Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
عزیز نسخه Nuke رو به هیچ وجه نباید داخل کنسولی که باهاش می خوای بری لایو بزاری

مونده علت nuke چی باشه . بعضی nuke ها هست که فقط به خاطر نداشتن nfo نوک شدن که این ینی خود گیم سالم هست . هیلو نسخش سالمه .

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
بالا خره تموم شد
داشتم يكله تا الان بازي ميكردم
ديشب بهترين شب زندگيم بود اصلا نفهميدم چه جوري شبم سحر شد
با توجه به وضع قوانين سخت گيرانه در تاپيك اصلاً وارد جزييات نميشم مي ترسم خداي نكرده اسپويل شه
اما به صورت كلي اين هيلو از لحاظ بصري بي نظير ترين fps هست كه توي اين نسل تجربه كردين و خواهيد كرد به راحتي وبدون هيچ مبالغه اي
گرافيكش يه گرافيك ميان نسلي بود بارز ترين نكته تكنيكي هم توي گرافيكش به نظر من نور پردازيه خيره كنندش بود بيشتر از اين هم راجب گرافيكش صحبت نميكنم چون نمي تونم چيزي كه لايقش باشه رو بيان كنم چون واقعاً سوادش رو هم ندارم بايد چند نفر كه سوادش دارن بشينن و
اناليز كنن و بحث كنن وفقط چيزي كه به چشمم اومد رو گفتم
در مورد داستان هم ...... كه اصلاً صحبتي ندارم فقط روايت داستان 343 تو حلقومم
چيزي جالب بود موسيقي بازي بود كه به شدت يونيك بود
از لحاظ هوش مصنوعي هم به نظر من از ريج هم بالاتر بود.
ازلحاظ سختي هم اين عنوان باب دل هارد كورهاست
خلاصه از خداممنونم كه به من انقدري عمر داد كه بتونم همچين گيمي رو تجربه كنم اگر من همين الانم بميرم كامروا از دنيا رفتم
راستي دركنار بازي كردنش چيپس و ماست موسير خيلي مي چسبه چون بازي به راحتي شما رو از شام يا ناحار مي ندازه پس تمهيدات لازم رو
قبل از شروع كردن بازي ببينيد
الانم سريع برم بخوابم كه گردن و دستهام به شدت درد ميكنه .

خدا قوت پهلوون...:d این چيپس و ماست موسيرو خوب اومدی :d
دلمون آب شد!:(( من همین الآن برم بازی رو بگیرم... دیگه نمیتونم تحمل کنم... خدافظ :|

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا یکی الان میگفت! نسخه اصلی که 20 روز دیگه رلیز بشه! با این فرق داره!
میگه باگاش و گرافیکشو درست میکنن! راست میگفت؟
بعد هم گفت DVD2 اچ دی بازیه؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من همیشه از گرافیک هیلو شاکی بودم گیمپلیش طوری بود که همیشه خدا این گرافیک از ذهنم دور میکرد میددم بازی تمام شد فقط اوایل بازی گرافیکش تو ذوقم میخورد همچین که دسته بازی میگرفتم شروع به بازی میکردم گرافیکش دیگه برام مهم نبود.اما الان بدون هیچ اغراقی بر عکس شده گرافیکش بقدری بالا بود که دهنم بست فقط به محیط اطراف نگاه میکردم چه شود با اون گیم پلی این گرافیک بهترین بازی این نسلم تو 360 بدون شک همین هیلو4 اگر تا اخر بازی همینجور باشه که بگفته دوستان مثله اینکه همینطوره برم ببینم چه خبره.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من همیشه از گرافیک هیلو شاکی بودم گیمپلیش طوری بود که همیشه خدا این گرافیک از ذهنم دور میکرد میددم بازی تمام شد فقط اوایل بازی گرافیکش تو ذوقم میخورد همچین که دسته بازی میگرفتم شروع به بازی میکردم گرافیکش دیگه برام مهم نبود.اما الان بدون هیچ اغراقی بر عکس شده گرافیکش بقدری بالا بود که دهنم بست فقط به محیط اطراف نگاه میکردم چه شود با اون گیم پلی این گرافیک بهترین بازی این نسلم تو 360 بدون شک همین هیلو4 اگر تا اخر بازی همینجور باشه که بگفته دوستان مثله اینکه همینطوره برم ببینم چه خبره.
گرافیک هیلو ریچ هم تو سطح بالایی قرار داشت ... آره اگر هیلو 3 رو سال 2011 بازی کنی تو ذوقت میخورد ولی همه ـشون تو زمان خودشون عالی بودن
پ.ن:تاحالا Gamespot به بازی 9.8 یا 9.7 داده ؟ پیش بینی ـم بین بین 9.5 تا 10 ـه!:|

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
نه حمید جان دیسک اول واسه کسانیه که افلاین بازی میکنند دیسک دوم واسه انلاینی ها وکوابب اینجور چیز ها هست در نظر گرافیک که هیچ اشکالی نداره همه اچ دی هستن ومشکلی وباگی نداره تا الان حمه ازش راضی هستن پس بخر منم میخرم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
گرافیک هیلو ریچ هم تو سطح بالایی قرار داشت ... آره اگر هیلو 3 رو سال 2011 بازی کنی تو ذوقت میخورد ولی همه ـشون تو زمان خودشون عالی بودن
پ.ن:تاحالا Gamespot به بازی 9.8 یا 9.7 داده ؟ پیش بینی ـم بین بین 9.5 تا 10 ـه!:|

گیم اسپات فقط نیم میده دیگه 9.6 و ... نداره یا 10 میده که بعیده یا 9.5میده که یکم بعیده یا 9 میده (به احتمال زیاد همین 9 رو میده)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
گیم اسپات فقط نیم میده دیگه 9.6 و ... نداره یا 10 میده که بعیده یا 9.5میده که یکم بعیده یا 9 میده (به احتمال زیاد همین 9 رو میده)

نه بابا 9 بعیده به نظر من خیلی بده 8 البته اینم بعیده 7.5 بهتره . الان که فکر میکنم میبینم اینم بعیده دیگه 7 خوبه خداییش با اینکه بعید به نظر میرسه اما خوبه کلا

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
دوست عزیز ، هیلو ریچ 9.5 گرفت از گیم اسپات. هیلو 3 هم گرفت 9.5 . هیلو ODST که زیاد خوب نبود از گیم اسپات 9 گرفت! این بازی فوق العاده به نظرم 10 رو میگیره، در بدترین شرایط 9.5 . طبق آنالیزی که ما کردیم این بازی 12 تا مدال هم باید بگیره از گیم اسپات. متا بازی که بماند.

این بازی رو که تا الان همه سرش کف و خون قاطی کردن فقط کمپین بوده، توجه کنید. کمپین. سری هیلو به مولتی مشهوره یه بازی 60 دلاری مولتی وحشتناک عالی و بخش اسپارتان آپس ـی که باعث میشه بازی یه استوری لاین موازی با بازی و طولانی داشته باشه و قسمتهای زیادی ازش میاد. همه و همه اینها کلا حرفی رو باقی نمیزاره برای نمرات.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
واقعا ارزشش رو داره میایید اینجا،تو تاپیک فروتزا و جاهای دیگه خود زنی میکنید که یکم ترول کنید انحصاری های 360 رو؟
به فکر آبرو همطاراتون باشید حداقل !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
دوست عزیز ، هیلو ریچ 9.5 گرفت از گیم اسپات. هیلو 3 هم گرفت 9.5 . هیلو ODST که زیاد خوب نبود از گیم اسپات 9 گرفت! این بازی فوق العاده به نظرم 10 رو میگیره، در بدترین شرایط 9.5 . طبق آنالیزی که ما کردیم این بازی 12 تا مدال هم باید بگیره از گیم اسپات. متا بازی که بماند.

من گفتم شاید بچه ها بازی تازه دستشون رسیده و با هایپ زیادی دارن از بازی تعریف میکنن گفتم از اون چیزی که انتظار هست یکم پایینتر بگم....شاید 9.5 یا 10 هم بگیره ما که بخیل نیستیم:d
واقعا ارزشش رو داره میایید اینجا،تو تاپیک فروتزا و جاهای دیگه خود زنی میکنید که یکم ترول کنید انحصاری های 360 رو؟
به فکر آبرو همطاراتون باشید حداقل !
بیخیال واسه این فن بازیا خودتو اذیت نکن حالا سونی باشه یا مایکرو....

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
هرچی بگم کم گفتم!!

امروز صبح آفتاب نزده بیرون رفتم گرفتمش!!
این بازی تمام انتظارات طرفدارهی خودشو برآورده کرده!
یکی از دوستان درست میگن توو بازی و real timeبه صحنه هایی برمیخورید که محال سخنی مبنی بر شگفت انگیز بودن نگید!!!
نمیدونم چطور شده که الان 3ساعته پاشم!!!یکی بیاد منو بلند کنه الان از حال میرم!!
بانجی با سری هیلو هایی که ساخت قدرت زیادی به این سری بازی داده و حالا 343 اوون رو به کمال رسوند!!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
بازی رو که هر کی بازی کرده چیزی جز تعریف نگفته!:x ولی من اون باندل کنسولیش رو میخوام :(( خیلی خیلی قشنگه. حتی از باندل گیرز 3 هم قشنگتره. دوستان بشتابید و در نظرسنجی به مستر چیف کبیر رای بدید. تو دور اول ناک-اوت که غافل موندیم و فرمانده شپرد رای نیاورد=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر