Guitar Hero: World Tour

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
کوروش این world tour عجب چیزیه
من و دوستم امروز با هم بازی میکردیم. آهن مایکل جکسون و آهنگ فیلم راکی بالبوآ را با هم میزدیم و میخوندیم
کنسرتی شده بود برا خودش . فقط یکی را میخواستیم درام بزنه
راستی خود این قسمت خوندنش هم خیلی خیلی مهارت میخواد
من اهنگ ABOUT A GIRL نیروانا رو خودم هم میخونم هم میزنم !!:biggrin1:
کلا اهنگ باحالا برای خوندن به نظر من the joker , about a girl , monsoon , byob و what i've done بودن !!
اون اهنگ راکی هم هرچی فکر کردم نفهمیدم کودومو میگی نوید !! اسمشو اگه میتونی بگو ...
برو what i've done رو بخون اون آخراش من دیگه نفس کم میارم.....
آقا ست کامل راک بند(گیتار هیرو نه ها) توی یکی از مغازه های مرکز کامپیوتری غرب میفروشن 350 تومن.....فکر کنم سفارش قوبل کنه....خواستید آدرس بدم
حالا فکر کن اگه run away رو میزاشتن چی میشد !!(بازی قطعا سر همون یه اهنگ چند تا کشته میداد !!)
نمیدونم ولی من که 2 جا پرسیدم گفتن به خاطر حجمش قطعا میره بالای 500 تومن !!

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
من اهنگ ABOUT A GIRL نیروانا رو خودم هم میخونم هم میزنم !!:biggrin1:
کلا اهنگ باحالا برای خوندن به نظر من the joker , about a girl , monsoon , byob و what i've done بودن !!
اون اهنگ راکی هم هرچی فکر کردم نفهمیدم کودومو میگی نوید !! اسمشو اگه میتونی بگو ...
حالا فکر کن اگه run away رو میزاشتن چی میشد !!(بازی قطعا سر همون یه اهنگ چند تا کشته میداد !!)
نمیدونم ولی من که 2 جا پرسیدم گفتن به خاطر حجمش قطعا میره بالای 500 تومن !!

کوروش جان شما الان چه جوری داری بازی میکنی فقط میخونی یا اینکه گیتارم میزنی ؟ اگه میزنی با چه گیتاری ؟ در ضمن این اهنگ run away مال کی بود ؟

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
کورش خان سلام . بابا 500 تومنو ننداز تو دهنشو .تو 90% سایتها زدن 20 تا 230 دلار دبی 190 دلار خودم زنگ زدمولی کسی نیست بیاره. به ی مغازه دار گفتم بی وجدان میگه rackband 280 تومن اگه بتونه گیر بیاره تکی هم نمیده میگه حتما ست کامل. من که دارم دیگه غیدشو میزنم با همون ووکال حلشو میبرم.

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
برو what i've done رو بخون اون آخراش من دیگه نفس کم میارم.....
آقا ست کامل راک بند(گیتار هیرو نه ها) توی یکی از مغازه های مرکز کامپیوتری غرب میفروشن 350 تومن.....فکر کنم سفارش قوبل کنه....خواستید آدرس بدم

آره، منم دیدم تو ویترینش
برا ps3 داره
guitar hero aerosmith هم داره

راک بند برا 360 رو گفت سفارش میگیره 2 هفته ای میاره

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
کوروش جان شما الان چه جوری داری بازی میکنی فقط میخونی یا اینکه گیتارم میزنی ؟ اگه میزنی با چه گیتاری ؟ در ضمن این اهنگ run away مال کی بود ؟
بله من گیتار ایرومسمثشو هم دارم ...
اون RUN AWAY هم تقریبا میشه گفت معروف ترین اهنگ البوم اول linkin park به نام Hybrid Theory هستش و دلیل این حرفمم اینه که خواننده ی اهنگ 1 دقیقه ی اخر رو به صورتی وحشتناکی:biggrin1: یک نفس میخونه که خوب جون ملت اگر بخوانهمون کار رو بکنن در میاد !!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آقا هرکی توسنت hotel california &mr.crowley رو رو مدیوم 100 بزنه یک پی ام بده من برای هتل کالیفورنیا اونجا که پشت سر هم میخونه هم کم میارم هم نوشته هارو قاطی میکنم(مشکل بعدی هم اینه بابام داد میزنه......کم ککککککککککککنننننننننن)

silver blade

کاربر سایت
Sep 30, 2007
39
نام
محمد رضا
:blushing:بچه ها من نه گیتار دارم نه چیزی می خواستم بدونم فقط با خوندن نیاز هامون رو بر طرف می کنه یعنی بهمون حال میده یا نه(دو دلم بگیرم یا نه آخه من کشته مرده ی گیتار هیرو های قبلی بودم )؟:(راستی تو این بازی با vocalls میشه خودمون آهنگ بسازیم ؟:love:

ardalan360

کاربر سایت
May 7, 2008
7
نام
ardalan
!!!

بچه ها من زنگزدم به 1 مغازه گفت گیتار guitar hero world tour رو با بزی اُرجینالش داره قیمتشم 80 تومن! خواستید بگین شماره و آدرس شو بدم!!;):love:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
دوستان این خوانندگیش روش خاصی داره ؟؟:biggrin1:
یکی از بچه ها هست میگه بازی رو راحت رو نرمال و یه تعدادی از اهنگ ها رو هم رو هارد میره ...ولی من فقط رو 2 لول اول میتونم بازی کنم مطلقا :( !!
اگه کسی قلق خاصی در این رابطه میدونی بگه لطفا !!..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر