Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
من منکر گرافیک فوق العاده Halo 4 نیستم ولی مقایسه گرافیکی این بازی با Crysis 2 حتی روی DX10 نشان از جو زدگی داره. انصافاً چیزی بگید که بگنجه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان می‌شه لطف کنید این بحث مسخره گرافیک بین PC و 360 رو تموم کنین؟!
3 صفحه دارید در موردش بحث می‌کنید و تو هر پست حرف هم دیگه رو رد می‌کنید که چی بشه؟!
زشت ـه به خدا بازیتون رو کنید و لذت ببرید!
انقدر هم دوستان اسپم ندن لطفا:|
تو پروفایل هم دیگه بهتر و راحت تر می‌تونید بحث کنید و کلماتی مثل"آره"،"باشه"و... هم اونجا مشکلی ندارن:|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
منم بازی کردم . در یک کلام شاهکار هست ( از نظر من تنها شاهکار انحصاری مایکروسافت) . گرافیکش واقعا زیباس ولی دیگه فوق مبالغه میکنن بعضی ها ( 3 تا بازی بهترین گرافیک داشته باشه تو این نسل یکی اینه) . ولی همچنان گیمپلی خارق العاده دلچسبش حرف اول رو میزنه و بعد از اون گرافیک به چشم میاد .
مکالمات کرتانا و چیف فوق العاده لذت بخشه .
بقیه چیزا رو دوستان گفتن . بازم برم جلو میگم .

پ.ن : موزییییییییییییک !!!!

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
خُب با بررسی دقیق (:D) روی اسلحه های جدید، به نظر من بهترین اسلحه جدید بازی Light Rifleـه. ایشون رو عرض میکنم:
y5bhobmyml9trn8smrn.png
من که خیلی ازش خوشم اومد، در حالت معمولی سه تیر میزنه ولی وقتی زوم میکنی تک تیر میشه. قدرت و سرعت و دقتش هم بالانس و مناسبه.

بعد از اونم Rail Gun خیلی خوبه، فقط استفاده ازش یه مقدار دقت میخواد. و سوم هم Incineration Canon که واقعا هیولاست:D به مراتب از راکت لانچر بهتره، دقت و قدرتش در بالاترین سطح قرار داره. به راحتی قوی ترین اسلحه سری هیلو به حساب میاد.

لایت گان خوبه ولی بنظره من بهترین اسلحش Assult rifleهستش!!! اگر توجه کرده باشید به مراتب زود تر از بقیه rifleها دشمنو از پا در میاره!!!حتی برای کشتن هانتر ها که واقعا سرطان هستن!!!
بقیه راکت لانچر ا هم که جایه خود دارن!!!
راستی از sniper rifle دیفالت هم نباید گذشت!!زوم 2xداره و بایک تیر دشمنو از پا در میاره!!ولی حیف که اسله های دیفالت کم خشاب گیر میاد براشون:-b

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
از اونجایی که از بازی های این سبکی که فضایی ها توش به عنوان دشمن وجود داره بدم میاد ولی با توصیف دوستان مارو هم جو گرفت بریم بگیریم.بازی حتما باید 100% باشه؟لایو نمیرم،هارد هم ندارم.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
بهتره که دیگه بازی هیلو 4 رو با کرایسیس 2 مقایسه نکنیم!ولی کسایی که دم از گرافیک میزنن همین الان این دورو در یک اسکرین بازی کنن!!!
بعد بشینن آبجکت ها و سایه و بقیه موارد بخصوص نورپردازی رو مقایسه کنن!!
جوابو پیش خودشون نگه دارن!!!:d
تایپیک به این زیبایی منحرف نشه!

---------- نوشته در 04:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

در مورد TLOU هم بگم که بکلی دچار اشتباه شدی چون موتور پایه بازی از اساس با هم فرق میکنن از فیزیک بازی بگیر تا shadow effect هر دو . بغیر از اینا سبک دو بازی کلا متفاوته و باید تنها رقیبش رو کرایسیس دونست و بس
از MS هم تعریف نکنید لطفا چون زیادی ازش کشیدیم بذار یکم بگذره کم کم اعضای 343 هم مثل بانجی سفره دلشونو واسمون باز میکنن .

من از دوستان و کاربران عذر میخوام!!!ببخشید!
ولی آقای محترم بنده گفتم رقیب این بازی در نوآوری و پیشرفت چشم گیر Last of Usمیبینم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(در صنعت گیم)(خوش باشی)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
من منکر گرافیک فوق العاده Halo 4 نیستم ولی مقایسه گرافیکی این بازی با Crysis 2 حتی روی DX10 نشان از جو زدگی داره. انصافاً چیزی بگید که بگنجه.

باشه.
کامنتهاتون در مورد گرافیک آنچارتد 2 (Uncharted 2 vs Reality ) و TloU ( بازی میان نسلی) هنوز سوژه خنده ماست. اونقت داری از ما ایراد میگیری !.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
گرافیک به این وحشتناکی که همه استانداردها رو زیر و رو کرده روی یه کنسول هفت ساله , معلومه به یه سری ها فشار میاره !!

وایسید عرضه رسمی بشه سایتا نقدش کنن اونوقت میفهمید با چه ابر شاهکار گرافیکی طرف هستید !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کامنتهاتون در مورد گرافیک آنچارتد 2 (Uncharted 2 vs Reality ) و TloU ( بازی میان نسلی) هنوز سوژه خنده ماست. اونقت داری از ما ایراد میگیری !.

نه اگه حرفای اونا سوژه خنده شماس پس باید قبول کنی که حرفای شما هم سوژه خنده اوناس.

پ.ن : جو تاپیکو خراب میکنین

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
آقا من قضیه بن رو نفهمیدم .

الان من هم دیسک 1 و هم 2 رو خریدم . و اگه دیسک 1 رو بازی کنم ولی تا 6 نوامبر که عرضه ی اصلیه به لایو وصل نشم و بعد از 6 نوامبر وصل بشم به لایو مشکلی پیش نمیاد دیگه ؟

بعد خواستم بعد تاریخ عرضه رسمی برم لایو با همون دیسک 2 ــیی که الان خریدم میشه برم ؟

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali

این پست رو ندم اونایی که لایک کردن پستت رو تصورات اشتباهی می‌کنند.

خوشبختانه کسانی که باید منو بشناسند میشناسند، شما هم هیچ مدرکی نداری که این حرفت رو ثابت کنی چون من کامنت از روی باد هوا نمیدم. بهتر شما هم کمی رو منطق پست بدید.

گرفتاری شدیم از دست این فن بویهای سونی. اقا شما خوب کرایسیس خوب DX11 عالی. برو اقا بزار تو حال خودمون باشیم. مجبور میکنید کامنت بزاریم.

پس جوابی نداشتی، برو خوش باش برای یه بازیم اینقدر اعصاب خودت رو خرد نکن.

آخرین ویرایش:

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
کامنتهاتون در مورد گرافیک آنچارتد 2 (Uncharted 2 vs Reality ) و TloU ( بازی میان نسلی) هنوز سوژه خنده ماست. اونقت داری از ما ایراد میگیری !.​

باز خوبه اسم بازی زیبایه آنچارتد نیومد وسط!!!فکر کنم باز با کرایسیس 2 مقایسش میکردن!!!(گرچه منظورتونو درست نگرفتم ):|

گرافیک به این وحشتناکی که همه استانداردها رو زیر و رو کرده روی یه کنسول هفت ساله , معلومه به یه سری ها فشار میاره !!

وایسید عرضه رسمی بشه سایتا نقدش کنن اونوقت میفهمید با چه ابر شاهکار گرافیکی طرف هستید !​

ماهم امیدواریم نمره خوبی بگیره این بازی!!!
آروم باش پسره خوب!!:d

---------DX11یه کاورینگ کامل از محیط بازی هستش!!ولی شما در بازیایی مثل هیلو4 و last of usشاهد طراحی زیبایه محیط هستید!!
وقی که میگن برای این بازی 3نفر از بزرگترین طراحان جهان بکار گرفته شدن!وقتی میگن شرکت ناتی برای بازی آنچارتد یا Lust of usفلان نقاش و نگارنده رو بکار گرفته!!!اینها همه برای توسعه در صنعت گیم به اضافه گرافیک هستن!
همه اینجا به نوعی اطلاع از بازی سازی دارن و نباید بی دلیل حرفی زده بشه!
من کاره ایی نیستم ولی بهتره اول مقایسه کرده باشید بعد قضاوت کنید!!!!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اگر این تاپیک یک تاپیک معمول در BC بود، میگفتم عینک بد بینی رو از چشماتون برداید، ولی اینجا و با توجه به توصیفات دوستان باید بگم عینک خوش بینی رو از چشماتون بردارید. کاری نکنید که همین یدونه انحصاری مایکروسافت هم که سرش به تنش میارزه از چشم منتقدین بیافته و دیگه براش تره هم خرد نکنن. حالا ما یک کلام میگیم بازی خوبیه و بد نیست شماها دور بر ندارید برای GoTY و بهترین گرافیک سال و نسل و بین کنسولی و ... رعایت کنید، جنبه تعریف کردن ما رو داشته باشید.

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من این قضیه بن رو نفهمیدم

الان من دیسک 1 و 2 رو خریدم .

اگه بازی رو اجرا کنم و تا عرضه رسمی به لایو متصل نشم ، مشکلی پیش نمیاد دیگه ، درسته ؟

بعد از عرضه رسمی با همین دیسک 2 ــیی که الان دارم میشه برم لایو بازی کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر