GRID: Autosport | Xbox 360

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,166
نام
Ehsan
Codemasters اعلام کرد Autosport دارای بیشترین محتویات در مقایسه با تمام شماره های عرضه شده GRID تا به امروز را دارد. این بازی تمام ویژگی های این سری را خواهد داشت و همچنین یک تجربه معتبر رانندگی ارایه خواهد داد. از جمله ویژگی های اضافه شده به این بازی می توان به مسابقات در شب و نمای داخل کابین راننده را اشاره کرد.

بخش Career بازی شامل رویداد هایی متفاوتی خواهد بود مثل استخدام یک هم تیمی، گرفتن اسپانسر برای مسابقات، امکان عضویت در گروه های بخش آنلاین، چالش های هفتگی (challenges) و لیدر بورد racenet. همچنین 5 سبک متفاوت از مسابقات، 22 مکان و بیش از 100 پیست در بازی موجود خواهد بود.

با تشکر از hosein me

Jon Snow

کاربر سایت
Apr 22, 2014
5
نام
محمد
عالیه نما داخل کابین دوباره اضافه شد
جالبه مشکل من با نسخه1بازی همین نما داخل بود وقتی تصادف میکردی شیشه جوری خرد میشد که دیگه دید نداشتی مجبوری نما عوض کنی
سازنده بازی تو نسخه دوم اومده بجای اینکه مشکل شیشه رو درست کنه کلا نما داخل رو حذف کردن:D
الان دوباره برگشته

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
از دوستان کسی هست که تونسته باشه بازی رو اجرا کنه؟

هم نسجه معمولی هم برنرمکسش رو تست کردم میندازه بیرون کار نمیکنه!!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
از دوستان کسی هست که تونسته باشه بازی رو اجرا کنه؟

هم نسجه معمولی هم برنرمکسش رو تست کردم میندازه بیرون کار نمیکنه!!

من مشکلی نداشتم با بازی ...!!
گرافیک بازی واقعا خوب شده و با نسخه دوم هم فرق انچنان زیادی نداره و گیم پلی همچنان Arcade هست فقط سر پیچ ها اذیت میکنه.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
کسی این بازی رو انجام داده ؟
من بازی رو که اجرا میکنم اون اول یه مسابقه که یه آئودی دستمونه باید انجام بدیم و بعد از مسابقه هم باید یه سری اصلاعات مثل اسم و سن و ... راننده رو مشخص کنیم و در نهایت یک پروفایل برامون میسازه .
ولی چون من انلاین نیستم ارور میده و به لایو وصل نمیشه .
دوباره که میرم Career رو میزنم بازم همون مسابقه تکراری رو میاره و بعد هم ساخت پروفایل و در نهایت ارور .
چهار پنج بار اینو تکرار کردم ولی همش اینجوری بود .
کسی میدونه مشکل از چیه ؟ باید حتما آنلاین باشیم برای این بازی ؟

pouriazizo

کاربر سایت
May 26, 2014
4
اقا این بازی چرا اینجوریه؟ چرا ماشین دور نمیگیره و باید یک ساعت با گاز و ترمز بازی بازی کنی سر پیچ تا دور بگیره؟ که اونم پیچ های خیلی شدیدش نمیشه باز

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اقا این بازی چرا اینجوریه؟ چرا ماشین دور نمیگیره و باید یک ساعت با گاز و ترمز بازی بازی کنی سر پیچ تا دور بگیره؟ که اونم پیچ های خیلی شدیدش نمیشه باز

خوب ماشین ها خیلی با هم متفاوت هستن
بعد هم اگه شما از نمای داخل کابین یا روی ماشین نگاه کنید حس سرعت رو بیشتر درک میکنید
پیج ها هم خیلی حساس هست و کوچکترین اشتباه بانک پیج رو تبدیل به یک کابوس میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر