Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
پینشهاد میکنم تاپیک رو یه 20 روزی قفل کنید تا این کپی ها مام برسه از اون ور بعد "همه با هم" بازی کنیم و هیچ اسپولی خونده نشه و هیچ کس تا عبد بن نشه :D.

نه باو عمرا R2 بازی كنم:D تو PSN هم MW2 بازی می كردم فقط...
گفتم يه بازی چيزی نيست اريج بخريم ولی اونطور كه می گن انگار نيازی نيست:D
به هر حال خدمت می رسيم...;;):d
بهترین شرایط رو نسخه LE داره که متاسفانه قیمتش رسید به 270 تومن. کانتنتهای ویژه و انحصاری بسیار خوبی داره. ولی میشه نسخه معمولی رو خرید و 4200 پوینت (100.000 تومن) بابت Season Passش داد و خلاص. کاری که من قراره بکنم :ذی.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
هولی شت یعنی الان میتونم بگیرمش؟؟ناقصه یا با نسخه اصلی فرقی نداره؟؟من که لایو مایو نمیرم:D

اره . گویا کامله
تازه ریجن فریش با حجم زیبا و دلنشین 9 گیگ . ولی احتمال داره مثل نسخه های اولیه FM 4 قفل جدید داشته باشه فلگ شی یا حتی افلاین بن شی

منم با قفل تاپیک شدیدا موافقم . حاجی ببندش

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نه بابا چه قفلی ؟ این مسخره بازی ها چیه ؟ تازه بعد از اینکه بازی برسه دستم 1001 تا سوال خواهم داشت . از جمله اینکه آفلاین بن یا فلگ داره یا نه .

. ولی میشه نسخه معمولی رو خرید و 4200 پوینت (100.000 تومن) بابت Season Passش داد و خلاص. کاری که من قراره بکنم :ذی.

منظورت از نسخه معمولی همون 200 هزار تومنی هست ؟ که با season pass میشه 300 هزار تومن ؟ بابا پولداااار :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
برای چی تاپیک بسته بشه؟! بازی لیک شده و نسخه اصلی و free هم لیک شده و همه میتونن بگیرن بازی کنن، جیتگ هم نیست. فقط کسایی که میخوان هر روز لایو برن شاید یه مقدار مشکل داشته باشن. که اونم میتونید مثل من 20 روز بیخیال لایو بشید:D یا اینکه با یه پروفایل دیگه بازی کنید و با پروفایل اصلیتون آنلاین بشید.

در مورد دیسک هم، دیسک 1 بازی Campaign و دیسک 2 بازی Infinityـه (که شامل مولتی و Spartan Ops و forge و theatre میشه). یه کار خوبی هم که کردن اینه که میشه دیسک 2 رو نصب کرد و کل مولتی و سینگل رو بدون دیسک عوض کردن بازی کرد (کسایی که هارد یا فلش ندارن باید دیسک رو عوض کنن).

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
معلومه از لیک شدن بازی گرمی!!!!
خودت که میگی 20 روز از لایو دوری . بزار یه کم بگذره بعد داستانو اسپویل کنن اونوقت میدونی واسه چی باید بسته شه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
معلومه از لیک شدن بازی گرمی!!!!
خودت که میگی 20 روز از لایو دوری . بزار یه کم بگذره بعد داستانو اسپویل کنن اونوقت میدونی واسه چی باید بسته شه
بهترین راه حل برای اینکه داستان براتون اسپویل نشه: هرچه سریعتر بازی رو تهیه کنید و تمومش کنید که از داستان مطلع بشید. بشینی پاش کار دو روزه. بعد با خیال راحت صبح تا شب بیاید تو تاپیک :D
دیگه بازی کپی 360 رو که بغالی ها هم دارن. مشکل چیه دیگه؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان اگه تا تاریخ عرضه بازی به لایو وصل نشیم ، امکانش هست بعد از عرضه به لایو وصل شیم و مشکل برامون ایجاد بشه ؟

اما دوستان خفن جو دادنا :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
بابک با بچه های کلن هماهنگ کردی ؟ :d
امروز یکی از بچه ها بازی کرده بود داشت گریه میکرد قشنگ مشخص بود بغض داره :d گرافیک بازی فکش رو به طور کامل دراپ کرده بود

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خدا کنه مثل forza4یا بتمن پارسال نباشه که باعث مشکلات روحی روانی نشه:D هرچند به اینم راضیم:D یه مدت بدجور حالم بد بود بخاطر یه سری مشکلات زندگی ولی الان کلا حالم عوض شد خیلی خوشحالم:D*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر