Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چند تصویر direct feed و بدون اسپویل از داخل بازی .
واقعا خارق العادست نورپردازی و سایه زنی ها بسیار بسیار نرم و ظریف کاری شده و دقیق . مدلینگ و تکسچرهای با وضوح بسیار بالا و.............

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,164
نام
آرمان
یه آقای محترمی بگه دیسک دوم شامل چیا هستش و به درد می خوره یا نه

این بخش اسپارتان آنس بخش داستانها?

اچ دی پک داره دیسک دوم؟

دیسک دوم اصلا به درد می خوره؟

خواهشها جواب بدید

Sent from my Neo V using Tapatalk 2

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یه آقای محترمی بگه دیسک دوم شامل چیا هستش و به درد می خوره یا نه

این بخش اسپارتان آنس بخش داستانها?

اچ دی پک داره دیسک دوم؟

دیسک دوم اصلا به درد می خوره؟

خواهشها جواب بدید

Sent from my Neo V using Tapatalk 2

فعلا تا زمان عرضه رسمی بازی دیسک 2 به هیچ دردتون نمیخوره . الکی پول ندیدن چون وقتی زمان عرضه فرا رسید باید کلا از اول نسخه مناسب واسه لایو رو بگیرین .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اولا ضد حال بابک اصلا ربطی به داستان نداره به نظرم و از اونجایی که بازی سه گانه هست نگران هیچ گونه اسپویلی نباشید چون همه چیز تو نسخه سوم مشخص میشه . و راه چاره ی این وضعیت اینه که فوری برین بگیرین بازی کنین من خودم نیم ساعت دیگه میرم بگیرم ( گور بابای لایو ، 20 روز لایو نرین هیچ اتفاقی نمیوفته)

پ.ن : الان رفتم بازی رو گرفتم آوردم انداختم رو دستگاه خراب از آب در اومد . (ینی روانی شدم ، ضد حال به این بزرگی :D ) باید یه روز دیگه تو کف بمونیم .

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
اولا ضد حال بابک اصلا ربطی به داستان نداره به نظرم و از اونجایی که بازی سه گانه هست نگران هیچ گونه اسپویلی نباشید چون همه چیز تو نسخه سوم مشخص میشه . و راه چاره ی این وضعیت اینه که فوری برین بگیرین بازی کنین من خودم نیم ساعت دیگه میرم بگیرم ( گور بابای لایو ، 20 روز لایو نرین هیچ اتفاقی نمیوفته)

چه کاریه خُب یه پروفایل که باهاش نمیری لایو بساز آفلاین بازی کن . هاردت رو هم در بیار اگه خواستی فلش بزن اگرم نه بشین بدون اینکه سیو کنی یه کله بازی رو تموم کن

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
وای خدا شیفته صدای مستر شدم!!!!

من که از بس میگردم تو محیط و محو نورپردازی شدم فکر کنم 15 ساعتی طول بکشه تا تمامش کنم!!!

---------- نوشته در 07:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

دوستان اگر با قیمت فروشگاه ها مشکل دارین پیشنهاد میکنم اینترنتی و با قیمت 10هزارتومان برنر مکس خریداری کنید!!!
کسایی که تویه تهران هستن بنفعشون هست!!!!(من که نیستم!)

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:36 PM ارسال شده بود ----------

فعلا تا زمان عرضه رسمی بازی دیسک 2 به هیچ دردتون نمیخوره . الکی پول ندیدن چون وقتی زمان عرضه فرا رسید باید کلا از اول نسخه مناسب واسه لایو رو بگیرین .

دقیقا..منم دیسک یک رو خریداری کرادوستان و کاربران مراقب باشید این فروشنده ها بی هیچ اطلاعاتی فقط قصد فروش جنس خود رو دارن!!الان فقط دیسک یک رو خریداری کنید!!اگر عمری باقی موندو آپدیتی نیومد تا زمان عرضه نسخه اصلی ایشالله میریم تووکاره برنر مکس

Nymeria

کاربر سایت
Apr 11, 2012
31
بازي عاليه اصلا انتظار همچين پيشرفتيو نداشتم موسيقي صدا گذاري داستان و گرافيك در سطح فوق العادهين من فكر كنم اخرين ١٠ اين نسلو از گيم اسپات بگيره

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
مگه اسپارتان اپس توش نیست؟ برا بازی کردنش حتما باید به لایو وصل بود مگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر