Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
یه وضعی شده. این بازی کشته میده به خدا. از فنهای نینتندو و سونی بگیرد تا مدیر فروم همه گرافیک بازی رو نسل بعدی میدونن :D.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
باز هم کنسول حماسه آفرید! >:d:d

گرافیک نسل بعد رو کنسول نسل حاضر !

حالا بعضی ها هی بگن فلان و بسار و...

یعنی موجودی نیست تو اینترنت بازی رو انجام داده باشه ، و کف و خونش سر گرافیک بازی قاطی نکرده باشه !

---------- نوشته در 07:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

امیدوارم فالکائو بره PSG چون اگه بره سیتی و چلسی رسما دیگه هیچ شانسی واسه تیمای دیگه نمیمونه:-s کاش مام 45 تا پیشنهاد بدیم شاید دلش خواست بیاد آرسنال که بعید اینقد واسه ی بازیکن پول بده باشگاه.
ضربات آخرش وحشتناکه لعنتی تشنه گل زنیه
یورنته مهاجم خوبیه ولی زیاد بدرد آرسنال نمیخوره،
یورنته هم در مقابل فاکائو اصلا قابل مقایسه نیست.

آره ایشالله مستر چیف هم میره بارسا امسال ! :d=))

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
نیازی به قفل شدن نیست.البته بعضی ها میان برای اینکه بقیه رو اذیت کنن آخر بازی رو میگن که باید بن دائم بشن(سر la noir این قضیه پیش اومد:d).
منم که همیشه میرم لایو ولی این بازی ارزشش رو داره به خاطرش یه پروفایل آفلاین بسازم و با اون بازی کنم.
ولی جدا باورم نمیشه اینقدر زود اومده:d

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
من که دارم تورنتمو فوت میکنم که سریع تر دانلودش کنه .... سرعتش مثل نمودار سینوس میمونه هی میره رو مخ آدم ... فکر کنم بتونم تا فردا ظهر دانلود،رایت و این دِ نِیم آف گاد اجراش کنم!....:d... ماشالاه دوستان اینقدر هایپ راه انداختن که آب از لب و لوچمون راه افتاده!...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان منیکه بازی فقط افلاین انجام میدم فقطم میخوام حالت سینگل و داستانیه بازی انجام بدم ایا dvd2 لازمه بخرم ممنون

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
wow this f**king wicked ...

سرعت عمل پاک کردن پستو باید تو رکوردا ثبت کنن . صرفا نظرمو دادم اقای مدیر ما هم تو این تاپیک حقی داریم . یارو میاد بازی رو میکوبه و به 360 دارا توهین میکنه پستشم کماکان باقیه ولی ...

دوستان اگه تا تاریخ عرضه بازی به لایو وصل نشیم ، امکانش هست بعد از عرضه به لایو وصل شیم و مشکل برامون ایجاد بشه ؟

بله احتمالش وجود داره

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه سئوال تو این شماره دشمنی وجود داره که مثل فلاد ها رو مخ برن ؟ بدجوری تنم میخاره عصبی بشم :D ( منظورم اینه که گله ای حمله کنند :D )

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
سلام
دوستان منیکه بازی فقط افلاین انجام میدم فقطم میخوام حالت سینگل و داستانیه بازی انجام بدم ایا dvd2 لازمه بخرم ممنون
من خودم امتحان نکردم ولی گفته شده که دیسک 1 بخش تکنفره و دیسک دوم مربوط به بخش چندنفره بازی میشه

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
وای خدا قلبم داره میاد تو پاچم
من هیلو دستم برسه میبرمش شام بیرون(با تاکسی در بست)شده bmw کرایه میکنم یه شبانه روز
خوش بحال شما که میتونید دانلود و رایت کنید من که باید صبر کنم تا این مغازه دارا تکونی به خودشون بدن

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
دوست عزیز الان تو اینترنت گذاشتن برای فروش. یه فروشگاه خیلی معروف هم گذاشته.

اقا شما خیلی دیر موندین ما داریم میزنیم انصافا خوشگل درست کردن حال میده زیاد تا تهش نمیرم تا خدایی نکرده بن بشم

ولی اینو میتونم بگم حتما هر چه سریع تر تهیه کنید بازی کنید اگر لایو میرید فعلا بی خیال بشید من رو جیتگ می زنم فورزا رو هم بعد یک ساعت تموم میشه دانلودش تست می کنم ببینم چطوری خبرش رو میدم تو تاپیکش

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
دوستان عزیز
این اولین بازی نیست که لیک شده و تا حالا 100 ها بازی از جمله نسخه های قبلی هیلو لیک شدن و تو هیچ جای دنیا ندیدم به خاطر زود اومدن بازی تاپیک رو ببندن و ملت روزه سکوت بگیرن..

در کل چه بازی لیک بشه چه نه اسپویل داستانی ممنوع هست..

این بازی هم برای عموم ملت اومده و همه میتونن استفاده کنن پس شما هم اگر دستگاهتون کپی خور هست بازی رو تهیه کنید و با عشق فراوان انجام بدین اگر هم دستگاهتون کپی خور نیست میتونید به ماکروسافت فحش بدین..:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر