Halo 3

امتیاز شما به HALO3

• مجموع رای دهنده‌ها
    292

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بر منکرش لعنت میلاد جون منم شکی ندارم رو دستش نیومده!:love:
من که تا اخرش نرفتم ولی همیشه اخره سینمایی داره این هیلو خیلی مشتاقم که اخرش رو ببینم!
راستی مثلا من الان اونجاییم که سوار اسانسور شدم و یهو ترکید اسانسور و بعد رفتیم به یه زیرزمین مانند خواستم ببینم میشه مرحله ی چند؟!
میخوام حساب مدت زمان مراحلش دستم بیاد!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
آقا من هنوز این بازی رو نگرفتم. عاجزانه تقاضا میکنم که داستان بازی و اتفاقاتی که تو بازی میافته رو تو تگ Spoiler قرار بدین. از همه خواهش میکنم یه حالی بدین و این نکته رو رعایت کنین.
ممنون.

آخرین ویرایش:

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
من یه اچیومنت انلاین رو افلاین گرفتم!!!!!!:eek:
اچیومنت USED CAR SALESMAN
تو توضیحش نوشته یه ماشینو که توش 3 تا دشمن هستن رو در CAMPAIGN یا RANKED MATCH نابود کنید
منم تو SOLO GAME وقتی پشت TURRET GUN نشسته بودم یکی از سفینه هاشون که داشت دشمن پیاده میکرد من درست وقتی که توش 3 تا دشمن بود TURRET GUN جلوی سفینه رو ترکوندم!
اینم راهنمایی برای این اچیومنت;)

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
بذار بهت نشون بدم یه چشمه از این شاهکار که توی HALO1 نبود:cool:(HALO2 رو متاسفانه بازی نکردم:()
وقتی که پشت TURRET GUN نشستی میتونی اونو از جا بکنی و بگیری دستت که وقتی این کار رو میکنی دوربین بازی تغییر میکنه و مثل دوربین RE4 یا COLD FEAR دوم شخص(SECOND PERSON)میشه حتی قشنگ تر از RE4!

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
بذار بهت نشون بدم یه چشمه از این شاهکار که توی HALO1 نبود:cool:(HALO2 رو متاسفانه بازی نکردم:()
وقتی که پشت TURRET GUN نشستی میتونی اونو از جا بکنی و بگیری دستت که وقتی این کار رو میکنی دوربین بازی تغییر میکنه و مثل دوربین RE4 یا COLD FEAR دوم شخص(SECOND PERSON)میشه حتی قشنگ تر از RE4!

نه این حالت تو Halo 2 هم نبود

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
خوب شد به این نتیجه رسیدی شما چون همین gow هنوز بازی ای تو ps3 نتوسنته بیاد که بخواد باهاش از نظر گرافیکی مقابله کنه! پس ببین دیگه ps3 چیه!:laughing:
اقا اشکان خیلی تعجب میکنم که حرف رو میزنی قدرت گرافیکی ps3 با قدرت پردازشگری بالاتر و کیفیت بالاتر یه چیز ثابت شدست و اصلا جای بحث نداره اگه میخوای بهت ثابت شه موتور استورمو کافیه بازی کنی و اصلا با dirt هم نمیخواد مقایسش کنی اصن با یه بازی که بالاترین امتیاز بازیهای ماشینی رو گرفته forza2 به نظرمن خیلی خیلی گرافیک تو موتور استورم بالاتره
این خیلی چیزا رو نشون میده نمیدونم دموی uncharted رو دیدی یا نه یه جا خوندم این بازی فقط از 30 درصد قدرت ps3 استفاده میکنه ولی ببین چه گرافیکی عجیب و غریبی داره (از همین halo 3 هم بالاتر) داره اصلا قصد جنجال بین طرفدارای ps3 و 360 رو هم ندارم ولی اینکه قدرت گرافیکی ps3 تو این نسل حرف اول رو میزنه یه چیز ثابت شدست

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
اقا اشکان خیلی تعجب میکنم که حرف رو میزنی قدرت گرافیکی ps3 با قدرت پردازشگری بالاتر و کیفیت بالاتر یه چیز ثابت شدست و اصلا جای بحث نداره اگه میخوای بهت ثابت شه موتور استورمو کافیه بازی کنی و اصلا با dirt هم نمیخواد مقایسش کنی اصن با یه بازی که بالاترین امتیاز بازیهای ماشینی رو گرفته forza2 به نظرمن خیلی خیلی گرافیک تو موتور استورم بالاتره
این خیلی چیزا رو نشون میده نمیدونم دموی uncharted رو دیدی یا نه یه جا خوندم این بازی فقط از 30 درصد قدرت ps3 استفاده میکنه ولی ببین چه گرافیکی عجیب و غریبی داره (از همین halo 3 هم بالاتر) داره اصلا قصد جنجال بین طرفدارای ps3 و 360 رو هم ندارم ولی اینکه قدرت گرافیکی ps3 تو این نسل حرف اول رو میزنه یه چیز ثابت شدست
بله ، كاملا يه چيز ثابت شدس كه طرفداراي PS3 هي ميخوان به خودشون تلقين كنن كه از نظر گرافيكي PS3 از 360 سرتره والا من كمتر ديدم يه بازي باشه كه رو PS3 بهتر از 360 باشه نميگم PS3 از نظر گرافيكي از 360 كم مياره چيزي كه مشخصه الان اكثر بازيها رو 360 گرافيك بهتر نسبت به PS3 دارند !
شما هم انقدر مطمئني كه ميگي شكي درش نيست !
uncharted
شما هم بد نيست دموي Mass Effect رو ببيني ! تا بفهمي Uncharted كه سهله خداي گرافيكم بياد جلوش كم مياره !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این خیلی چیزا رو نشون میده نمیدونم دموی uncharted رو دیدی یا نه یه جا خوندم این بازی فقط از 30 درصد قدرت ps3 استفاده میکنه ولی ببین چه گرافیکی عجیب و غریبی داره (از همین halo 3 هم بالاتر) داره اصلا قصد جنجال بین طرفدارای ps3 و 360 رو هم ندارم ولی قدرت گرافیکی ps3 یه چیز ثابت شدست

خوب وقتي مياي ميگي من اصلا اين انتظار را از xbox360 نداشتم و توان كنسول همون در حد gears of war هست شنيدن اين حرف براي خيلي ها سخته .
اشكانم تو جوابت گفت كه همين gears of war كه تو ميگي هيچ بازي هنوز (حال !) براي ps3 نيومده كه بتونه با gears of war رقابت كنه و پس بيشتر از اون بايد دلت به حال ps3 بسوزه .
يه كنسول هرچقدر قدرت داشته باشه ولي عملي نباشه به هيچ درد نميخوره .
halo3 هم كه هركس در مورد گرافيكش يه تعريف خاص داره كه نميشه توضيح داد ولي همون سايتهاي معتبر را برات گذاشتم ميتوني بخوني .

و اينكه تنها اين بازي نيست cod4 را كه با اون گرافيك فوق العاده كه اكثر تريلر ها هم مربوط به xbox360 ميشد براي اين كنسول مياد .
يا ressident evill 5 كه براي xbox360 هم مياد
و........................

خوب اينها هم براي اينده اين كنسول هستند .
وقتي داري از يه بازي براي ps3 نام ميبري مال الان باشه نه اينكه بگي اين بازي ها براي ps3 مياد برو گرافيكش را ببين و فلان چيزها.
از اين بازي براي xbox360 زياده .
نمونه alanwake با اون گرافيك شگفت انگيز و در يك كلام (خارق العاده ) كه همين نمايش هاي بازي هم مربوط به 2 سال پيشه !پس الانش ................

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
360 کارت گرافیکش از بیشتر جهات از PS3 بهتره و CPUش هم چون سیستمش با PS3 فرق داره فعلا قابل مقایسه نیست در ضمن ما داریم در مورد Halo 3 حرف میزنیم.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این بحث مقایسه کنسول رو تموم کنید چون اصلا جاش اینجا نیست و مطمئنن هم ادامه دار می شه. ایشون نظرشو نوشت و منم برای شوخی و خنده جواب ایشون رو دادم و همه چیز تموم شد رفت. اگر هم مایل به ادامه بحث هستید در تاپیک مربوط به خودش نه اینجا!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اقا اشکان خیلی تعجب میکنم که حرف رو میزنی قدرت گرافیکی ps3 با قدرت پردازشگری بالاتر و کیفیت بالاتر یه چیز ثابت شدست

فکر کنم همه با این حرف حتی خوده PS3 Fan ها هم خندشون بگیره چون خوده من که می خواستم پستتو بخونم همین که اینو خوندم دیگه بقیشو گفتم نخونم بهتره ;)
خلاصه تمامیه شواهد حاضره دال بر اینه که گرافیک هر دو یکیه و در بیشتر مواقع حتی x360 بالاتر هست و بی انصافی نمی کنم بعضی جاها هم PS3 بالاتره اما همه ما ها چشم داریم عقل و شعور داریم که بتونیم خودمون تصمیم بگیرم از روی دیدن چند تا تریلر ( به کسی برنخوره منظورم با کس خاصی نبود )
پ . ن : این پست ها بی ارتباط به تاپیک رو به یه تاپیک دیگه انتقال بدید لطفا

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
ببین میدونی مشکل تو چیه؟ مشکلت اینه که هنوز تو حال و هوا و توهمات 2 سال قبلی تو و خیلی از کسانی که تازه عضو این سایت میشن و طرفدارو فنبوی ps3 هستن از خیلی چیزها بی خبرن و30 تا پست اولشون از همین چیزهاست بعد کم کم نظرشون عوض میشه و.....بهتره سعی کنی به عقل و چشمت اعتماد کنی نه تعصب کور کورانه بازی uncharted هم خیلی بازی خوبیه شکی درش نیست از لحاظ گرافیک و از این جور حرف ها انقدر تو این سایت زده شده که حد نداره ولی بهتره بشینی cod3_splinter cell_double agent_fear و بازی های مشترک روی ps3 بازی کنی بعد بشینی به حرف هات در مورد گرافیکوغیره مثل یه جوک با مزه بخندی در ضمن من از اقای اشکان معذرت میخوام که این پست دادم ولی دیگه در این مورد حرفی نمیزنم قول میدم مگر در مورد halo 3

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بی خیال بشین مگه پست اشکانو ندیدین؟!

استی مثلا من الان اونجاییم که سوار اسانسور شدم و یهو ترکید اسانسور و بعد رفتیم به یه زیرزمین مانند خواستم ببینم میشه مرحله ی چند؟!
میخوام حساب مدت زمان مراحلش دستم بیاد!

کسی جواب ما رو میده؟!

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
ببینم میگی UNcharted 30% قدرت PS3 رو در بر میگیره؟قبول دارم همه اینو میگن
ولی مگه یه بازی مثل GOW از 100% قدرت 360 استفاده میکنه؟!!!!!!
FORZA2 رو با MOTOR STORM مقایسه میکنی؟!!!!:eek:اصلا اینا چه ربطی به هم دیگه دارن؟برا خودت میگم که یاد بگیری FORZA2 مثل GT سبکش SIMULATION هست پس این 2 تا رو باید با هم دیگه مقایسه کنی
RE5 قدرت 2 تا کنسولو نشون میده اون جاست که معلوم میشه کدوم قوی ترن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر