Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
اسپارتان تو Shield World از کجا پیدا شده ؟ :d

این عکس بازی فکر نکنم باشه. بیشتر میخوره تست هایی بوده که روی انجین میکردن
یه جوری اومده دیگه ! :D
ولی جدا از شوخی خیلی شبیه هستن !!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
اصلا کی گفته حتما از همون زاویه ایه که بازی می کنیم؟:D شاید دوربین رو آوردن از یه جای دیگه که یه چیزی رو مثلا تست کنن، چون یادمه یه نفر گفته بود اینجا داشتن یه سری مسائل تو موتور رو تست می کردن:D قرار نیست حتما از زاویه بازی باشه که (مثل Forge که میتونی از هر زاویه ای بازیتو ببینی).

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اصلا کی گفته حتما از همون زاویه ایه که بازی می کنیم؟:D شاید دوربین رو آوردن از یه جای دیگه که یه چیزی رو مثلا تست کنن، چون یادمه یه نفر گفته بود اینجا داشتن یه سری مسائل تو موتور رو تست می کردن:D قرار نیست حتما از زاویه بازی باشه که (مثل Forge که میتونی از هر زاویه ای بازیتو ببینی).

من گفتم :d چون محیطی وجود نداره تو عکس ! به جاش چیزایی وجود داره که برای تست نورپردازی و اینا احتیاج دارن :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بنظرم این قرار بوده همون halo CE ما باشه ! ولی نشده و به این چیزی تبدیل شد که امسال دیدیم ! ولی همینطوری گذری هم که نگاه کنیم یمبینیم کیفیت زمین نوع بافتها و طراحی درختها و ... همگی همونطوری هستن که تو Halo:CEA بودن ! حتی میشه دید که کلا مستر چیف هم خیلی شبیه به کلاه خودش هست و وایزور کشیده و زرد رنگش قشنگ تو چشمه ! حتی اگر بخواید کلاهش رو با کلاه اصلی توی Halo:CE مقایسش کنید میبینید که در واقع این طرح بروز شده همون بوده ! ولی خب انگار ازش استقبال نشده ! و همین شکلی کردنش که دیدیم ! :D

Nemesis.jpg

البته تو چیزی که امسال روانه بازار کردن اصلاً این درختها اینجایی که الان هستن نیستن ! کلاً بازسازی شده بود بعداً کردنش ریمستر ! :D

آقا یه نکته دیگه هم بگم ! نظریه بابک رد میشه ! چرا ؟! ;;) چون با یک نگاه با دست چیف میتونید ببینید که رو به پایین هست ! سر اسلحه رو به سمت پایین گرفته ! ولی در عکس دیگه اصلاً اینطوری نیست و مثل حالت عادی اسلحه رو گرفته ! منتهی با یه تفاوت ! دوربین نزدیک تر هست به چیف ! یعنی حالت زوم مانند داره ! این رو فقط توی عناوین سوم شخص میتونید ببینید ! :| :((

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
بنظرم این قرار بوده همون halo CE ما باشه ! ولی نشده و به این چیزی تبدیل شد که امسال دیدیم ! ولی همینطوری گذری هم که نگاه کنیم یمبینیم کیفیت زمین نوع بافتها و طراحی درختها و ... همگی همونطوری هستن که تو Halo:CEA بودن ! حتی میشه دید که کلا مستر چیف هم خیلی شبیه به کلاه خودش هست و وایزور کشیده و زرد رنگش قشنگ تو چشمه ! حتی اگر بخواید کلاهش رو با کلاه اصلی توی Halo:CE مقایسش کنید میبینید که در واقع این طرح بروز شده همون بوده ! ولی خب انگار ازش استقبال نشده ! و همین شکلی کردنش که دیدیم ! :D

Nemesis.jpg

البته تو چیزی که امسال روانه بازار کردن اصلاً این درختها اینجایی که الان هستن نیستن ! کلاً بازسازی شده بود بعداً کردنش ریمستر ! :D

---------- نوشته در 09:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 PM ارسال شده بود ----------

Nemesis.jpg

همچین محیطی تو CE نبود + اینکه دور برج رو نگاه کن ! هوا اونقدر تاریک نیست که نشه کنارش رو دید ! چیزی وجود نداره اونجا

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
بنظرم این قرار بوده همون halo CE ما باشه ! ولی نشده و به این چیزی تبدیل شد که امسال دیدیم ! ولی همینطوری گذری هم که نگاه کنیم یمبینیم کیفیت زمین نوع بافتها و طراحی درختها و ... همگی همونطوری هستن که تو Halo:CEA بودن ! حتی میشه دید که کلا مستر چیف هم خیلی شبیه به کلاه خودش هست و وایزور کشیده و زرد رنگش قشنگ تو چشمه ! حتی اگر بخواید کلاهش رو با کلاه اصلی توی Halo:CE مقایسش کنید میبینید که در واقع این طرح بروز شده همون بوده ! ولی خب انگار ازش استقبال نشده ! و همین شکلی کردنش که دیدیم ! :biggrin1:
محسن اشتباه میکنی:D به خاطر اینکه اسلحش Battle Rifleـه. BR تو هیلو 1 نبوده و از هیلو 2 تازه وارد شده. اون پیستوله هم مال هیلو 3 ـه.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
همچین محیطی تو CE نبود + اینکه دور برج رو نگاه کن ! هوا اونقدر تاریک نیست که نشه کنارش رو دید ! چیزی وجود نداره اونجا

آقا رفتم دیدم حق با امیر علی هست همچین محیطی تو CEA نیست ! ولی شبیهش چرا ! :D

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اوووووووووووووه ! تو هنوز تو کف این هستی ؟! :D بابا جفت عکسها واقعی بودن بابک ! همو اونی که برای halo:CE بود هم این یکی ! جفتشون واقعی هستن ! هیلو 4 سوم شخص میشود ! :d

محسن من اینو چندبار توضیح دادم ولی متوجه نشدید :D قرار نیست تو اون عکس که طرف را نشون میده خودت باشی تا بگی بازی سوم شخصه ! اون طرفه را یاره خودت یا همراهت فرض کن و خود تو همون دوربین هستی که نشانت افتاده وسط تصویر .
خیلی بازیها اینطوره که وقتی مرحله شروع میشه لوکیشن بازی اینطوری نشون اده میشه که اول اسلحت تو دستت اصلا دیده نمیشه و یدفعه وقتی میخواد بازی شروع بشه اسلحه میاد دستت :D مثل همین COD BO که یکی لوکیشنهاش اینطور بود . حتی اگه دقت کنی کلا زاویه دوربین با نشان وسط تصویر زیاد هماهنگی نداره .

هرچی هست من قبلش کاملا اعتقاد داشتم که این تصویر واقعی هست و از جمله با بابک سر این موضوع خیلی بحث کردم ولی میگفت فرانکی جونش گفته ماله بازی نیست :D انتظار داشت 2 سال مونده تا بازی عرضه بشه بگه اره ماله halo 4 هست :lol:
ولی اگه همون تصویر واقعا اگه ماله بازی باشه باید بگم با گرافیک هیولایی طرف هستیم که دقیقا من به این موضوع اعتقاد دارم :D انتظارم هم زیاده برعکسه شما :D

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
محسن من اینو چند بار توضیح دادم ولی متوجه نشدید :D قرار نیست تو اون عکس که طرف را نشون میده خودت باشی تا بگی بازی سوم شخصه ! اون طرفه را یاره خودت یا همراهت فرض کن و خود تو همون دوربین هستی که نشانت افتاده وسط تصویر .
خیلی بازیها اینوطره که وقتی مرحله شروع میشه لوکیشن بازی اینطوری نشون اده میشه که اول اسلحت تو دستت اصلا دیده نمیشه و یدفعه وقتی میخواد بازی شروع بشه اسلحه میاد دستت :D حتی اگه دقت کنی کلا زاویه دوربین با نشان وسط تصوصر زیاد هماهنگی نداره .

عهرچی هست من قبلش کاملا اعتقاد داشتم که این تصویر واقعی هست و از جمله با ببک سر این موضوع خیلی بحث کردم ولی میگفت فرانکی جونش گفته ماله بازی نیست :D انتظار داشت 2 سال منده تا بازی عرضه بشه بگه اره ماله halo 4 هست :lol:
ولی اگه همون تصوصر واقعا اگه ماله بازی باشه باید بگم بل گرافیک هیولایی طرف هستیم که دقیقا من به این وضع اتقاد دارم :D انتظارم هم زیاده برعکسه شما :D

نمیشه آقا :d یک عدد اسپارتان تو این Shield World چیزه کاملا بعیدی هست :d !

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از چه لحاظ ؟!:D
این قدر هم بحث نکنید اون عکس مطمئن هستم واقعی هست و تمام :D

اون چیزی همکه واقعی طرش میکنه OFF-SCREEN بودنه عکسه !:D

اون Shield World قدیمیه کسی هم توش نرفته :d ! بعد احتمالا به منظور خاص رئیس رو دارن میبرن توش :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اون Shield World قدیمیه کسی هم توش نرفته :d ! بعد احتمالا به منظور خاص رئیس رو دارن میبرن توش :d

خب انتظار نداری که همه چیه بازی را بدونی :D همین چیزها هست که ادم را تو بازی سوپرایز میکنه :D بالاخره حتی اگرم اینطور نباشه و این عکس برای تست موتور بازی هم بوده باشه بازم برای من خیلی قابله قبوله چون حداقل میدونم که با یه چیزه خوفی طرف هستیم :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خب انتظار نداری که همه چیه بازی را بدونی :D همین چیزها هست که ادم را تو بازی سوپرایز میکنه :D بالاخره حتی اگرم اینطور نباشه و این عکس برای تست موتور بازی هم بوده باشه بازم برای من خیلی قابله قبوله چون حداقل میدونم که با یه چیزه خوفی طرف هستیم :D
چه ربطی به دونستن داره ؟ :d تو این کتاباش بالاخره یه چیزایی میگه :d کلا تو این شماره 4 رئیس احتمالا تنهاس :d
ولی 5 و 6 تغییر زیاد میکنه :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چه ربطی به دونستن داره ؟ :d تو این کتاباش بالاخره یه چیزایی میگه :d کلا تو این شماره 4 رئیس احتمالا تنهاس :d
ولی 5 و 6 تغییر زیاد میکنه :d
واسه ما شده کتاب خون :D حالا توچه میدونی مثلا ممکنه این لوکیش را تو شماره 4 از اتفاقاتی که قبلا ها افتاده بوده نشون میدن ؟! بالاخره شاید به یه چیزی ربط داره ! و بعد این لوکیش تو کلا تنهایی دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر