Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
آقا لینک دانلود تمام ایپزودها تو همون کلوپ هست، اپیزود دوم که لینک مستقیم هم داره دیگه :D امیرعلی داره زحمت لینک ها رو میکشه. الان هم لینک قسمت دوم و سوم از Mediafire تو کلوپ هست.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
چقدر تمام مراحل بازی یکدست اند:| به جز مرحله 4 و 1 که یه مقدار ضعیفترند، بقیه مراحل همه در یک سطح و فوق العاده هستند. الان هرچقدر به خودم فشار میارم نمیتونم کمتر از 4 تا مرحله رو انتخاب کنم:| :D
با نظرسنجی در این مورد موافق هستید؟:-/

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
چقدر تمام مراحل بازی یکدست اند:| به جز مرحله 4 و 1 که یه مقدار ضعیفترند، بقیه مراحل همه در یک سطح و فوق العاده هستند. الان هرچقدر به خودم فشار میارم نمیتونم کمتر از 4 تا مرحله رو انتخاب کنم:| :D
با نظرسنجی در این مورد موافق هستید؟:-/
آره :D هر 8 تا مرحله رو هم بزار، من خودم بین مرحله 5 و 6 تردید دارم، با عرض ارادت به مرحله 8 :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,109
نام
نـــــــویـــــــــد
یه لطفی کن یا از 6 نوامبر به بعد بذار یا اگه الان میذاری تا اون موقع بر ندار نظر سنجی رو چون من بار اول اینقدر تو جَو بودم کلا چیزی یادم نیست بعد ریلیز رسمی باید 2 3 بار دیگه تموم کنم :d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
من به هر 7 تا رای دادم :>

انجمن حقوق بگیران مایکروسافت

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
خب ما هم بازی رو لجندری تموم کردیم :
دهنم صاف شد مراحل اول ، ولی هر چی جلوتر رفتم دستم اومد باید چیکار کنم و دیگه مرحله آخرو سه سوت رفتم ، مخصوصا که از اون تفنگ فیل کشا که گوله تانک پرت میکرد مثل چی ریخته بود تو مرحله آخر ... یه جاهایی که فقط میدویدم سمت چک پوینت و بدون هیچ درگیری از مهلکه میگریختم:d
در کل این بار دومی که بازی رو تموم کردم خیلی بیشتر چسبید ....راستی دقت کردین که آخرای بازی چیف رسما شده بود نوبل 6، از حیث اون بمبی که گذاشت پشتش میگم ، نوبل 6 خدا بیامرزم آخر ریچ کرتانا رو گذاشت پشتش و ....:(

3Doors Down

کاربر سایت
Sep 22, 2010
56
دوستان قصده درست کردن یک کلن حرفه برای هیلو دارم,دوستانی که علاقه مند هستند و به ایس باکس لایو دسترسی دارند گیمر تگ بنده رو اد کنند reachdoorsdown
همراه با تمرینات روزانه و مسابقات با کلن های دیگر/+17 و داشتن هدست از شروط ورود به کلن می باشد.مرسی

aehlos

کاربر سایت
Oct 4, 2012
27
آقا انقدر از بازی تعریف کردید که رفتم خریدم-آشغال ترین بازی ای که به عمرم دیدم-نه گرافیک داره نه گیم پلی نه هیچ چیز فقط نور پردازی که اونم بعضی جاها خیلی تو ذوق میزد-من نمیدونم بعضی دوستان چی از بازی دیدن که میان حرفایی مثل فکم افتاد یا کف کردم و اینارو میگن-جوری بازیش آشغال بود که نیم ساعت بازی کردم و دیگه حتی دلم نمیخواست یه لحظه هم بازی کنم- بازی اویل 6 سگش میارزه به این آشغال- از 10 نمره 2 میدم اونم فقط برای صدای مستر چیف.فکر کنم انحصاری های مایکروسافت 1000000000000 سال دیگه میرسه به سونی.:-&:-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر