GTA:Chinatown Wars psp version

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آقا کسی که trade نیامد بکنیم اگر کسی پایه بود یک قرار بزاریم بشینم با Xlink حداقل Multi بزنیم من با یکی از بچه های Xlink تست کردم و خوب جواب داد اما خوب سرعت من پایین بود اما اگر ایران باشه راحت می تونیم بازی کنیم.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان برای من GEN-D هستش....بازی رو تورنت گرفتم(CSO بود با iso compressor به iso عوض کردمش....پچ هم کردم)ولی وقتی میرم تو بازی صفحه ی سیاه میاد.....هم با NP9660امتحان کردم....هم باm33
ترخدا یکی جواب بده....دق کردم

poyasadr

کاربر سایت
Jun 15, 2007
25
نام
poya
با اینکه اینجا جاش نیست بگم که بخاطر اینکه cso هستش. البته همه بازیها این مشکل را ندارند اما توی Grand Theft Auto Liberty City Stories چنین مشکلی هست. من خودم هم این دردسر را داشتم و مجبور شدم بازی را از تورنت دانلود کنم که صدا داشته باشه!
iso هست !!!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
مطمئنی مشکل داره؟؟؟از gametorrents گرفتم ها؟؟
میشه لینک kako رو برام پ.خ کنی؟ممنون میشم

gamestorrents بازی هایی را که میزاره فیکس شده نیستش یا باید از espalpsp بگیری یا iso که دانلود کردی با برنامه یوشیرو فیکس کنی تا بتونی بازی کنی.
پیشنهادی هم که بهت می کنم اینه که فعلا از gamestorrents نگیر برو mininova خوشگل بازی ها را با فیکس میزاره .من که تا الان با هیچ بازی ای مشکل نداشتم.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
gamestorrents بازی هایی را که میزاره فیکس شده نیستش یا باید از espalpsp بگیری یا iso که دانلود کردی با برنامه یوشیرو فیکس کنی تا بتونی بازی کنی.
پیشنهادی هم که بهت می کنم اینه که فعلا از gamestorrents نگیر برو mininova خوشگل بازی ها را با فیکس میزاره .من که تا الان با هیچ بازی ای مشکل نداشتم.
اخه من motorstorm و dirt2 رو هم از gametorrents گرفتم و با پچ کردم درست شد ولی این نمیدونم چه مرگشه....با اینحال ممنون که گفتی

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بالاخره بازی بالا اومد
فوق العاده بازیه جالبیه.....حتی گرافیک که سل شد هستش بازم جذابیت خودش رو داره
این یک GTA کلاسیکه شاهکاره

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
من هم پس از مدتها یه بازی سرگرم کننده پیدا کردم، تنوع بازی خیلی خوبه و همش میخوای بازی را ادامه بدی
فقط یه بدی داره و اونهم اینه که بشینی پاش دیگه بلند نمیشی:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر