GTA:Chinatown Wars psp version

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
به نظر من که اگه دوربینش از بالا باشه بهتره، چون حجم بازی کم میشه و امکاناتش افزایش پیدا می کنه. تمام کارایی که تو GTA IV انجام میدینو تصور کن، شهرم کاملا همون شهر با سبک گرافیکی مثل Kill Zone liberation به نظر من که عالی میشه اگه از بالا بسازن مثل DS.

قبول ندارم.

اما به نظر من دوربین از بالا اصلا جالب نمیشه! گرافیکه پایین زیاد دیگه طرفدار نداره.
خیلی هم بعید میدونم از بالا باشه تو دونسخه قبلی اینجور نبود

موافقم.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این هم یک نسخه ی کم حجم (10 مگ) از شماره ی بیادماندنی 2 این بازی برای PSP.
GTA2
http://thepiratebay.org/torrent/3599208/%5BPSX-PSP%5D_10_Mb_GTA2__RIP_%5BNTSC-US-BOO%5D
گفتم تا زمانی که بازی بیاد یک کم با حال و هوای بازی با دوربین از بالا آشنا بشید .:cheesygri:cheesygri:cheesygri

جدا از شوخی , واقعا این بازی زیباست.(فوق العاده زیبا) سعی کنید حتما دانلود کنید. حجمش هم که خیلی کمه.
بعد از دانلود , از حالت فشرده خارج کرده و داخل پوشه ی GAME برروی PSP بریزید و حالشو ببرید.

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
آره به نظر من اگه یه نگاه به عکس های ac bloodline بندازین میشه فهمید که sony نمیزاره بازی های مثل بازی های dc بیاد تو کنسولش

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان زوركي كه نميشه يه عكس از نسخه psp بزاريم !!

من خودم كلي گشتم , به غير از تاييد رسمي براي انتشار بازي هيچ چيزه ديگه اي نيست ....

نه عكس , نه اطلاع از زاويه دوربين و نه هيچ چيزه ديگه .....

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بابا این صد در صد فک هست چون اگه دوربین از بالا باشه میتونن گرافیک بالاتری تو بازی اعمال کنن چون محیط دید خیلی کوچیکه اما این گرافیکش از قبلیا هم کمتره.من احتمال میدم با یه شاهکار رو به رو خواهیم بود چون روی پلی 2 جی تی ای جدید نمیزنن صد در صد یه چیز خیلی خفن میزنن که قدرت psp رو به روخ پلی 2 بکشونن تا مورد انتقاد قرار نگیرن که چرا یه جی تی ای جدید برای پلی 2 نزدن:biggrin1:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
خب - یک منبع دیگه که گفته دوربین ایزومتریکه :
http://www.neoseeker.com/Games/Products/PSP/grand_theft_auto_chinatown_wars

Perspective(s): Isometric :cheesygri:cheesygri:cheesygri

ینی دوربینش از بالا نیست؟

من مطمئنم این سری جدید gta هر چی باشه به پای vice city stories نمیرسه!!!

چون براش خیلی زحمت کشیدن نزدیک یه سال روش کار کردن ولی حالا اینو دارن به این

زودی میسازن :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر