Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
حالا من کاری ندارم اون عکس واسه تست انجین ِ ، مربوط به گیم پلی ـه یا هرچیزه دیگه ایی ولی به نظرم بد نمیشه یه تغییر اساسی تو بازی ببینیم :d منظورم بد برداشت نکنید اصلاً نمی خوام بگم گیم پلی halo تکراری یا کسل کننده شده چون اصلاً همچین چیزی نیست :d ولی یجورایی احساس میکنم از این بهترم دیگه نمیشه ساخت !

الان که دارم halo anniversary بازی میکنم یواش یواش دارم مطمئن میشم که از بهتر نمیشه halo ساخت . نمیخوام شعار بدم چون این جمله رو خیلی از فن های بازی بکار بردن ولی انصافاً HA هیچی از FPS امسال کم نداره ! بازی به معنای واقعی کلمه غنی ـه ؛ مثلاً بعد بازی کردن گیرز3 برگردین برین سراغ نسخه اول کاملاً متوجه پیشرفت های بازی تو گیم پلی ، کاورگیری ، اکشن و . . . میشین ولی باید پذیرفت سری halo از همون شماره اولشم از حیث غنی بودنِ گیم پلی اشباع شده بوده و هست. یعنی یجورایی فک میکنم وقت تلف کردن یا یه جور خود گول زدنه که بخوایم halo ایی بسازیم که کامل تر از شماره های پیشین باشه .

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
داشتم به آرشیو یه نگاهی مینداختم، چشمم دوباره خورد به این تریلر Director's Cut. واقعا، واقعا آهنگ فوق العاده ای داره، گفتم شاید بعضیا ندیده باشن، آپلودش کردم. دعا میکنم این آهنگ تو خود بازی هم باشه:crying1:

داش یه سوال,این ویدئو رو از کجا گیر آوردی؟
تو کنفرانس مایکروسافت (E3 2011) همینو نشون دادن ولی دوتا فرق داشت.........آخرش چیف تفنگشو پرت نکرد:dو این آهنگ هم رو تریلر نبود.(این واسه E3 یا نه)
مرسی از تریلر.

Cpt masoud

کاربر سایت
Dec 17, 2011
36
نام
Masoud
احیانا تاریخ انتشار بازی رو اشتباه درج نکردید؟!!
بازی‌سنتر | بازی‌ها | X360 | First-Person Shooter | Halo 4
دو روز دیگه بازی منتشر میشه؟! Lol

Unofficial Halo 4 Leak
halo4leaked1.jpg

halo4leaked2.jpg

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
داش یه سوال,این ویدئو رو از کجا گیر آوردی؟
تو کنفرانس مایکروسافت (E3 2011) همینو نشون دادن ولی دوتا فرق داشت.........آخرش چیف تفنگشو پرت نکرد:dو این آهنگ هم رو تریلر نبود.(این واسه E3 یا نه)
مرسی از تریلر.
این تریلر Director's Cutـه. یعنی اول قرار بود این باشه، بعدا تغییر کرد و اونی شد که دیدیم:D آهنگش فوق العادست ولی خُب با این تیزر زیاد همخونی نداشت برای همین عوضش کردن.
Help می باو :D
بابا اون کتابو نمیتونی بخونی:D خیلی متنش سخته، حتی برای خود اونا هم سخته:D منم یکی دو فصل بیشتر نخوندم، بیشتر تو فرومش میچرخم و اطلاعات رو درمیارم:D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اولین عکس های in-game و اخبار رسمی در خصوص تغییرات در گیم پلی و توضیحات تکمیلی در رابطه با خط داستانی Halo 4 از طرف استدیو 343

کی منتشر میشه ؟! :-/ :|

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Frankie تو CES چیکار داره؟:-/
2012 CES: Search Results
ظاهرا چون xbox بعدی تو نمایشگاه معرفی میشه :D میخواد بگه که halo 4 هم روی xbox بعدی منتشر میشه :D

اولین عکس های in-game و اخبار رسمی در خصوص تغییرات در گیم پلی و توضیحات تکمیلی در رابطه با خط داستانی Halo 4 از طرف استدیو 343

کی منتشر میشه ؟! :-/ :|

:lol::lol:
یعنی میتونم بگم برو بمیر :D این چه کاریه اخه ؟:|

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ظاهرا چون xbox بعدی تو نمایشگاه معرفی میشه :D میخواد بگه که halo 4 هم روی xbox بعدی منتشر میشه :D

:lol::lol:
یعنی میتونم بگم برو بمیر :D این چه کاریه اخه ؟:|
سخنرانی عمومی با یه سری آدم دیگس :d یعنی معرفی و این حرفا کسی واسه کاره خودش نمیکنه :d اینم الآن میخواد بیاد احتمالا یه 4 تا جمله اخلاقی بگه بره :d

Xbox هم معرفی نمیشه :d 10 با بهت گفتم مایکرو گفته هیچ کنفرانس معرفی نداره :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
طبق شایعات قرار هست یه نمایشی داشته باشه بازی.(نمیدونم نمایش یا اطلاعات)
اسم Project Darko هم معلوم میشه.
البته در حد شایعه هست.
نمایشی نداره:D خودش همین دیروز گفت نه چیزی درباره هیلو 4 میگه، نه فیلم هیلو و اینا. کلا اینا همش دل خوش کردن خودمونه، چون اگه قرار باشه اطلاعاتی بدن، انقدر هیلو 4 گندست که کل سایت ها تیتر اولشون میشه. CES هم زیاد ربطی به بازی نداره، درباره تکنولوژی و فیلم و خیلی چیزهای دیگه هم هست.

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
نگران ـه بازیم به مقدار خیلی خیلی زیاد. مارکتینگ ریچ و هیلو 3 از یکسال قبل از عرضه شروع شده بود، الان هنوز تصویر in-game هم بیرون نیومده :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
نگران ـه بازیم به مقدار خیلی خیلی زیاد. مارکتینگ ریچ و هیلو 3 از یکسال قبل از عرضه شروع شده بود، الان هنوز تصویر in-game هم بیرون نیومده :|
منظورت اینه که یه گندی به بازی زدن که خودشون هم نمی دونن چطوری باید جمعش کنن؟ :-/ :D حالا عکس و تریلر و اینا هیچی، اطلاعات هم نمیدن نامردا، خدا به خیر کنه آخرش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر