Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دلم نمیاد بازی رو تموم کنم:|
اعصابم خورد می‌شه وقتی فکر می‌کنم این بازی تموم می‌شه و قرار به جاش برم MoH و CoD بازی کنم!
بهترین بازی دوران گیمیری ـم بوده تا الان:D>:d

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان 1سوال خدایی زود جواب بدین این نسخه که تو بازاره و میگن لیک شدس:-& خطری واسه لایو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/یا در حالت افلاین کاری نمیکنه که در اولین وصل شدن به لایو بن بشی؟؟؟؟؟:(

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
دلم نمیاد بازی رو تموم کنم:|
اعصابم خورد می‌شه وقتی فکر می‌کنم این بازی تموم می‌شه و قرار به جاش برم MoH و CoD بازی کنم!
بهترین بازی دوران گیمیری ـم بوده تا الان:D>:d

دقیقا منم اینجوری بودم ولی مگه چیف میزاره :x
ولی بحث این دو بازی رو پیش نکش چون تاپیک منفجر میشه هرچند MOH و COD با هم قابل قیاس نیستن

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
یه سوال این فیلم forward unto Down داستانش ربطی به بازی داره مثلا زمانی که چیف رو تو فیلم نشون میده تو بازی هم اتفاق میفته ؟؟

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان 1سوال خدایی زود جواب بدین این نسخه که تو بازاره و میگن لیک شدس:-& خطری واسه لایو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/یا در حالت افلاین کاری نمیکنه که در اولین وصل شدن به لایو بن بشی؟؟؟؟؟:(

چی شد تورو خدا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟=((

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
یه سوال این فیلم forward unto Down داستانش ربطی به بازی داره مثلا زمانی که چیف رو تو فیلم نشون میده تو بازی هم اتفاق میفته ؟؟

داستان بر میگرده به 25 سال قبل از اتفاقات HALO 4 . در کل رو شخصیت فرمانده لاسکی در دوران جوانیش تمرکز کرده که البته یه سری روابط هم با چیف پیدا میکنه

بهتر نبود بجای این همه اسمایلی یه که جملتو مرتب میکردی ؟

واسه لایو که %100 خطر بن شدن رو داره ولی واسه افلاین نه

در حالت افلاین کاری نمیکنه که در اولین وصل شدن به لایو بن بشی؟

بله اینکارو میکنه . تا عرضه رسمی بازی باید قید لایو رو بزنی

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان یه خیری که میتونه از صفحه ال سی دیش عکس بگیره ، چند تا شات خوشگل میزاره واسمون از اینا:
1- مرحله پنج اونجایی که infinity میاد بالاسرمون و سوار تانک میشیم
2- اول لول شیش که سوار پلیکانیم
3-آخر لول هفت تو جو زمین ( عجب صحنه ای بود مراما )
اینم تو گلوم مونده بگم ، با پا باید رفت تو صورت اون فرمانده اصلیه ، خیلی جفتک انداخت تو بازی ....

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
اپیزود سوم رو دیدم wow عجب چیزی بود:D خیلی عالی درآورده بودن. هرکی این اپیزود رو ببینه دیگه امکان نداره بعدی ها رو از دست بده:D

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
ایجا که فقط اپیزد اول هست
دوستان طبق رایزنی‌ها و معرفی‌های انجام شده 99 درصد سایت‌های دانلود ایرانی هر هفته دارن میزارن لینکای دانلود Forward Unto Dawn رو. شما یه سرچ ساده به زبون فارسی انجام بدین تو گوگل به لینکاش می‌رسین. اینجا کلیک کنید مثلا.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
دوستان طبق رایزنی‌ها و معرفی‌های انجام شده 99 درصد سایت‌های دانلود ایرانی هر هفته دارن میزارن لینکای دانلود Forward Unto Dawn رو. شما یه سرچ ساده به زبون فارسی انجام بدین تو گوگل به لینکاش می‌رسین. اینجا کلیک کنید مثلا.
به طرز عجیبی نمی دونم چرا چشمم به اپیزود دوم نمی خوره !
همه جا یا یک هست یا سه !
:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر