Green Day: Rock Band موفق تر از Beatles: RB عمل خواهد کرد !!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
greendayrockband.jpg

اقای Scott Guthrie رئیس بخش gaming ـه MTV گروه Green Day را شناخته شده تر و نزدیک تر به جمع بازی بازان Rock Band دانسته است و امید دارد این شماره عمل کردی موفق تر نسبت به Beatles: Rock Band بر جای بگذارد، وی در این باره توضیح میدهد:

"ما از نحوه عمل کرد Beatles: Rock Band راضی بودیم ولی به طور کلی انتظار فروش بیشتری رو از بازی داشتیم، ولی به طور کلی باید به این موضوع توجه داشت که جمع بازیبازان 16 تا 34 ساله ما شناخت خیلی بهتری از موسیقی Green Day رو دارا هستند تا Beatles"

"این گروه گروهی نیست که تازه به معروفیت رسیده باشه و تازه کار باشه، این گروه 23 سال عمر داره و اون ها تاریخچه ی عظیمی دارند ! و به طور کلی باید قبول کرد اون ها فن بیس بسیار عظیم تری نسبت چیزی که اکثر مردم فکر میکنند دارند و احتمالا سطح شناخت خیلی بیشتری بین موزیک دوستان در این دوران دارند تا Beatles"

همچنین چندی پیش Harmonix اعلام کرده بود که استودیو از البوم American Idiot گروه به طور کامل در بازی استفاده میکند که استفاده از یک البوم کامل در بازی برای اولین بار در سری Rock Band رخ میدهد ! بازی برای سه کنسول PS3, Wii و Xbox 360 در تاریخ 8 جون عرضه خواهد شد !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,046
نام
آریا
Beatles: Rock Band تنهایی RB ای بود که حوصله داشتم تا آخرش برم ! طراحی های بازی واقعآ زیبا و جالب بود. برعکس بقیه نسخه های RB که چند تا میمون و گوریل رو به عنوان خواننده و گیتاریست میذاشتن ! Green Day هم با اینکه اصلآ ازشون خوشم نمیاد ولی اگه مثل Beatle باشه میشه تحملش کرد :D

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
بله خوب الان جوان ها روغن نباتی ان و با خودشون بیشتر حال می کنن

اگه جوان های اون زمان 60-70 الان بودن اینطور نمیشد

در کل من به harmonix ایمان دارم یه سرو گردن از اونا بالاتره

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
محبوب ترين گروه موسيقي من GreenDayهست من خيلي دوستشون دارم هارمونيكس هم كه از اول دوست داشتم:دي چه شود.
روزشماري ميكنم واسه اين بازي.حرفاشم بنظر من درسته Beatlesيه گروه قديمي و افسانه اي هست ولي واسه بيشتر جوونا و گروه سني كه تو خبر گفتن فقط احترام هست و بس (البته من اين گروه رو خيلي دوست دارم و براشون احترام زيادي قا يل هستم ولي گرين دي يه گروه شناخته شده تري تو گروه سني جوون نسبت به Beatlesهست تو اين نسل و همين باعث ميشه بنظر من فروش اين بازي بالاتر از Beatlesباشه.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
من rb تا حالا بازي نكردم. ولي واقعا به نظرم Greenday در حدي نيست كه بخوان واسش بازي بسازن.
gr گروهي خوبي هست ولي خوب در حد راك بند نيست.
وجود چند ترك ازش خوبه.ولي كلا يه نسخه رو اختصاص دادن يه كمي عجيبه. فكر نميكنم ديگه آهنگاش از نظر موسيقي بهتر از گروهي مثل ميوز باشه . ميوزم به نظرم اختصاص دادن يه شماره بهش اشتباهه . چه برسه به اين greenday
من نسبت به اون چيزي كه تو گيتار هيرو بازي كردم ميگم. شايد rb خيلي پايين تر از اين حرفا باشه و گرين دي از سرشم زيادي باشه :biggrin1:
اديت :
ولی بیاید جو گیر نشیم خوب !
نظر شخصي كه ميدونيد چيه؟! و براتون قابل درك هم هست كه به كسي ربطي نداره ديگه؟

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,046
نام
آریا
gr گروهي خوبي هست ولي خوب در حد راك بند نيست.
همون طور که گفتم اصلآ از این گروه و قیافه هاشون و اشعارشون خوشم نمیاد ! کلآ به نظرم به خاطر سیـــــاسی بازی و این حرفا معروف شده :D
ولی گذشته از همه اینها گروه خیلی محبوبی هست مخصوصآ توی آمریکا ! همین قراردادن آلبوم کامل American Idiot هم کمک زیادی به فروش بازی بین طرفدارای گروه میکنه.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اتفاقا خیلی هم گروه خوبین.. یعنی جدا خز بازی هاشون از نظر تکنیکی کاملا گروه قابل قبولی هستن ! همین البوم American idiot رو برید ببینید سایت ultimate-guitar در کنار البوم the wall پینک فلوید چی درموردش گفته !
البته من خودم اصلا فن نیستم ولی بیاید جو گیر نشیم خوب !

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
و به طور کلی باید قبول کرد اون ها فن بیس بسیار عظیم تری نسبت چیزی که اکثر مردم فکر میکنند دارند و احتمالا سطح شناخت خیلی بیشتری بین موزیک دوستان در این دوران دارند تا Beatles"
الان اینو بر چه اساسی گفت؟

آخرین ویرایش:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
کسایی که میگن گرین دی گروه خوبی نیست باید برن اهنگ guns 21 رو بشنوند
ادم رو دیونه میکنه
گروه محشریه من واقعا البوم ۲۰۰۹ رو دوست داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند