Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
در کنار اینکه به یسری عکس ها شدید شک دارم که In-Game باشن ، ولی شات هایی که از گیم پلی دیدیم رو موندم اگه پولیش بزنن دست آخر چی در میاد ... :D!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این دشمنهای انفجاریش اسکی از روی لمپندها نیست..؟:d

انفجار ؟! اینا منفجر نمیشن ! یه سری چیزای مخصوصه که اینا رو پودر میکنه و کلا ربطی به اسکی و این حرفا نداره !
از خیلی وقت پیش اینجور موارد تو کتاباش بوده

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
یه غلطی کردم دوتا ویدئو از مالتی لپیرش دیدم. الان دیده دست و دلم به ریچ نمیره. چه اشتباهی کردم :D.
صدای این دوست عزیمون که گزارش میکنه بازی رو (:D) خیلی سریع و جون‌دار تر شده. مثلا Double Kill گفتنش یه جوریه که ادم احساس میکنه Extermination گرفته :D.

انفجار ؟! اینا منفجر نمیشن ! یه سری چیزای مخصوصه که اینا رو پودر میکنه و کلا ربطی به اسکی و این حرفا نداره !
از خیلی وقت پیش اینجور موارد تو کتاباش بوده
استاد، امکانش نیست کتاب اسکی کرده باشه از Lost Planet ؟ ماشین زمان و اینا :D.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اعلام شاخی میکنیم در پی این خبر :d
لوگو UNSC بازی Halo در یکی از خبر ها شبکه BBC بجای لوگو سازمان ملل متحد در تصویر خبر متعلق به یه کشوری گذاشته شده بود.
BBC که از این اشتباه عجیب عذرخواهی کرد.مخفف UNSC در بازی Halo میشه United Nations Space Command :d
600x-1

BBC News mistakes Halo UNSC logo for UN • News • Xbox 360 • Eurogamer.net

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
Halo 4 MLG Multiplayer Gameplay کیفیت 720p هم داره :d
خدا رو خوش میاد این ماه شاتل برای ترافیک اضافه ۵۵ هزار تومن از من گرفته :( فک کنم باید اندازه یه کنسول تا روز بازی ترافیک بخرم اخه به هیچ عنوان نمیشه ازشون گذشت. این آخری هم رو 720p حجمش ۲۲۵.۵۷۱ MB هست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
خدا رو خوش میاد این ماه شاتل برای ترافیک اضافه ۵۵ هزار تومن از من گرفته :( فک کنم باید اندازه یه کنسول تا روز بازی ترافیک بخرم اخه به هیچ عنوان نمیشه ازشون گذشت. این آخری هم رو 720p حجمش ۲۲۵.۵۷۱ MB هست.

من که دل را زدم به دریا گذاشتم دان شه به 2 دلیل . یکی که Halo 4 هستش یکی هم اینکه MLG بیده :d

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
من که دل را زدم به دریا گذاشتم دان شه به 2 دلیل . یکی که Halo 4 هستش یکی هم اینکه MLG بیده :d
در هر صورت از من که زود تر نمی بینی :d به همون دو دلیلی که گفتی به دانلودیدم و بنگریدم یه چیزو دقت کن علاوه بر سرعت بسیار بالای بازی طرف هم استرسش بالاست. فوررانر شات گان هم خداست. دقیه ۷:۴۹ رو ببین چقد طرف بد روال دمیج می خوره.:d بسی آرزوی این اسلحو رو داریم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
اعلام شاخی میکنیم در پی این خبر :d
لوگو UNSC بازی Halo در یکی از خبر ها شبکه BBC بجای لوگو سازمان ملل متحد در تصویر خبر متعلق به یه کشوری گذاشته شده بود.
BBC که از این اشتباه عجیب عذرخواهی کرد.مخفف UNSC در بازی Halo میشه United Nations Space Command :d
600x-1

BBC News mistakes Halo UNSC logo for UN • News • Xbox 360 • Eurogamer.net
میخوان Spartan ها رو بفرست برای حل و فصل ماجرا یا چی؟
Halo 4 MLG Multiplayer Gameplay کیفیت 720p هم داره :d
من دوتا بازی دیدم بیچاره شدم. نمیتونم ریچ بازی کنم دیگه. بچه های مردم رو از راه بدر نکن! :D.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
آقا اینکه میشه بقیه رو از پشت دیوار دید با همون فوررانر ویژن ستم نیست ؟ :d
ظاهرا به بچه های MLG فقط همینو دادن تا تستش کنن (الان MLG ها در واقع شدن تستر:D). هنوز بقیه AA ها رو درست حسابی ندیدیم چطوری کار میکنن، شاید اونا هم خیلی قوی باشن. ولی اگه Promethean Vision رو با AA های ریچ مقایسه کنیم، قطعا از اونا خیلی کارآمدتر و قوی تره! من فکر میکنم این Trhuster Packـه هم چیز خفنی باشه، هنوز چیزی ازش ندیدم.
ولی قدرت grenade ها رفته بالاتر، حال کردم:D تو ریچ زیر پای یارو nade میترکید فقط شیلدش میرفت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر