Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
حالا نمیخواد همه پایه بودن رو اعلام کنن، یکی از مدیرها میاد به هممون اخطار میده :D وقتی امضای مورد نظر به تصویب هیئت مدیره (:D) رسید، همین جا گذاشته میشه و دوستان میتونن استفاده کنن.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
Halo 4: new screens from the countryside, Spec Ops and multiplayer

درود
تصاویر جدید داغ داغ
چهره کاراکتر ها و نورپردازی بی نظیر هست سنگ تموم گذاشته تیم سازنده :dاز اسمان زمین بگیر تا دشمناو مستر چیف خودمون همه به بهترین شکل ممکن طراحی و ساخته شدند.ی نکته ای هم که خیلی خیلی برام جالب هست تنوع مراحل بازی هست از جنگل بگیر تا سیاره و زمین و فضا و .............ظاهرا انواع اب هواراهم دربازی شاهد خواهیم بود

87899.jpg

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
یه خبر که خیلی من رو خوشحال کرد ! :D حالا شاید بعضی ها نخوان بدونن ولی خبر رسمی هست و توی CVG گذاشته. به هر حال توی اسپویلر میذارم :

عکسی از Flood های بازی که قیافه ـشون معصومانه تر و خوش تیپ تر از قبل شده ! :D (احتمالآ به خاطر بخشی که توش حضور دارن این تغییر قیافه صورت گرفته)

آقا من یه کم قاتی کردم ! مطمئنم این عکس رو یه جایی دیده بودم ولی الآن خبرش برام کاملآ جدید هست. شاید قبلآ اعلام شده و من یادم رفته ، به هر حال :
Flood ها توی بخش اصلی بازی حضور ندارن و فقط توی مولتی پلیر هستن ! :D
یه بخش مخصوص هست که میتونین در نقش Flood بازی کنین و بازیکن هایی که نقش Flood ها رو ایفا میکنن ، باید بقیه رو هم آلوده کنن.
بسیار خبر شیرینی بود عدم حضور این نکبت ها توی بخش داستانی ! :D
Xbox News: Halo 4: New details reveal the return of the Flood - ComputerAndVideoGames.com

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خوب پس واسه همین قیافشون رو تقریبا شبیه یه اسپارتان کردند(:d)که بشه باهاش به عنوان یه کارکتر بازی کرد.چون با اون شکل قبای نمیشد هیچ کار باهاش کرد(دست و بال سازنده ها بسته میشد)
اتفاقا من از عدم حضور جناب فلوت در بخش داستانی،بسیار ناراحتم.این میتونست تنوع دشمن ها رو افزایش بده و بازی رو dirty تر کنه.(با حضورش)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر