Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
هنو برای من داستانش مبهمه
یه توضیحی بدن فن های بازی داستانش کلا حول چی میچرخه ؟

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:13 PM ارسال شده بود ----------

Halo 4 سری جدید هست و داستان مستقل داره :D. شماره های قبلی رو بازی نکردن باشه یه مختصر اشنائی با دنیای هیلو همه چیز حله :D.
خیلی خوبه اینو نمیدونستم برای من که با فهم داستان هیلو مشکل دارم خیلی خوب شد

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
-------

هیلو 4 ابان میاد. اونها رو بازی کنی ضرر نداره. با داستان و جو محیطها و دشمنها و ...... اشنا میشی.
اونم مشکلی نیست. ایمیج بازی رو باید روی DVD 9 رایت کنی و خیلی راحت روی 360 اجرا میشه.
----

حتما چک کنید:
Infinity - Halo Multiplayer
ممنون!!
بعد انیمه های سری halo رو از کجا ببینم!!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
چی سرچ کنم؟ چندتاس؟

تا اونجایی که میدونم Halo Legends فقط چندتا سایت هم برای فروش گذاشتن با زیرنویس فارسی:d
البته یکی هم فکر کنم قراره واسه هیلو 4 بیاد که تا قبل عرضه بازی نمیاد:-/

هنو برای من داستانش مبهمه
یه توضیحی بدن فن های بازی داستانش کلا حول چی میچرخه ؟
به امضای امیرعلی مراجعه گردد:d

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
ببخشید این استودیو 343 کی ساخته شد؟:D
یعنی ماکرو بعد از اینکه دید بانجی داره میره شروع به ساختنش کرد؟:-/
بازی یا کارهای دیگه ای که محصول 343 هست رو میشه بگین:D یا فقط رو هیلو کار میکنن!:D؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ببخشید این استودیو 343 کی ساخته شد؟:D
یعنی ماکرو بعد از اینکه دید بانجی داره میره شروع به ساختنش کرد؟:-/
بازی یا کارهای دیگه ای که محصول 343 هست رو میشه بگین:D یا فقط رو هیلو کار میکنن!:D؟

سال 2007 زمان منتشر شدن Halo3 تصمیم گرفتن 343 رو مختص هیلو تاسیس کنن. Frank O'Connor (یکی از کسایی که هیلو رو به وجود آورد) رو مسئول تاسیسش کردن. تا سال 2009 هم درست شدن استودیو و نوشتن رمان های جدید برای سه گانه جدید و ساخت انجین و ... طول کشید و از 2010 هم دیگه تمام تیم روی H4 کار کردن. یعنی کلا 2 سال نیم وقت صرف خود H4 شده و بقیش ماله ساخت استودیو و پیش زمینه داستانی و بیس هیلو های جدید بوده. دلیل طولانی بودن هم مطمئن شدن مایکرو از استودیو بوده و اینکه مایکروسافت انجین اختصاصی نداشت که اینا پروسش رو طولانی کردن

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
یه وخ تو بازی که داری ماشین سواری میکنی اگه برف و بارون نباره ، همون قضیه ی برف و بارون پیش نیاد و در نمره بازی تاثیر بذاره!:-s:(
:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
یه ترک جدید از بازی اومده به نام Requiem (البته شاید بعدا اسمش عوض شه). یعنی خدااااااااست! منی که خیلی سخت گیرانه به ترک های هیلو 4 نگاه میکنم رو قشنگ روانی کرد:D احتمالا باید مربوط به اوایل بازی باشه که تازه وارد Requiem میشیم و جای ناشناخته و مرموزیه برامون. اگه با اون آرت وورک هایی که دیدیم تصور کنید، متوجه میشید چه جَو فوق العاده ای در انتظارتونه. یک Halo: CE واقعی دیگه، بعد از 11 سال....

Download 98603 halo ost requiem audio quality wmv
با تشکر از امین.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
جدآ زیبا بود !!! کلآ خیال همه از بابت آهنگ ها راحت باشه چون از همون اولین نیمچه تیزر مشخص بود آهنگساز جدید این کاره هست ! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
سه دلاور :D

i7946_features1010-s1-t1330955806.jpg

این شات رو ام جدید دیدم، اگر قدیمی بود ببخشید :D

i7947_e32012-halo4-spartanops4.jpg

صحنه بسیار اپیک و خوش رنگ و لعاب میباشد :D.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
396
اطلاعات جدید!

هیلو 4 شامل 10 سلاح و 2 وسیله ی نقلیه جدید،10 مپ مولتی پلیر هنگام لانچ و 50!!!!ماموریت اسپارتان خواهد بود که در یک فصل 10 هفته ای هر هفته 5 اپیزود عرضه خواهد شد!!!

OMG!!!یعنی 343 ترکونده!

New Halo 4 info spills from retailer quiz • News • Eurogamer.net

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا این halo:legends رو دیدم بیشتر عاشق halo ها و مسترچیف شدم!!
لطفآ بگید برای اینکه کاملآ زیر و بم بازی ها و داستان و کلآ همه چی رو بفهمم چه کنم؟
یه فیلم halo:wars هم هست انگار! کلا بگید دیگه نمیخوام هیچ چیزی از halo ها رو از دست بدم!!
halo 2 , halo 3 , halo odst رو هم سفارش دادم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر