم بیخود دور برندار واسه خودت . ازین جو زدگی ها برای خیلی از بازی ها بوده تو این نسل . اینجام بچه ها ازون همون اول اشتباه کردن این بازی رو با بازی های PC مقایسه کردن و ما هرچی ازون اول گفتیم گوش نکردن اما بدون شک روی کنسول میتونه بهترین باشه

مطمئنم متای بازی بالاتر از 90 نمیشه

اگه از 80 بالاتر بره هنر کرده چی میگی شما ؟!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
متاسفانه همونطور که نوید گفت یه عده از همون اول شدیدا جوگیر شدن و بحث مقایسه با dx11 و فرانسلی بودن و... رو وسط کشیدن که فقط و فقط انتظارات رو وحشتناک بالا برد هرکی هم یه تذکر میداد میشد ترولگر و فن فلان شرکت و ... گرافیک این بازی خیلی خوب هست ولی نمیشه گفت بینظیر و dx11و نسل بعدی و از این جور حرفا

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
عزیزم بیخود دور برندار واسه خودت . ازین جو زدگی ها برای خیلی از بازی ها بوده تو این نسل . اینجام بچه ها ازون همون اول اشتباه کردن این بازی رو با بازی های PC مقایسه کردن و ما هرچی ازون اول گفتیم گوش نکردن اما بدون شک روی کنسول میتونه بهترین باشه

اگه از 80 بالاتر بره هنر کرده چی میگی شما ؟!

کجا دور بر ندارم نوید ها ؟:d ( یوزر جدید دلیل بر جدید بودن نیس مردک ;;))

بچه ها اینجا خودشون رو به اسمون و زمین کوبیدن که متای بازی بالای 95 میشه اخه 8-|

بهترین انحصاری مایکرو
اون همه هزینه
فیلم
تبلیغات
زشته زیر 90 شه :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر