Gta Tehran بیا نظرتو بگو

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
سمندت یکم باید روش کار کنی تا واقعی تر بشه بقیهش هم فقط خونه ها به نظر نمیاد زیاد روش کار شده باشه البته این نظر شخصی منه

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
سمندت یکم باید روش کار کنی تا واقعی تر بشه بقیهش هم فقط خونه ها به نظر نمیاد زیاد روش کار شده باشه البته این نظر شخصی منه
درسته این اولین ورژن سمند بود اگه پایین تر رو ببینی ورژن جدید عکس ازش گذاشتم این یکی عالی شده :cheesygri
آقا كي آماده ميشه؟

سعی ما بر اینه که بازی تا حداکثر دو ماه دیگه تموم بشه ولی معلوم نیست
چرا بازی سنتر اینقدر خلوته هیچکی نظر نمیده :confused:

اینم سمند تاکسی جدید همراه با معرفی سازندش
502vm13.gif

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
این هم یه مود که قرار به صورت یه فایل الحاقی با بازی بیاد بیرون و با این مود شما از اول شهر تا آخر شهر رو میتونین ببین کارش اینه که تا جایی که امکان داره بازی رو رندر میکنه فقط به رم بالایی احتیاج داره برای همین جدا میزاریم که اگه رمتون پایین باعث مشکل نشه
drawd.jpg

به سطح رندر بازی نیگا کنین و حالشو ببیرن البته تو همین عکس:cheesygri

pkr_legend

کاربر سایت
Sep 15, 2006
183
این هم یه مود که قرار به صورت یه فایل الحاقی با بازی بیاد بیرون و با این مود شما از اول شهر تا آخر شهر رو میتونین ببین کارش اینه که تا جایی که امکان داره بازی رو رندر میکنه فقط به رم بالایی احتیاج داره برای همین جدا میزاریم که اگه رمتون پایین باعث مشکل نشه
drawd.jpg

به سطح رندر بازی نیگا کنین و حالشو ببیرن البته تو همین عکس:cheesygri
این تهرانه؟!!!

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
من بازی رو می خرم به شرطی که خوب روش کار بشه. لازم نبود که بیایید Beach ها رو حذف کنید میومدید اون خانومها رو با حجاب میکردید!:laughing:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
لازم نبود که بیایید Beach ها رو حذف کنید میومدید اون خانومها رو با حجاب میکردید!:laughing:

سلام
تازه این جوری هم کار فرهنگی کردین و هم اینکه از همه مهمتر خداوند ثواب این کار را یک در دنیا و صد در آخرت نصیب شما می نماید.:biggrin1:
یا علی مدد

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
تو دیوارهای خیابانهای تهران تبلیغ google میکنن؟:biggrin1:

بعدش هم ایرانیا سیاه هستن؟!
البته شاید بچه جنوبه...
اگه منظورت اون تبلیغ سمت چپ عکس هست که فکر کنم اشتباه گرفتی
GOOGLE نه GOOGE
حال این لام کجا رفته نمیدونم:biggrin1:
بعدشم نه خیر ایرانی نیستن این عکس از یه سایت خارجی برداشته شده اصلا کار ما نیست دیدیم قشنگه گفتیم بزاریم
فعلا کار ماشینها تموم شده االان شهر سازی شروع شده امشب با یه سری عکس کامل میام و ساخت شخصیت هم داره با همین شهر سازی انجام میشه و فقط میمونه مرحله نویسی که اونم کسی رو نداریم که از اسکریپتهای بازی سر در بیاره پس احتمالا بدون مرحله خواهد بود در مورد گرافیک باید عکس های امشب رو ببینید و خودتون نظر بدین تا فردا هم یه ده خط توضیح جدید در مورد بازی نوشتم که میزارم
بروبچ قربونتون اگه برنامه نویس سراغ دارین معرفی کنین به خدا ثواب داره

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
من بازی رو می خرم به شرطی که خوب روش کار بشه. لازم نبود که بیایید Beach ها رو حذف کنید میومدید اون خانومها رو با حجاب میکردید!:laughing:

خوب ما هم از خدامونه که یه چادر ساده بکشیم رو سرش ولی ارزشش رو نداره ما این همه زحمت میکشیم بیایم یه بازی مثل رانندگی در تهران بدیم بیرون حداقل تا من هستم نمیزارم کار خراب بشه تازه شخصیتها باید ایرانی باشن هر چی باشه جی تی ای تهرانه.
راستی اگه کسی تبلیغی چیزی داره بذاره اینجا تا بزاریم تو بازی تبلیغ شرکت پفک آبنبات:biggrin1: البته مجانیه :biggrin1: نه شوخی کردم ولی اگه تبلیغهای جالب داشتین بزارین:love:
به یک برنامه نویس نیاز داریم یا با من تماس بگیرین یا یکی رو معرفی کنین خواهشا اگه کسی رو میشناسین فقط اسمش رو بگین خودم میرم یقش رو میچسپم :-":confused::cheesygri

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
برنامه نویس ...
چقدر دست مزد میدید ؟ حجم کار چقدره ؟
پسرعموی من با C حرفه ای کار میکنه به دردتون میخوره ؟

yahya H.R

کاربر سایت
Sep 3, 2006
27
برنامه نویس ...
چقدر دست مزد میدید ؟ حجم کار چقدره ؟
پسرعموی من با C حرفه ای کار میکنه به دردتون میخوره ؟

خوب معلومه که دستمزد داره اصلا کی تو این دوره زمونه مفتی کار میکنه حالا در مورد دستمزد باهاش صحبت میکنیم مطمئنا قبول میکنه :cheesygri:love:
حالا اگه آیدی داری ازش ممنون میشم بهم بدی واقعا لنگ این مرحله هستم مطمئنم تا حالا بازی با این وسعت و تمیزی کار ادیت نشده فقط اگه مرحله هم بسازیم براش واقعا عالی میشه
اگه زودتر جواب بدی ممنون میشم :love::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر