Halo 3

امتیاز شما به HALO3

• مجموع رای دهنده‌ها
    292

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا من هم بازی رو خریدم !

من که اصلا از این سبک بازی خوشم نمیاد .

حالا میخوام امتیازم رو به HALO 3 بدم :biggrin1:

گرافیک : 8

گیم پلی : 7

صدا گذاری : 9

در کل : 8

توجه : این نظر من ، لطفا این پست رو نقل قول نکنید ( دعوام هم نکنید )

پ.ن : من اصلا از سبکش خوشم نیومد !

پ.ن 2 : گرافیکش بد بود :blushing:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
امروز بازی رو از وست گرفتم و دقیقا ساعت 1 بود که شروع کردم به بازی منوی بازی خیلی جالب و زیبا از کار در اومده بود و همچنین موسیقی زیبای اون باعث دوچندان شدن زیبایش شده بود . بازی دقیقا از همون دمویی شروع میشه که چند روز پیش کلی بحث کردیم دربارش بازی از لحاظ گرافیکی به نظر من هم خوب بود هم متوسط اوایل بازی که معمولا توی جنگل می گذشت گرافیک بازی نسبتا متوسط بود و پوششهای گیاهی به نظر من یکم تاریخ گذشته بود ولی همچین که به مراحل بالاتر رسدیم تازه فهمیدم که واقعا این بازی از این لحاظ هم چیزی کم نداره واقعا از مراحل 2 ، 3 به بعد به طرز عجیبی گرافیک بازی بالا می ره و اصلا با اوایل بازی قابل مقایسه نیست مخصوصا مراحلی که اطراف اون حفره چندین مایلی می گذره واقعا زیباست وسعت دید واقعا شگفت انگیزه و اصلا قابل توصیف نیست ( فقط می تونم اینو بگم که شما دقیقا یاد همون دموی اولیه بازی در E3 2006 میندازه تقریبا با همون جزییات !! ) افکتهای انفجار واقعا خارق العاده است و اصلا جای انتقادی باقی نمی گذاره گیم پلی بازی هم واقعا جذاب بود و برای من و خیلی کسان دیگه برای اولین بار است که این بازی رو بازی می کنیم واقعا محشر بود . این بازی تنها بازی بود که من رو تونست 4 ساعت تمام پای خودش بنشونه به طوری که وقتی به ساعت نگاه کردم دم افطار بود . کلام آخر این بازی برای تمام دارندگان این کنسول توصیه میشه و حتما باید هر کسی که این کنسول رو یک بار اونو امتحان کنه . قسمتی هم برای بازبینی Gameplay خود وجود داشت که شما می تونستید از زوایای مختلف مرحله ای رو رد کردید تماشا کنید (چه اول شخص چه سوم شخص و در حین دیدن می توانید دوربین رو به هرطرفی که می خواهید حرکت دهید ، حتی می توانید عکس گرفته و اون رو ذخیره کنید ) . من الان فکر کنم مرحله 3 باشم اینقدر محو بازی شدم که مراحل رو گم کردم فعلا دارم روی Normal تمومش می کنم . با اجازه ما بریم سر وقتش . :biggrin1: ;)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
چند نفر خواسته بودن عكس از بازي بگيرين منم چنتايي عكس گرفتم

4za3hqs.jpg

6374qz9.jpg

4u4tz5c.jpg

62ghtv7.jpg

6873s60.jpg

6fh3d41.jpg

4kviwoz.jpg

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
عجب گرافیکه افتضاحیه :sick: ( به آقا فرخ بر نخوره :p )
نظرم از رو عکسه هر وقت خوده بازی رو کردم مطمئنا نظرم با این فرق میکنه

آخرین ویرایش:

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
گرافیک یه جورایی زد تو ذقم:(
و یه ایراد دیگه عجب سیستم سیو مسخره ای!2 ساعت نشستم کلی رفتم جلو ولی یادم رفت سیو کنم پس تو این دوره زمونه AUTO SAVE چیه؟!گلابیه؟!
ولی خیلی کشش داره برای اینکه رو LEGENDRY بری من که خیلی حال کردم.
ولی نور پردازیش!:eek:خوفه!
من امروز بازی رو گرفتم دارم رو HARD میرم بدک نیست ولی مثل اینکه LEGENDRYش خیلی AI بازی بالا میره!
ولی من فکر میکنم هدف اصلیشون ONLINE بوده چون روش خیلی کار کردن.شایدم ضعف توی TEXTURE برای همین باشه.
راستی HALO2 بات(BOT)داشت یا این برای اولین باره؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
یا شماها از این بازی زیاد CG دیدین که فکر کردین کیفیت بازی هم مثل اونا خواهد بود یا واقعا گرافیک بازی رو نمی بینین حالا درسته گرافیک بازی در حد Crysis شگفت انگیز نیست ولی کاملا با جو بازی همخوانی داره و اصلا توی ذوق نمی زنه (جدی گفتم) البته شاید مرحله اول که توی جنگل می گذره تو ذوق بزنه (پوشش گیاهی در حد بازیهای PS2 هستش ) ولی در مراحل بعد که از جنگل خارج میشین اصلا انگار تازه موتور بازی از خواب بیدار شده و به کار می افته (البته کیفیت تکسچرها واقعا پایینه در حد بازی Stranglehold ولی تو طراحی مسترچیف هیچ ایرادی نمیشه گرفت واقعا عالی طراحی شده و جزییات بالایی داره ) این حرفهایی که شما در مورد گرافیک بازی زدین دیگه خیلی کم لطفی کردین . طراحی آسمان توی این بازی فوق العاده هستش و من توی هیچ بازی ای آسمان به این زیبایی ندیدم (البته آسمان هم هرچی مرحله ها بالاتر میره زیباتر میشه ) کلا منم اولش اینطوری شدم ، اما عکسها از مراحل بالا گرفته شده نمی دونم چرا میگید افتضاحه :eek: پس تا بازی نکنید متوجه نمی شید .
من هیچ تعصبی روی بازی ندارم و به عنوان کسی که داره برای اولین بار این بازی رو بازی می کنه دارم میگم اصلا وقتی بازی می کنید به هرچیزی فکر خواهید کرد الا گرافیک . فرصت این کار رو نخواهید داشت . :biggrin1:;)

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
تجربه halo3 با ماوس و كيبورد (xfps ) :
چه حالي بده با ماوس و كيبورد .
لينك :
http://www.n4g.com/xbox360/News-69647.aspx
من اون زمانا که PC باز بودم(خدا بیامرزتش تو این ماه مبارک)FPS باز حرفه ای بودم ولی احساس میکنم که دسته 360 از موس و کیبورد خیلی راحتتره چون همه چی تو دستته ولی تو کیبورد به این درندشتی خدا میدونه دگمه های بازی های نسل جدید رو چه جوری میخوان بچینن!
بدشم نمیخوای کانتر بازی کنی که تا یارو رو دیدی بزنی وسط پیشونیش!
ولی تو انلاین بازی کردن نسبت به اونایی که Xfps ندارن یه امتیازه چون هر چی باشه موس سرعت عملش خیلی بالاتر از انالوگ هست

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
یا شماها از این بازی زیاد CG دیدین که فکر کردین کیفیت بازی هم مثل اونا خواهد بود یا واقعا گرافیک بازی رو نمی بینین حالا درسته گرافیک بازی در حد Crysis شگفت انگیز نیست ولی کاملا با جو بازی همخوانی داره و اصلا توی ذوق نمی زنه (جدی گفتم) البته شاید مرحله اول که توی جنگل می گذره تو ذوق بزنه (پوشش گیاهی در حد بازیهای PS2 هستش ) ولی در مراحل بعد که از جنگل خارج میشین اصلا انگار تازه موتور بازی از خواب بیدار شده و به کار می افته (البته کیفیت تکسچرها واقعا پایینه در حد بازی Stranglehold ولی تو طراحی مسترچیف هیچ ایرادی نمیشه گرفت واقعا عالی طراحی شده و جزییات بالایی داره ) این حرفهایی که شما در مورد گرافیک بازی زدین دیگه خیلی کم لطفی کردین . طراحی آسمان توی این بازی فوق العاده هستش و من توی هیچ بازی ای آسمان به این زیبایی ندیدم (البته آسمان هم هرچی مرحله ها بالاتر میره زیباتر میشه ) کلا منم اولش اینطوری شدم ، اما عکسها از مراحل بالا گرفته شده نمی دونم چرا میگید افتضاحه :eek: پس تا بازی نکنید متوجه نمی شید .
من هیچ تعصبی روی بازی ندارم و به عنوان کسی که داره برای اولین بار این بازی رو بازی می کنه دارم میگم اصلا وقتی بازی می کنید به هرچیزی فکر خواهید کرد الا گرافیک . فرصت این کار رو نخواهید داشت . :biggrin1:;)
خداییش من نگفتم گرافیک خیلی پایینه!خوب خداییش انتظار همه خیلی بالا بود
اصلا اگر HALO گرافیکش در حد DOOM بود مطمئن باش که همین قدر فروش میکرد به خاطر خیلی امتیازات دیگش
اصلا این موجود کوچولو ها که اسمشون یادم نیست از HALO1 بودن تا الان و چیز جالبی که دارن شما فقط برو نزدیکشون ببین به هم دیگه چی میگن از خنده میمیری!یا مثلا جلوی یکیشون چند تا شون با GRENADE بفرست هوا ببین چه جوری بهت بد و بیراه میگه(طنز هفتست)(یا گیم پلی بازی که میخکوبت میکنه و نمیذاره اصلا از پاش بلند شی!)
در مورد STRANGLEHOLD نامردی کردی اسمشو بقل HALO اوردی!
میخوای با هم STRANGLEHOLD بسازیم؟اینم راهش:
1_شما میری امتیاز ENGINE رو میخری
2_منم با C++ میرم MOD بازی MAX PAYNE(حتما باید MAX PAYNE1 باشه اگه 2 باشه گرافیکش خیلی بالاست به درد پرژمون نمیخوره:laughing:)تغییر میدم یا اصلا چرا C++؟با همین برنامه های اماده که توی CD های هک هست و مخصوص تغییر MOD هست
نظرت چیه؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
گرافیک بازی شاهکار نیست ولی اگر عظمت هر مرحله رو ببینید پی میبرید خیلی خوب کار شده
من عاشق اون مرحله ای هستم که اون غول آهنی رو باید چشمش رو میزدیم و بعد میپریدم پاییین
راستی موتور ها و ماشین هاش هم خیلی حال میده
کلا گیم پلی شاهکاره

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
منم با ميلاد جان موافقم ! بازي رو گرفتيد سريع از گرافيك بازي ناميد نشيد ! صبر كنيد گرافيك بازي مرحله به مرحله بالاتر ميره تا جايي كه اشكالات گرافيكي كه در بعضي مراحل ديديد يادتون ميره و ميگيد عجب گرافيكي !

ما از هيلو اول گيم پلي رو ميخواستيم بعد گرافيك !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر