Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
نصف شبی داغ دلمو تازه کردی 8-|
Spartan Ops اضاف شده خُب
اخه نويد خداييش فايرفايتو خيلي جالب ميشد شخصي سازي كرد مثلا يه جوري تنظيم مي كردي چندين wave فقط اليت ميومد بعد قدرتاي خودتم تغيير ميدادي خيلي خيلي حال ميداد
يعني دستت واسه ساختن يه بازي با تعداد فرم بي نهايت باز بود ولي اين spartan ops فكر نكنم اينهمه كشش دار باشه

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Kelly دیگه کیه؟ :d
نمیدونم چرا هر وقت به کورتانا و چیف فکر میکنم حس میکنم بین این دو تا یه رابطه ی احساسی و Fall in loveـو اینا وجود داره! :d یه چیزی مثل جوکر و EDI! :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,672
نام
محمد
نمیدونم چرا هر وقت به کورتانا و چیف فکر میکنم حس میکنم بین این دو تا یه رابطه ی احساسی و Fall in loveـو اینا وجود داره! :d یه چیزی مثل جوکر و EDI! :d
رابطه احساسی چیف و کورتانا رو با اون منحرف های اخلاقی (:D) Mass Effect داری مقایسه میکنی؟ :| :D :|

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

یه بار لیست نوشته بود که 10-15 تا از اسپارتان 2 های هم دوره چیف زنده موندن :d که اینم جزئشونه:

http://forum.bazicenter.com/thread43316/page51/#post1996297

===================
چیف قبلا روابط عاطفی (البته سبک چون اسپارتانن :d) با Linda داشته :d

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
خیلی خوب میشه اگه اسپارتان 2 های دیگه ای تو بازی باشن...این همه مسئولیت رو دوش مسترچیف داره سنگینی میکنه یه کهکشان چشم امیدشون به این مرده.

دیگه تنها نیستی رئیس >:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
هیلو 3 اولین بار Forge رو آورد، بعد توی ریچ یه مپ خیلی خیلی بزرگ با انعطاف بالا به نام Forge World آورده شد که آزادی عمل بالایی میداد و حالا در هیلو 4 سه تا Forge world داریم که یکیش در فضاست. نمیدونم چرا تا حالا به ذهنم نرسیده بود ایده اش.
Exclusive Halo 4 Forge Mode Details - YouTube

این که دومین مپ بود، به شدت منتظرم ببینم محیط سوم چی هستش.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
خیلی قشنگه فضاش ! :D
من یه مدتی هست که زیاد اخبار بازی رو دنبال نمیکنم و ویدئویی هم ازش ندیدم که برام تازگی داشته باشه ، مرحله فضایی توی بازی هست ؟! :D اون مرحله Reach به شدت عالی بود و بدجوری باهاش حال کردم ! هم کیفیت خیلی خوبی داشت و هم هیجانش خیلی بالا بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر