Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
هی من دارم جلوی خودم رو می گیرم چیزی نگم، دیدم یکی پیدا شد:D! آقا جان به اون چیزی که توی گانینگ کیلزون 2 هست و یه سری بهش مینازن و بعنوان نماد هاردکُریت(!) علمش کردن ما میگیم لَگ. Fact بود این کامنت من:D!
عمری است این سخن را در سینه ی خود سرکوب کردیم تا در زیر ضربات سهمگین و چکاچاک مریدان این وحی مطلق (Sony) به هلاکت نرسیم.:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
منظورت از سنگین همون لگ کنترل ـه دیگه؟:-/ :D
-----------------
اسلحه های Promethean:

BoltShot
2821524-web_preview.png

Binary Rifle
2821523-web_preview.png

Incineration Canon
2821525-web_preview.png

ScatterShot :x
2821527-web_preview.png

LightRifle
2821526-web_preview.png

Suppressor
2821528-web_preview.png

Pulse Grenade
2821529-web_preview.png

-----------------
]
وای اسلحه ها رو >:d<
binary rifle عجب اسم خوفیه واسه یه اسلحه

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Glasslands تموم یکم توضیح بدم :d کتاب که میدونین خودش یه سه گانه هست و حوادث بعد از جنگ سه گانه بازی رو توضیح میده. این به همراه سه گانه Forrunner که داستان اخرین Didact یعنی BornStellar هست (اولین کتاب اونم Cryptum بود و دومی Primordium و سومی هم بعدا چاپ میشه)، میشن پیش زمینه سه گانه جدید.

میدونین که دکتر هالزی و اسپارتان های باقی مونده نجات پیدا میکنن. اما در مورد جنگ ـه جدید :d :

بعد از جنگ که همه نژاد ها بر میگردن سیاره هاشون و اتحاد Covenant از هم میپاشه، آربیتر (که اسم اصیلش Thel 'Vadam چون یکی پرسیده بود) از دینشون میبره ! و از اونجایی که Ship Master هست و طرفدارهاش زیادن اعلام میکنه که دین و اینا باید تغییر کنه. اما خب مخالف هاش اینجا پیدا میشن و دو دستگی به وجود میاد. یکی از الیت ها به اسم Telcam که زمان جنگ سه گانه یکی از فرمانده های الیت ها و Covenant ها و البته اسقف دینشون بوده، خودش رو رهبر مذهب Truth معرفی میکنه و آربیتر و طرفدارهاش رو به دید یه سری کافر ـه بی دین میبینه که باید نابود شن ! اما بنا به دلایلی که بعد میبینیم، و همینطور ضعف نیروهای همراهش که از الیت ها و کاوننت های یاغی تشکیل شده تقاضای دیدار با UNSC رو میکنه. Serin Osman از اسپارتان های سابق و یکی از افسر های ارشد جدید چلسه ای میذاره بهشون پیشنهاد میده که اگه UNSC تو جنگ کمکشون کنه که آربیتر رو شکست بدن، الیت ها دیگه هیچوقت کاری به انسان ها ندارن.
UNSC بعد از مشورت به این نتیجه میرسه که بهترین راه اینه که با دام و کمک کاری کنن که دو گروه مشغول جنگ باهم باشن. این وسط هم دکتر هالزی و اسپارتان های باقی مونده تو Onyx گیر کردن (یه shield World که کاملا شبیه زمینه و توش بین Covenant ها UNSC جنگ میشه که آخر هر دو گروه نابود میشن و دکتر هالزی و بازمانده های اسپارتان ها توش گیر میفتن. تو Onyx تکنولوژی های Forrunner ها قرار داره که یکیش که زمان جنگ دست UNSC افتاد، تبدیل شد به Infinity). برای همین Serin Osman و دکتر Philip یه سری نیرو میخوان که نجاتشون بدن و اون تکنولوژی های رو بگیرن.

تو الیت ها هم یکی از Ship Master های سابق به اسم Jul به آربیتر پیشنهاد میکنه که تا UNSC ضعییف ـه و مشغول recovery، باید نابودشون کنیم. اما آربیتر مخالفت میکنه و میگه باید با انسان ها صلح کنن. این کار باعث میشه که Jul که بره و برادراش کشته شن. خودشم تصمیم میگیره به Turth ـه جدید اضافه شه تا بعدا آربیتر رو بکشه. Jul به همراه یه ship master ـه سابق دیگه به اسم Forze به Ontom میرن و Telcam قبولشون میکنه.
یه سری اتفاق و نبرد اتفاق می افته و Osman موفق میشه Jul رو بگیره. از اون طرف هم فرمانده ناوگان UNSC به اسم Terrence Hood با آربیتر دیدار میکنه و باهاش صلح میکنن.

یکی دیگه از فرمانده های ناوگان UNSC یعنی Parangosky هم موفق میشه که دکتر هالزی و اسپارتان های زنده مونده رو نجات بدن و به دکتر هالزی اطلاع میدن که چیف و کورتانا کشته شدن. البته به زبون اسپارتان ها تو جنگ گم شدن. و دخترش هم کشته شده. Shield World هم دوباره باز میشه و بقیه نیروی های UNSC واردش میشن و Osman با حکمی که داشته هالزی رو موقتا بازداشت میکنه. Osman اسپارتان ها رو به سیدنی استرالیا میفرسته برای استراحت و هالزی رو هم میبرن به یکی از سفینه های سرّی UNSC به اسم Compton Hall. تو Shield World مرکز تحقیقاتی Oni به جریان می افته که یکی از کارهاش ساخت اسپارتان 4 هاس ! دکتر هالزی هم به جرم دروغ گفتن برای استفاده از بچه ها به عنوان اسپارتان ها دستگیر شده و فعلا معلوم نیست چه اتفاقاتی می افته.
دکتر Philip هم توی سیاره Venezia توسط نیروی های Telcam دستگیر میشه تا جای Jul رو بگه. این وسط هم که اوضاع خوب نیست Osman نیروهاش رو از Venezia خارج میکنه.

ادامش رفته برای دوتا کتاب دیگه که هنوز نیومدن.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اضافات نسخه پیش خرید شده و جزئیاتش که تو انگلیس تایید شده:

• GAME: Downloadable Blue Circuit Armour Skin, Arctic Weapon Skin and 6 specializations for use in Halo 4 “Infinity” Multiplayer experience
  • HMV: Downloadable Locus Helmet, Purple Spartan Warrior Armour and Xbox LIVE Unicom Avatar Armour (if ordered in-store)
  • Tesco: Halo 4 T-shirt and Downloadable Black Raptor Armour Skin
  • Amazon: Downloadable Gold Web Armour Skin, Bulletproof Emblem and Spartan Emblem
  • Blockbuster: Downloadable Xbox LIVE Spartan Warrior Avatar
  • Play: Downloadable Deadeye Helmet
  • Shop2net: Downloadable Assassin Emblem
  • Grainger Games: Downloadable Red Pulse Armour Skin

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خدا رو صد هزار مرتبه شکر این افکتها رو حذف کردن !

تو این ریچ ترکیب افکتهای Ghost Effect و Motion Blur و Film grain اصلا نابود کرد چشم و چال منو !:|

هر سری بازی میکردم تا 30 دقیقه سرگیجه داشتم ! :|

حد منطقی افکتهایی مثل موشن بلور خوبه ولی خداوکیلی تو ریچ خشاب عوض میکردی همه چی گوست افکت و بلور میشد ! چه برسه به شلوغ شدن ... :| من که نتونستم رو 55 بازی کنم ، کندم آوردم رو مانیتور ادامه دادم ...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خدا رو صد هزار مرتبه شکر این افکتها رو حذف کردن !

تو این ریچ ترکیب افکتهای Ghost Effect و Motion Blur و Film grain اصلا نابود کرد چشم و چال منو !:|

هر سری بازی میکردم تا 30 دقیقه سرگیجه داشتم ! :|

حد منطقی افکتهایی مثل موشن بلور خوبه ولی خداوکیلی تو ریچ خشاب عوض میکردی همه چی گوست افکت و بلور میشد ! چه برسه به شلوغ شدن ... :| من که نتونستم رو 55 بازی کنم ، کندم آوردم رو مانیتور ادامه دادم ...
خوب انجین این بازی فقط واسه همین بازی ساخته شده بود.منظورم اینه که اصلا بهینه نبود.واسه همین افت فریم زیادی هم تحمل کردیم.شاید اون ها میخواستن با گزاشتن این افکت ها،این جور نواقص رو جبران کنن.شاید

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
درود
این ویدیو اسلحه ها را حتما بینید گرافیک بازی به طرز وحشتناکی بالاست .چقدر بد جور فریم می ده بازی کف کردیم ! با این حجمبالای بافت ها و سایه پردازی و ..................

این شمشیر چقدر بد جور می کنه تو تن طرف

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بسیار خفن تشریف داشتن این تریلر. نسبت به سری های قبلی به لطف موتورشون رنگامیزی تو بازی خیلی خیلی خیلی خیلی بهتر و عمیق تر بود. رنگ ها خیلی واقعی بود و مات نبود. گیم پلیم که عالی :d تو بازی جون میده مصطفی رو هد شات کردن :d :-"

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
یعنی مدل سازی این شکلی ندیده بودم ! بخدا قصد مقایسه ندارم ولی فرضاً همین مدلینگ برد تو گیرز3 ببینید :
26332811170944091248.jpg
حالا هیلو4 !
96492520622402612197.jpg

10723507673102079435.jpg

45054914482604611272.jpg
البته قبول دارم نمای سوم شخصه آدم به ingame بودنشون شک میکنه ولی اینم از گیم پلی :
82397058531597804730.jpg

54026443215212354548.jpg

47012908611799253585.jpg

22275495944676723441.jpg
رسماً پیچ مهره طراحی کردن ! قشنگ برآمدگی و تو رفتگی زره قابل لمسه به جزییات دست و بازو کارکتر دقت کنید . . . !:|
پ.ن : فریدون :-ss

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر