Guitar Hero: Warriors of Rock

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اینو الان با دسته میشه کامل زد :D یعنی شماره قبلی هم روی اکسپرت به غیر از 5 6 تا اهنگ همه رو میشد با دسته 5 ستاره کرد ولی با گیتار سخته ! یعنی بگیر نگیر داره، یه بار میشه یه بار نمیشه :D

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
وای چقدر گیتارش خوشگله !
من فقط یه نسخه از این بازی رو روی موبایل انجام دادم و از همونجا عاشقش شدم !
هـی وسوسه میشم برم گیتارش رو بخرم ... ولی خیلی آهنگ هایی که تو بازی هست رو نمیشناسم و شاید این باعث بشه که لذت بازی کمتر شه.
باید صبر کنم ببینم فیدبک های این نسخه چجوریه شاید بالاخره گرفتم...

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
کسی از دوستان به جز من نسخه ی دموش رو دانلود کرده ؟ :-/
آقا من خیلی دلم میخواد دانلود کنم اما بن شدم :( از دوستان اگر کسی لینک دمو رو داره بذاره لطفا
شما که بازی کردی اگر ممکنه آهنگ هایی که تو دمو هست رو بگو. psychosocial رو داره؟! خیلی دلم میخواد این آهنگ رو بزنم :d

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
آقا من خیلی دلم میخواد دانلود کنم اما بن شدم :( از دوستان اگر کسی لینک دمو رو داره بذاره لطفا
شما که بازی کردی اگر ممکنه آهنگ هایی که تو دمو هست رو بگو. psychosocial رو داره؟! خیلی دلم میخواد این آهنگ رو بزنم :d
نه نیستش خوش بختانه :D! لیست اهنگهایی که تو دمو هست :

Black Sabbath “Children of the Grave”
Foo Fighters “No Way Back”
Slash featuring Ian Astbury “Ghosts”
Dethklok “Bloodlines”​
مجتبی جان هم تو پست های زیر لینک دانلود دمو رو گذاشتن:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1124402&postcount=429
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1125130&postcount=434

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
خیلی ممنون. داره دانلود میشه :d
ولی واقعا موندم که درام این psychosocial رو چطوری باید بزنیم! :d حالا درام هیچی. چطوری باید بخونیم؟!!! :-/ یعنی باید فریاد بزنیم؟ :d

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اتفاقا هیچ قسمتی از اهنگ سخت نیست زیاد (البته درام تا حدودی :D) بدتر از اون اهنگ Children هست که هیشکی فکر نکنم شنیده باشه! سولو هاش واقعا سخته!
Vocal ـه اهنگم که دیگه اصلا جای بحث نیست! کلا اهنگایی که سبک خوندن اهنگ Groove Vocal (یا Death و مخلفات گرامیش) باشه شما صدای جغد هم در بیاری قبوله :D یعنی فوت هم بکنی میگه داری میخونی!! خداکنه تو این نسخه این مشکلش حل شده باشه!

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
نه نیستش خوش بختانه :D! لیست اهنگهایی که تو دمو هست :

Black Sabbath “Children of the Grave”
Foo Fighters “No Way Back”
Slash featuring Ian Astbury “Ghosts”
Dethklok “Bloodlines”​
مجتبی جان هم تو پست های زیر لینک دانلود دمو رو گذاشتن:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1124402&postcount=429
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1125130&postcount=434

مسیر کپی:
HTML:
Content\0000000000000000\41568894\00080000\

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
خداکنه تو این نسخه این مشکلش حل شده باشه!
تا این رو دیدم بازی رو گذاشتم ، رو Expert با xbox headset امتحان کردم ، یعنی همین طوری برا خوردم صدا دراوردم قبول کرد ، یعنی تشخیص لغت تو این نسخه هم نیست!

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
آقا دمو رو بازی کردم. عجب چیزیه. من حتما خوده بازی رو میگیرم. از داستان بازی های قبلی خیلی خوشم نیومد ولی این باید جالب باشه.
راستی، این چرا quick play نداره؟!

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
من آهنگ psychosoial از این سایت دانلود کردم و شعرشم از سایت گوگل گرفتم یه چند دفعه گوش کردم
و روی هارد تونستم ردش کنم. ( 4 ستاره )#:-s

www.beemp3.com
جان؟! :-/
یعنی چی؟ آهنگ mp3 گرفتین بعد شعرش رو از گوگل گرفتین. این چه ربطی به بازی داره؟ من گیج شدم!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
منظور ایشون فکر میکنم تو نسخه WorldTour برای PC هست چون یه همچین قابلیتی برای PC یسری هکرا ایجاد کردن! فکر میکنم پکشم تو Live باشه! ممکنه برای نسخه های قدیم رو گرفتن!
تا این رو دیدم بازی رو گذاشتم ، رو Expert با xbox headset امتحان کردم ، یعنی همین طوری برا خوردم صدا دراوردم قبول کرد ، یعنی تشخیص لغت تو این نسخه هم نیست!
این کار تیمی مارو تو این نسخه راحت میکنه! اگه من ADSL گرفتم دنبال یکی باش که درام بزنه Lead Guitar و وکال با من :D

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
من عاشقه درامم :x حیف که بن شدم. شانس من بود دیگه. کلا یه بار وصل شدم به لایو WWE بازی کردم بعدشم بن شدم :(
راستی دمو شما باگ نداره؟ من با گیتار pull-off میزنم بعضی وقت ها نمی گیره نمی دونم چرا!
خیلی عجیبه که گیتارش slider نداره. ولی بازی که ساپورت میکنه.
من نگاه کردم اینم +expert داره. من پک WT دارم. کسی میدونه kick pedal اضافه از کجا میشه گرفت؟ من که ندیدم جایی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر