Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
واسه همین اسکل بازی هاست که انقدر لیت نایت شو ـش گرفته تو امریکا :D کلا ً لیت نایتای جالبی داره همش مسخره بازی ـه :D فالون ، لنو ، لترمن و یه خانمی که اسمشو الان دقیق یادم نیست و جزو 4 لیت شوهای معروف و محبوب امریکایی محصوب میشن اساس کارشون خنده و شوخی و مسخره بازی هستش ;;):D!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
دوستان کسی لینک ویدیوی کل این اپیزود یا اون تیکه از برنامه رو داره؟! بوق تیوب هم باشه مشکلی نیست. ;)
فالون ، لنو ، لترمن و یه خانمی که اسمشو الان دقیق یادم نیست و جزو 4 لیت شوهای معروف و محبوب امریکایی محصوب میشن اساس کارشون خنده و شوخی و مسخره بازی هستش ;;):D!
Ellen DeGeneres. :)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
البته هیچ کدوم این شومن ها به پای Conan نمیرسن:D کلا پربیننده ترین شومنهای آمریکا یکی Jay Leno هست و یکی Conan که قطعا از همشون بهتره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
Sniper Rifle رو!!! :D به قول یارو دوربینش عین تانک میمونه!
l8zk4gqpvrijym08lxq9.jpg
ویدیو

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
این صدایی که آخر تریلر میگه:

I have long dreamed to this day reclaimer

همون راوی Cryptum هست؟همون Bornsteller که Didact شد؟
چند روزه میخوام این سوال ها رو بپرسم یادم میره متاسفانه:d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این صدایی که آخر تریلر میگه:

I have long dreamed to this day reclaimer

همون راوی Cryptum هست؟همون Bornsteller که Didact شد؟
چند روزه میخوام این سوال ها رو بپرسم یادم میره متاسفانه:d

احتمالا همون باشه :d دوتا رفیق صمیمی هاش هم (Chakas و Florian) آدم بودن :d منتها اگه BornStellar باشه، معلوم نیست چش شده :d این Bornstellar آخر Cryptum :
با Timeless one (یا همون آخرین Precursor البته تا اونجایی که ما میدونیم :d) حرف میزنه و Timeless one این جمله های خوفناک رو به Born Stellar میگه

We meet again, young one. I am the last of those who gave you breath and shape and form, millions of years ago
I am the last of those your kind rose up against and ruthlessly destroyed.
I am the last Precursor.
And our answer is at hand.

داستان به نظرم پیچیدس :d:d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
احتمالا همون باشه :d دوتا رفیق صمیمی هاش هم (Chakas و Florian) آدم بودن :d منتها اگه BornStellar باشه، معلوم نیست چش شده :d این Bornstellar آخر Cryptum :
با Timeless one (یا همون آخرین Precursor البته تا اونجایی که ما میدونیم :d) حرف میزنه و Timeless one این جمله های خوفناک رو به Born Stellar میگه

We meet again, young one. I am the last of those who gave you breath and shape and form, millions of years ago
I am the last of those your kind rose up against and ruthlessly destroyed.
I am the last Precursor.
And our answer is at hand.
داستان به نظرم پیچیدس :d:d

پس اگر اینطور باشه من فکر میکنم داستان اینطوری باشه:
Timeless One بعد از مدت ها برمیگرده ولی ایندفعه قدرتمندتر و خطرناک تر.Bornstellar هم زورش به این نمیرسیده برای همین منتظر یه نفر بوده که بتونه تو نابود کردن TO کمکش کنه.که از قضا اون یه نفر چیف هستش.اون جمله آخر تریلر هم دقیقا به این فرضیه میخوره.یعنی اینکه Bornstellar مدت زیادی منتظر چیف بوده که بتونه با کمک اون TO رو شکست بدن.حالا در این بین TO از Rampancy کورتانا هم استفاده میکنه و ....
به جان خودم 90٪ داستان بازی رو حدس زدم:d:|

پ.ن:IDــه جدید مبارک:d!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
پس اگر اینطور باشه من فکر میکنم داستان اینطوری باشه:
Timeless One بعد از مدت ها برمیگرده ولی ایندفعه قدرتمندتر و خطرناک تر.Bornstellar هم زورش به این نمیرسیده برای همین منتظر یه نفر بوده که بتونه تو نابود کردن TO کمکش کنه.که از قضا اون یه نفر چیف هستش.اون جمله آخر تریلر هم دقیقا به این فرضیه میخوره.یعنی اینکه Bornstellar مدت زیادی منتظر چیف بوده که بتونه با کمک اون TO رو شکست بدن.حالا در این بین TO از Rampancy کورتانا هم استفاده میکنه و ....
به جان خودم 90٪ داستان بازی رو حدس زدم:d:|

پ.ن:IDــه جدید مبارک:d!
Timeless One برگرده ؟ :d بنده خدا آخرین هست :d اما یه نکته ای داره. یه جا BornStellar میگه:
Precursor ها ناپدید شدن یه دفعه :d که البته بعضی ها گفتن شکست خوردن :d

این یکم فرضیش رو عوض کنه ! حالا که Frorrunner ها هستن، اینا هم ممکنه برگردن :d چون از نظر تئوری امکان اینکه Forrunner ها تونسته باشن واقعا تو جنگ اینا رو شکست بدن 0% هست :d ! هیچکس هم نمیدونه چی شده حتی خودشون :d الآنم BornStellar به شخصه فکر میکنم دنباله اینه که قدرت خودشون رو برگردونه ! حالا اینا چی میشن فکر نکنم به این راحتی که تو میگی باشه :d !

پ.ن: به افتخار Timeless هست :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر