Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
به نظر من Halo 3 سختر از Halo:R بود یعنی تو نرمال هم گیر میکردی چه برسه به لجندری..امیدوارم Halo4 هم مثل Halo3 سخت درست کنن
Halo 2 بازی کنی چی میگی پس :d همین Halo CE مکان دوم از نظر سختی داره
البته Halo 3 هم سخت بود ولی چون Elite ها خودی شده بودن یکم راحت شده بود Halo Reach هم به نسبت 3گانه خیلی راحت تر بود حتی با وجود Elite ها ولی در مقایسه با خیلی از بازی ها باز سخت بود :d
ولی اینی که ما دیدیم از Halo 4 و دشمنای نوینش رو دست همه نسخه ها از نظر سختی میزنه :|

آخرین ویرایش:

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
12 دقیقه گیم پلی کامل و بدون قطعی در مَپ Adrift. شدیدا پیشنهاد میشه دیدنش.

برای دانلودش هم از اینجا میتونید استفاده کنید.
فوق العاده بود بی نظیر . به درستی که Camp = u are dead but u still dont know :D.
هر کسی می خواد بفهمه تفاوت Gameplay این بازی با بازی های اسمشو نبر چی هست این فیلم رو نیگاه کنه تا بفهمه که حکمت Head زدن چی هست. نه مثل بازی اسمشو نبر درجه رو میزارن رو Oldمدرسه بعد یه اسلحه دست می گیرن فرقی هم نداره چی باشه چون هیچ تاثیری نداره بعد همرو با ۲تا تیر می زنی اگر aim کردنت خوب نیست هم خداوند launcher رو فر فرستاد تا فقط بزنی.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
کلا این Forerunner Vision به طرز عجیبی رو اعصابمه ، یعنی چی آخه طرف تا وارد یه محیط جدید میشه اینو میزنه کل دشمنا رو میتونه ببینه :| همون Radar بازی بس بود دیگه ای بابا ... میون این دو تا مپ ‍ی که نشون دادن هم انگار بازی کردن تو Adrift بیشتر حال میده ، Heaven زیادی بزرگ بود :d ... بعد این Adrift منو یاد Countdown ‍ه Reach میندازه ;;) .
Camp = u are dead but u still dont know :D.
Camp = U R the victor ... ! :|

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
کلا این Forerunner Vision به طرز عجیبی رو اعصابمه ، یعنی چی آخه طرف تا وارد یه محیط جدید میشه اینو میزنه کل دشمنا رو میتونه ببینه :| همون Radar بازی بس بود دیگه ای بابا ... میون این دو تا مپ ‍ی که نشون دادن هم انگار بازی کردن تو Adrift بیشتر حال میده ، Heaven زیادی بزرگ بود :d ... بعد این Adrift منو یاد Countdown ‍ه Reach میندازه ;;) .

Camp = U R the victor ... ! :|

اینجور مواقع یه سری کمپر گیر میدن :d:d(بلا نسبت جنابعالی البته :d)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
کلا این Forerunner Vision به طرز عجیبی رو اعصابمه ، یعنی چی آخه طرف تا وارد یه محیط جدید میشه اینو میزنه کل دشمنا رو میتونه ببینه :|
یه چیزی درست کردن که عملا کسی نتونه جائی کمپ کنه. طرف ثورد رو دست میگیه یا شات گان رو بعد یه گوشه خف میکنه تا برسی. توی رادار هم چیزی مشخص نیست چون یارو خف کردن!.
بنظرم کمک بزرگی میکنه به مالتی پلیر.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی میشه دوباره سرگزم این بازیه خفن بشم!
کلا اسم مسترچیف که میاد چهار ستون بدن آدم میلرزه!
میخوام تویه سریه هیلو اگه خدا بخواد و بن نشم این اولین هیلویی باشه که مولتی میزنم:D!

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
اینجور مواقع یه سری کمپر گیر میدن :d:d(بلا نسبت جنابعالی البته :d)
کلا تو هیلو کمپ کردن وجود نداره :d کمپر اونی ‍ه که میره مثلا زیر ماشین یا پشت درخت و چمن قایم میشه و بقیه رو میکشه :| ... اینی که من میگم غافلگیر کردن ناگهانی دشمن هستش ، که با این FV عملا از بین میره و همیشه از قبل میدونی چی انتظارت رو میکشه :| .
این جمله کاملا از تو انتظار میره:biggrin1: دوستان لایو میدونن چی میگم:biggrin1:
بورو بابا ، اسم من الکی بد در رفته ، میایم تاکتیکی بازی میکنیم بهمون میگن کمپر ... ! :|:d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
کلا تو هیلو کمپ کردن وجود نداره :d کمپر اونی ‍ه که میره مثلا زیر ماشین یا پشت درخت و چمن قایم میشه و بقیه رو میکشه :| ... اینی که من میگم غافلگیر کردن ناگهانی دشمن هستش ، که با این FV عملا از بین میره و همیشه از قبل میدونی چی انتظارت رو میکشه :| .

بورو بابا ، اسم من الکی بد در رفته ، میایم تاکتیکی بازی میکنیم بهمون میگن کمپر ... ! :|:d
آره میدونم :d اون جمله منم منظورم همین استراتژی ها هست :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من هر دفعه این امضای بابک رو میبینم علاقم به هیلو4 بیشتر میشه :D
فقط نمیشه اون دشمنای کوتوله رو از بازی حذف کنن ؟ خیلی تو ذوق میزنن حداقل واسه من .

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
من هر دفعه این امضای بابک رو میبینم علاقم به هیلو4 بیشتر میشه :D
فقط نمیشه اون دشمنای کوتوله رو از بازی حذف کنن ؟ خیلی تو ذوق میزنن حداقل واسه من .
امضا یا آواتار؟! :D
اصلا امکان نداره که نباشن. نمک بازی اونان. :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
tvdwvgo89ub6sois1d0p.jpg

امشب قراره بین دو نیمه بازی انگلیس و فرانسه، یه لایو اکشن از هیلو 4 در ITV1 نمایش بدن:D
"The stunning live-action trailer, gives a tantalising glimpse into the “Halo 4” storyline and shows the Master Chief on the planet Requiem, about to face an unknown and terrifying threat that sits at the heart of the “Halo 4” campaign."
آخ جون لایو اکشن:excited:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Grunt ؛ محبوب ترین نوع Covenant ها هستن اونا ... :|
لذتی که در زدن تو مغز یک Grunt هست و یک خشاب تیر خالی کردن در اون در کشتن هیچ Elite وجود خارجی برای من حداقل نداره :|:d
امشب قراره بین دو نیمه بازی انگلیس و فرانسه، یه لایو اکشن از هیلو 4 در ITV1 نمایش بدن:D

آخ جون لایو اکشن:excited:

عکس رو!!

tvdwvgo89ub6sois1d0p.jpg

:bash:\m/ :excited:
امشب من میخکوب میشینم بازی این 2تا تماشا میکنم :d فقط بین دو نیمه کسی زنده نشون میده :-/:| یا باید بشینیم دانلود کنیم باز :|
پ.ن: VIVA 343i
پ.ن2:جای فریدون میگم بند انگشتی بزارید :|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر