Hako's PSN GAMES

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
hako جان این 3 تا ورژن از سری بازیهای command & conquer
1.c&c
2.retaliation
3.red alert
رو هم بزار تو psn هست بنظرم خیلی جذاب هست.
راستی فکر کنم twisted metal هم یکی دو تا ورژنش تو psn باشه اونا رو هم زحمتشو بکش
ممنون

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
درود هاکو جان واقعا دمت گرم وقت میزاری و بازی ها رو لینکها شو میزاری تا بچه ها از نظر بازی به روز باشن . فقط من این بازی رو میخام اجرا کنم صفحه فریز میکنه تا میخاد اجرا بشه و مشکی میشه دستگاه هنگ میکنه . اون لینکم که صفحه اول گذاشتی نوشتی تنظیمات رو تنظیم کنید بدین صورت نات فوند مینوسه و نمیره تو اون صفحه. در ضمن نوشتی دکمه هوم رو بزنید اگه فریز کرد ینی چی دکمه هوم که اصلا چیزی نمیاره. در کل یکم بیشتر در مورد نصبشون توضیح بده اگه امکان هست . فریمورم جن دی 3 سالمه و آخرین ورژنش هست ضمننا . قربونت موفق باشی .

آخرین ویرایش:

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
درود هاکو جان واقعا دمت گرم وقت میزاری و بازی ها رو لینکها شو میزاری تا بچه ها از نظر بازی به روز باشن . فقط من این بازی رو میخام اجرا کنم صفحه فریز میکنه تا میخاد اجرا بشه و مشکی میشه دستگاه هنگ میکنه . اون لینکم که صفحه اول گذاشتی نوشتی تنظیمات رو تنظیم کنید بدین صورت نات فوند مینوسه و نمیره تو اون صفحه. در ضمن نوشتی دکمه هوم رو بزنید اگه فریز کرد ینی چی دکمه هوم که اصلا چیزی نمیاره. در کل یکم بیشتر در مورد نصبشون توضیح بده اگه امکان هست . فریمورم جن دی 3 سالمه و آخرین ورژنش هست ضمننا . قربونت موفق باشی .
وقتی که آرم playstation اومد دکمه Home رو بزن و تنظیمات زیر رو انجام بده
Click Home button > other settings > Disc-Load Speed : Fast
فریمورم جن دی 3 بله سالمه و آخرین ورژنش هم هست

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
وقتی که آرم playstation اومد دکمه Home رو بزن و تنظیمات زیر رو انجام بده
Click Home button > other settings > Disc-Load Speed : Fast
فریمورم جن دی 3 بله سالمه و آخرین ورژنش هم هست

ممنون هاکو جان از راهنماییتون . البته من ابتدا لینک بازی کول بوردرز رو دانلود کردم که فکر کنم اصلا بازی مورد داره خودت یه تست بکن که اگه خرابه حذفش کنی یا با سالم عوضش کنی .
بازی بولینگ رو دان کردم درست بود و مشکلی هم نداشت . البته من با اون برنامه ایزو های بازی پی اس 1 رو برای پی اس پی تبدیل می کنه اینکارو کرده بودم و هر بازی رو خواسته بودم اجرا شده بود و مشکلی نداشت البته حجم اونابعد از تبدیل چند برابر میشه و تنظیمات دکمه هوم هم همینطوری بود ولی فکر کنم این بازی ها که برا پی اس ان هست گرافبکش خیلی بهتره نسبت به بازیهای ارژینال پی اس 1 ، در کل خیلی ممنون کار خوبی بود از راهنماییاتون هم ممنون کار منم راه افتاد . اکیدوارم بازم اگه از پی اس انم لینک داری بزار البته اگه تست شده باشه که خیلی بهتره که دان نکنیم بعدش کار نکنه ضد حال بخوریم . خیلی متشکر از زحماتتون . بدرود .

r.rad_shayan

کاربر سایت
Jun 7, 2008
22
hako جان این 3 تا ورژن از سری بازیهای command & conquer
1.c&c
2.retaliation
3.red alert
رو هم بزار تو psn هست بنظرم خیلی جذاب هست.
راستی فکر کنم twisted metal هم یکی دو تا ورژنش تو psn باشه اونا رو هم زحمتشو بکش
ممنون
آقا واقعا فکر کردی ایشون آپ میکنه.
نه عزیز hako در ترکیه زندگی میکنه.
ایشون نام کاربری اون رو کمی تغییر داده همتون رو گذاشته سر کار.
اینم سایت Hako که ایشون از اونجا و چند سایت دیگه اینا رو میزاره:
www.hakopsp.com
www.pspiso.com
چی بگم والا.سر کارین همه.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
www.hakopsp.com
www.pspiso.com
شما فکر کردی ما نمیدونیم ؟ همین آقا خیلی دارن زحمت میکشن و برام مهم نیست hako ـه اصلی کیه ... شما میتونی خودت بزار !
آنکه میتواند عمل میکند و آنکه نمیتواند انتقاد میکند !
فکر میکنم کافی باشه !

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
www.hakopsp.com
www.pspiso.com

حالا یه بنده خدائی پیدا شده داره محبت میکنه بازیها رو در یه جای مشخص آپ میکنه تا دیگران هم بتونن استفاده کنن، شما داری ازش ایراد میگیری.

خوب کاری نداره داداش شما اگه وجودشو داری این کارو بکن.

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
www.hakopsp.com
www.pspiso.com
به من نگفتن آپ کن به من گفتن بذار اگه پیدا کردی من این تایپیک رو درست کردم خیلی راحت بتونن پیدا کنن و دانلود کنن
متاسفانه بعضی مثل شما عادت دارید که دیگران رو بدنام کنن و به خاطر همین امثال شما هاست هیچ وقت پیشرفت نمیکنیم
در ضمن این سایت هم اضافه کن
http://www.consoletrends.com/showthread.php?t=11

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر