Multi Platform Hades II

سازنده
Supergiant Games
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Supergiant Games
آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
844
نام
سید محمد حسین
من اصولا آدم بخیلی نیستم حقیقتش ولی خب کوفتتون بشه :D
جالبه منم اومدم بگم به پی سی گیمرها که کوفتتون بشه پستتو دیدم .امیدوارم زودتر از ارلی اکسس در بیاد و از اون مهمتر همزمان برای ps هم برخلاف نسخه اول عرضه بشه:))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,304
نام
امیر حسین
خیلی دارم جلوی خودم رو میگیرم سراغ EAش نرم...
اینکه حداقل یک سال باید صبر کنم خیلی سخته:(

همینطور که @ashe گفت امیدوارم فقط مثل قبلی زجر کشمون نکنند و انحصاری کنسولی خاصی نشه:-"

تصور اینکه دوباره یه بازی SuperGiant داره میاد و قراره محیط ها با طراحی هنری خفن، و آهنگ های فوق العاده رو بشنویم ، خودش بسی امید به زندگی رو میبره بالا:x

• Like
Reactions: ashe

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,609
نام
مــاکــان
خیلی دارم جلوی خودم رو میگیرم سراغ EAش نرم...
اینکه حداقل یک سال باید صبر کنم خیلی سخته:(

همینطور که @ashe گفت امیدوارم فقط مثل قبلی زجر کشمون نکنند و انحصاری کنسولی خاصی نشه:-"

تصور اینکه دوباره یه بازی SuperGiant داره میاد و قراره محیط ها با طراحی هنری خفن، و آهنگ های فوق العاده رو بشنویم ، خودش بسی امید به زندگی رو میبره بالا:x
من شک دارم بعد از موفقیت نسخه قبلی استودیو به همین راحتی پا بده به نینتندو یا سونی...
مطمئنا بعد اتمام همزمان روی کنسولها منتشر میشه.

دفعه قبلی کلا انتظار بود که به عنوان پسوند بازی صرف میشد.
اول انحصاری اپیک ، بعد یک سال روی استیم و بعدش هم سوییچ...
کلا هر طور میتونستن با پلتفرمها وارد معامله شدن که خرج بازی رو در بیارن و از تمام پتانسیل ممکن استفاده کرده باشن.

اما اینبار واقعا نیاز به همچین کارهایی ندارن بس که فروش بازی تضمین شدست.
گواهش همین همزمان بودن انتشار روی اپیک و استیمه.
فقط میمونه اینکه چقدر میخواد تو EA بمونه که اون رو نمیشه کاریش کرد.

• Like
Reactions: ashe

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,304
نام
امیر حسین
من شک دارم بعد از موفقیت نسخه قبلی استودیو به همین راحتی پا بده به نینتندو یا سونی...
مطمئنا بعد اتمام همزمان روی کنسولها منتشر میشه.

دفعه قبلی کلا انتظار بود که به عنوان پسوند بازی صرف میشد.
اول انحصاری اپیک ، بعد یک سال روی استیم و بعدش هم سوییچ...
کلا هر طور میتونستن با پلتفرمها وارد معامله شدن که خرج بازی رو در بیارن و از تمام پتانسیل ممکن استفاده کرده باشن.

اما اینبار واقعا نیاز به همچین کارهایی ندارن بس که فروش بازی تضمین شدست.
گواهش همین همزمان بودن انتشار روی اپیک و استیمه.
فقط میمونه اینکه چقدر میخواد تو EA بمونه که اون رو نمیشه کاریش کرد.
آخه SG کاملا سابقه این کار رو داره، و قبلا هم بازی ساز موفقی بودن کلا ...

Bastion انحصاری XBL
بعدش Transistor انحصاری PS4
جلوتر باز Pyre انحصاری PS4
و Hades انحصاری Switch
( اینا همشون PC اوکی بوده:-" )

کلا از این نظر سابقه قرارداد داشتن...برا همین این ترسه وجود داره:-"
و به نظرم ایندی سازی هم هست که هر کدوم‌پلتفرم هولدرها بخوان داشته باشنش کنار خودشون:-"

اون Bastion مخصوصا وقتی اومد، یه جورایی تو موج های اول گرفتن همه گیر شدن بازی های ایندی بود، و حسابی سر و صدا کرد! برای همین بعد اون موفقیت دو بازی بعدیشون رو انحصاری کردن، زیاد بحث ریسک و اینا نبود:-"

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,609
نام
مــاکــان
آخه SG کاملا سابقه این کار رو داره، و قبلا هم بازی ساز موفقی بودن کلا ...

Bastion انحصاری XBL
بعدش Transistor انحصاری PS4
جلوتر باز Pyre انحصاری PS4
و Hades انحصاری Switch
( اینا همشون PC اوکی بوده:-" )

کلا از این نظر سابقه قرارداد داشتن...برا همین این ترسه وجود داره:-"
و به نظرم ایندی سازی هم هست که هر کدوم‌پلتفرم هولدرها بخوان داشته باشنش کنار خودشون:-"
درست میگی ولی هیچکدوم اندازه Hades نترکیدن و براشون پول نساخته.
الان واقعا از اون قامت استودیوی ایندی ساز کم پول خودشون رو کشیدن بیرون.
من همینکه انحصاری اپیک نشدن دلم روشنه که انحصاری کنسولی هم نمیشن.

اصلا من دارم به بچه ها قوت قلب میدم ، چرا میخوای ناامیدشون کنی ؟
هَن :D

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,304
نام
امیر حسین
درست میگی ولی هیچکدوم اندازه Hades نترکیدن و براشون پول نساخته.
الان واقعا از اون قامت استودیوی ایندی ساز کم پول خودشون رو کشیدن بیرون.
من همینکه انحصاری اپیک نشدن دلم روشنه که انحصاری کنسولی هم نمیشن.

اصلا من دارم به بچه ها قوت قلب میدم ، چرا میخوای ناامیدشون کنی ؟
هَن :D
چون خودم ناامیدم، میخوام بقیه هم تو این چاه ناامیدی بکشونم:-" >:)
به عنوان دمیج کنترل هم عمل میشه اگر بعدا مشخص شد همزمان نیست:D

تازه اون هیدس1 خوردن به کرونا و دزدی!!!! از استودیوشون! خیلی دردسر کشیدن سر اون بازی...
امیدوارم EAه این بازی کوتاه تر باشه:-"

نمیدونم Ares هست یا نه... و ترجیحا هم نمیخوام بدونم کدوم خداها هستن و نیستن(و کاراکترهای فرعی... گرچه عمرا بتونم تحمل کنم:)) ) ولی خلاصه دوست دارم بلزم اینجا باشه و یه طراحی خفنی ازش ببینیم:-"
این بشر همه جوره یکی از بهترین های شماره قبل و بهترین Aresه دنیا بود>:)

• Like

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
339
نام
مسعود
چون خودم ناامیدم، میخوام بقیه هم تو این چاه ناامیدی بکشونم:-" >:)
به عنوان دمیج کنترل هم عمل میشه اگر بعدا مشخص شد همزمان نیست:D

تازه اون هیدس1 خوردن به کرونا و دزدی!!!! از استودیوشون! خیلی دردسر کشیدن سر اون بازی...
امیدوارم EAه این بازی کوتاه تر باشه:-"

نمیدونم Ares هست یا نه... و ترجیحا هم نمیخوام بدونم کدوم خداها هستن و نیستن(و کاراکترهای فرعی... گرچه عمرا بتونم تحمل کنم:)) ) ولی خلاصه دوست دارم بلزم اینجا باشه و یه طراحی خفنی ازش ببینیم:-"
این بشر همه جوره یکی از بهترین های شماره قبل و بهترین Aresه دنیا بود>:)

Hades 1 دو سال توی EA بود.
Hades 2 طبق گفته سارنده ها تقریبا ۱ سال توی EA هست و‌ انتظارشون ریلیز بازی تو Q1 2025 هست.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,099
نام
Mohsen
چندتا گیمپلی دیدم تا اسلحه های این سری دستم بیاد ولی هنوز نفهمیدم چجوریه :D
یه جا خوندم شبیه قبلی نیست و قابلیت های جدیدی داره. قبلی تم قرمز این سبز .. :x

یه کلیپ برام اومد یکی از باس ها اجازه نمیده pause کنی !! >:)

یکی از ناظم ها زحمت بکشه پست صفحه قبل @m.d.makan رو به پست اول اضافه کنه.
حیف بازی به این خوبی که همچین تایپیک معرفی خشک و خالی داره ..:-<

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
332
باس فایت دوم بازی شاهکاره. البته فکر کنم کسایی که بازی می‌کنن، خیلی زودتر از من بهش رسیدن و رد هم کردن.
ولی من تا دیدمشون، مجذوب صحنه و از همه مهم‌تر موسیقی شدم که هر کدوم‌شون روی ساوندترک همون صحنه تاثیر داره. واقعا حرف نداشت. حیف که لت و پارم کردن :D

• Like

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
844
نام
سید محمد حسین
حالا من که روی سوئیچ هم بیاد میگیرم بازیش میکنم مثل نسخه اول که روی سوئیچ زدم بعد دی وان روی ps5 هم گرفتم و پلاتش کردم .فکر کنم تو کل عمر گیمریم اولین بار بود یه بازی را تو ۲ تا پلتفرم میگرفتم و تموم میکردم.
واقعا انتظار برای نسخه دومش برام خیلی سخته و نکته جالب برام اینه که سبک روگ لایت یا لایک جزو ۵ تا سبک مورد علاقه ام هم نیست ولی این لعنتی خیلی لامصبه خیلی:((:((:((

• Like
Reactions: SMM9

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
820
نام
پویا
بعد از 25 ران بالاخره تونستم دیروز باس بازی رو برای اولین بار بزنم. باس به شدت دهن سرویس و رو مخی بود. گفتم حالا که یه دور بازی رو تموم کردم بیام راجبش حرف بزنم:D
چیزایی که پایین میخوام بنویسم فقط در مورد گیم پلیه و تنها یه سری مثال کوچیک در مورد مکانیک‌های بازی میزنم و اسپویلی توش نیست.

تا حالا شده یه بازی رو شروع کنید و دقیقا جایی که میخواد خسته کننده بشه یهو بازی مکانیک ها و امکانات جدید بهتون بده و حس جذابیتش هی ادامه پیدا کنه؟ خب هیدس 2 اصلا اینجوری نیست:D بازی قبل از اینکه حتی فکر خستگی به ذهنتون خطور کنه با یه فاصله و ریتم مناسب هی امکانات و ویژگی‌های جدیدی رو میذاره جلوی روتون و میگه بفرما حالشو ببر\m/ هیدس 1 یکی از ویژگی‌های جالب و دوست داشتنیش این بود که با وجود روگ لایک بودن داستان و شخصیت پردازی خیلی خوبی داشت و اینجا علاوه بر حفظ اون مورد، مکانیک‌های جدیدی که هی به بازی اضافه میشن هم از داستان و دنیای بازی اثر گرفتن و این باعث لذت‌بخش‌تر شدنش میشه.

باس فایت های بازی تنوع خیلی خوبی دارن، سخت‌تر شدن و هرکدومشون نکته خاصی رو دارن که با وجود ریز بودنش ولی خیلی لذت بخشن:D دشمنان عادی هم واسه بازی‌ای که تازه فاز ارلی اکسس رو شروع کرده فوق العاده است و قطعا در ادامه بیشتر هم میشن.
یکی از ویژگی‌های موثر توی گیم پلی نسخه اول Keepsakes بود که اینجا هم حضور داره ولی نقشش به شدت بیشتر و موثرتر شده. با اینکه من کیپ‌سیک‌ها رو دوست داشتم ولی توی نسخه اول اونایی که میتونستن مفید باشن محدود بودن ولی اینجا کاملا تنوع خوبی دارن و اینجوری نیست که فقط یکی دوتاشون به دردبخورن و بقیه معمولی باشن. حتی کیپ‌سیک خدایان هم با وجود حفظ تاثیر قبلیشون یه تاثیر بونس دارن که خیلی اهمیتشون رو بالاتر برده. حالا که گفتم خدایان اینم بگم که بازی خدایان جدیدی رو اضافه کرده و البته یه سری از قبلیا نیستن و در مجموع فعلا تعداد خدایانی که بون‌های اصلی رو میدن برابرن و البته تنوع خیلی خوبی هم دارن حتی خدایان قدیمی هم تغییرات ریز و درشتی توی بون‌هاشون دارن و حس تکراری بودن نمیدن به خصوص که سلاح‌های شخصیت اصلی 2 با زاگرئوس کاملا فرق داره و این باعث میشه ترکیبات خیلی متفاوت تری بوجود بیاد.
اسلحه‌هایی که توی بازی هستن با اسلحه‌های زاگرئوس کلا فرق دارن و با وجود اینکه من همون اسلحه های کلاسیک یک رو بیشتر دوست داشتم ولی تنوع اینام عالیه البته هنوز فرصت نشده بیشتر اسپکت ها رو باز کنم ولی با اینحال تاثیر بون روی سلاح‌های هیدس 2 یه سر و گردن بیشتر از نسخه اوله واسم بعضی‌هاشون شما رو تشویق میکنن که هجومی بازی کنین و واسه کارآمد بودن بعضیاشون باید تکنیک حمله و فرار رو مدام اجرا کنین. اینجا بون هر خدایی به درد هر اسلحه‌ای نمیخوره ولی اگه مناسب باشن بعضی از بون ها باعث میشن اسلحه‌تون تبدیل به یه چیز خوفناکی بشه که بخواین همه رو به خاک و خون بکشین>:)
بازی از نظر محیط مبارزه میشه گفت دو برابر نسخه قبلیه و هرکدوم از تنوع خیلی خوبی برخوردارن که ورود بهشون لذت بخشه و درکنار اینا چالش‌های جدیدی هم واسه انجام دادن اضافه کردن که خیلی خوبن و باعث میشن بازی وارد چرخه تکرار نشه. حتی نوع ظاهر شدن دشمنان توی بعضی از این محیط و قلمروها فرق داره و توی هیدس 2 ما برای شکست دادن دشمنان از محیط و عوامل محیطی کمک خیلی بیشتری میگیریم.

مبارزه و جنگیدن رو بذاریم کنار اون ساعت‌هایی که به گفتگو و گشتن در محیط میگذره خیلی خیلی متنوع تر از نسخه اوله. فعالیت هایی که میتونیم قبل از شروع هر ران انجام بدیم بیشتر شدن. آپگریدهای که میتونیم روی خونه اجرا کنیم بیشتر و موثرتر از قبل هستن(البته اینجا هنوز امکان انجام تغییرات ظاهری و دکوراسیون وجود نداره) و متریال های لازم برای آپگریدهای مختلف دیگه فقط سه تا نیستن و برای جمع کردن هرکدومشون باید توی قلمروی مخصوصی بچرخین. وقتی هم که اسلحه بدست میریم واسه شروع ران جدید شخصیت های جدیدی توی راهمون هستن که تعدادشون بازم از نسخه اول بیشتر شده و تعداد به کنار تاثیر خیلی بیشتری هم دارن و کلا شخصیت های اضافه شده به دو دقیقا همونایی بودن که دوست داشتم کاش تو نسخه اول هم بودن و خوشبختانه حالا اینجان و به بهترین شکل هم حضور یافتن. فقط حیف یکیشون هنوز طراحی نداره :(

درکل بازی تا قبل از زدن باس اول 10/10 بود واسم ولی الان که زدمش و چیزای جدیدی هم واسم باز شدن ارزشش بالاتر رفته. فقط از اونجایی که داستان کامل نشده سعی میکنم از بخش های دیگه بازی لذت ببرم تا آپدیت بعدی بیاد و دوباره داستان رو جلو ببرم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر