GTA:Chinatown Wars

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
سلام
اول ممنون از راهنماییت
دوم هم اینکه من dslazy رو دان کردم ولی توش چیزی به اسم gta.nds ندیدم
یا من ناشیم یا اینکه قلقی داره
اگر برات مقدوره راهنمایی کن
ممنون
منظور ایشون اون فایل بازی که دانلود کردی حالا ممکنه به هر اسمی باشه;)
موفق باشید

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من وقتی بازی رو میارم. اونجا می خواد سیو کنه گیر می کنه مشکل چیه ؟
ولی خیلی عجله نکنید چون بخاطر غیر متعارف بودن فایل Save با بقیه بازیها و حجیم تر بودنش، اکثر فلشکارتها در اجرا کردن اون دچار مشکل شدن؛ واضحتر اینکه بازی 1MByte برای ذخیره کردن احتیاج داره، در صورتی که قریب به 99 درصد از بازیهای DS تاکنون از 512KByte و به پایین استفاده میکردن و اکثر فلشکارتها هم حداکثر حجم فایل ذخیره رو 512KByte در نظر گرفتن و این شد که این مشکل بوجود اومده.
و این مشکل حل نمیشه الا با آپدیت Firmware فلشکارتها! R4 دارها مثه خودم باید بسوزیم! :)
بدبخت شدیم رفت! اما اگه DSTT آپدیت شه شاید بشه کاریش کرد.
فعلا فقط چندتا فلش کارت قادر به اجرائن: SuperCard DSone, AceKard RPG & G6 Real

اگه خارج از اینائین منتظر فرجی باشین!
فعلا.
یکم وقت به خرج بدین و صفحات قبلی رو مطالعه کنید . :-"

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من وقتی بازی رو میارم. اونجا می خواد سیو کنه گیر می کنه مشکل چیه ؟
اون آموزش من تو صفحه 2 رو به دقت بخون.
---------------------------------------------------------------------------------
خيلي بازيه باحاليه.
شهر بازي همون شهر GTAIV بدون تغييره(البته سومين جزيره رو نداره)

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
من هم با کمک دوستان بازی رو اجرا کردم.......واقعا فوق العادست:eek::eek:
گیم پلی بازی به لطف قابلیت های Ds سه برابر بیشتر و جذاب تر شده(مینی گیم از ماشین فرار کردن در هنگام افتادن در آب-دزدیدن ماشین-ککتل مولوتوف:biggrin1: درست کردن-خالکوبی - معامله کردن و....) و همچنین قابلیت های نسخه ی IV رو حفظ کرده(هات داگ خریدن-تاکسی سوار شدن -گوشی موبایل و اینترنت و....)ودست فرمون ماشین ها هم خیلی خوبه...
گرافیک بازی بسیار زیبا(Cell-Shade) و حرفه ای و شهر بسیار خوب و پر جزییات طراحی شده و فیزیک هم خوب است...
داستان بازی بسیار خوبه و طراحی مراحل هم بسیار عالی است....
موزیک اصلی بازی تم چینی داره و رادیو در ماشین وجود داره
در کل بازی یک شاهکار تمام عیار است..:love::love::smile::eek:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
بچها یه EMULATOR خوب سراغ دارین ؟ اگه دارید بذارید دیوانه شدم تو کف بازی موندم لینک دانلود رو بذارید لطفا اگه سراغ دارید

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
:(( من هنوز نتونستم بازی کنم
خیلی با حاله؟؟
كجاشو موندي؟؟
بچها یه EMULATOR خوب سراغ دارین ؟ اگه دارید بذارید دیوانه شدم تو کف بازی موندم لینک دانلود رو بذارید لطفا اگه سراغ دارید
هيچ اموليتوري وجود نداره.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
معذرت میخوام این چیه پس من خودم بازیا رو با Emu اجرا میکردم رو هاردم پاک شده اونقدرم اطلاعاتم در مورده DS پایین نیست :confused:
نمي دونستم!!!

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
من نتونستم با NO$GBA اجراش کنم. همون اول که یه صفحه سیاه میاد مینویسه داره سیو میکنه میمونه بعدش چیزی نمیشه. کلا بعضی از بازی هایی که باهاش اجرا میکنم همین مشکل سیو اول رو داره. چی کار باید بکنم؟!

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من نتونستم با NO$GBA اجراش کنم. همون اول که یه صفحه سیاه میاد مینویسه داره سیو میکنه میمونه بعدش چیزی نمیشه. کلا بعضی از بازی هایی که باهاش اجرا میکنم همین مشکل سیو اول رو داره. چی کار باید بکنم؟!
هيچي برو يه دي اس بخر هالش رو ببر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر