Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
خدا کنه به فروش بازی لطمه نزنه ...
من که از شنیدن این خبر بیشتر ناراحت شدم تا خوشحال ... !

ناراحت نباش :| هیچ تاثیری رو فروشش نداره . این یه چیزه اثبات شدس برای همه ی هیلو ها :|:D

ماشاالله ملت چه فعالن :| :

Xbox360iso که اصلا باز نمیشه :|

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستانی کسی اگر لینک از پارت دوم Forward Unto Dawn داره برام پی ام کنه البته با زیرنویس فارسی باشه بیشتر دعاش می کنم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
تنها بدیه لیک شدن بازی اینه که تا روز عرضه دهنمون صاف هستش . از اشخاصی که بازی رو دارن باید کاملا دوری کنیم ترجیحا بندازیمشون توی بلک لیست و اگر خارج ازین انجمن بودن و زنگ هم زدن جواب ندیم و کلا با خیلی ها قطع رابطه کنیم تا 6 نوامبر وعده ی ما پای صندوق های رای :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از دوستانی که بازی میکنن خواهشا با بازی کردن فقط 20 دقیه از بازی جو نگیرتشون :D نه بد بگن و نه خوب . حداقل تا نصفش برید بعد تعریف و.......کنید .
خیلی بدم میاد از این کارها طرف بازی را میندازه رو دستگاه برای همون منوی اولش جو گیر میشه ! و میاد تو تاپیک میگه wow عجب منویی :D

خلاصه به قول امیر علی اصلا نیایند تو تاپیک :D

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از دوستانی که بازی میکنن خواهشا با بازی کردن فقط 20 دقیه از بازی جو نگیرتشون :D نه بد بگن و نه خوب . حداقل تا نصفش برید بعد تعریف و.......کنید .
خیلی بدم میاد از این کارها طرف بازی را میندازه روش دستگاه برای همون منوی اولش جو گیر میشه و میاد تو تاپیک میگه wow عجب منویی :D

خلاصه به قول امیر علی اصلا نیایند تو تاپیک :D
الآن تعریف هم برای مایی که باید تا روز عرضه رسمی صبر کنیم، گناهه ! :d آقا کلا چیزی نگید :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
دوستان باز هم دارم تاکید میکنم، هیچ چیز از داستان نگید حتی با اسپویلر. در غیر اینصورت به شدت برخورد خواهد شد.

پ.ن: کلی عکس و ویدیو لیک شده و متاسفانه یه عکس خیلی مهم رو اتفاقی دیدم:(( :(( فکر کنم اینترنت هم باید تحریم کنیم.
پ.ن2: کسایی که بازی کردن فوق العاده از گرافیک تعریف کردن و از کلماتی مثل Insane و Unbelievable استفاده کردند. موسیقی هم بعضی ها گفتن فوق العاده و بعضی ها گفتن معمولی (موسیقیش ظاهرا یه مقدار سلیقه ایه).

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
حالا تو این وضعیت لیک شدن و اینا یه چیزی بگم یکم جو تغییر کنه. :D
این فرانکی ـه خودمون نیست تو اپیزود دوم FUD؟!

اره خودشه

واقعا نمیدونم چی بگم هنوز شکه ام .
اینطور که معلومه NASDAQ هم بخاطر این مساله شاخصش %3.1 بالا رفت :d

Clueless

کاربر سایت
Aug 4, 2011
78
بچه ها اگه با یه پروفایل که اصلاً به لایو وصل نیست و تا حالا وصل نشده بریم تو و سینگل رو فقط بازی کنیم به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اره دوست من فعلا تا عرضه رسمی صبر کن

---------- نوشته در 02:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:53 PM ارسال شده بود ----------

راستی یادتونه سر rdr یه سری تو هر تاپیکی میرفتند پایانشو لو میدادند ؟:D حواستون باشه اصلا 1 ماه bc نیاید :D بی جنبه زیاده :D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
اره دوست من فعلا تا عرضه رسمی صبر کن

---------- نوشته در 02:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:53 PM ارسال شده بود ----------

راستی یادتونه سر rdr یه سری تو هر تاپیکی میرفتند پایانشو لو میدادند ؟:D حواستون باشه اصلا 1 ماه bc نیاید :D بی جنبه زیاده :D

سر همین Red dead بود که من یهویی چشمم خورد به پایان داستان بازی که بدجوری حالم گرفته شد
از اون موقع به بعد پشت دستمو داغ کردم تا خودم بازیو نگرفتم و تا تهش نرم دیگه تو تاپیک مربوطش نرم

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ماکروسافت بن نکرده تشنه به خونشی. به وقت بن کنه یه کاری دست خودت میدی. بروهمون R2 بازی کن مالتی 60 نفره داره :D.
نه باو عمرا R2 بازی كنم:D تو PSN هم MW2 بازی می كردم فقط...
گفتم يه بازی چيزی نيست اريج بخريم ولی اونطور كه می گن انگار نيازی نيست:D
به هر حال خدمت می رسيم...;;):d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تو NEOGAF عجیب دارند هایپ گرافیک میکنند :

The graphics imo vary from "frick amazing" to kinda almost "meh". Overall very good but not quite "next gen", as some of the first media players said things like "if you told me this game was running on next gen I'd have believed you

Holy **** just saw the video.Thought you guys were exaggerating about the graphics.It looks ****ing amazing!

wow. this game looks and sounds incredible. Amazing what they were able to do with the hardware..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر