GRAW 2 for PC

همین طور که میدانید این بازی برای pc منتشر شد این بازی از موتور havok 3 استفاده میکند و بر خلاف نسخه xbox360 ان به صورت FPS است این هم
Supported OS: Windows® XP/Vista (only)

Processor: 2 GHz Pentium® IV or AMD Athlon™ (2.8 GHz Pentium IV or AMD Athlon recommended)

RAM: 1 GB

Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c/ Shader Model 2.0?compliant (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c compliant

DirectX Version: Direct 9.0c (included on disc)

DVD-ROM: 4x or faster DVD-ROM drive

Hard Drive Space: 5 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headsets (via TeamSpeak client)

Multiplayer: Broadband capable of 128 Kbps or better required

Supported Video Cards at Time of Release:

- ATI® Radeon® 9559, 9600, 9800/X800-X1950

- NVIDIA® GeForce™ 6200-8800

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
عزیزان این بازی گرافیک معمولی و گیم پلی بسیار بیخود و کندی داره.
گیم پلی پیچیده و واقعا بد و در عین حال کند هستش که با هوش مصنوعی مسخره Npc ها همراه شده.این مسائل به علاوه باگ های عجیب این بازی رو یکی از بدترین بازی های Ubisoft کرده.
یعنی نسخه Pc اصلا با نسخه 360 قابل مقایسه نیست!
گیم پلی Pc آول شخصه وسیستم فرماندهی واقعا افتضاحی هم داره ولی نسخه 360 این بازی جزو بهترین تامتیکال شوترهای موجود هست! و ضمنا Tps یا همون سوم شخص هست.
فکر نمیکنم این عنوان ارزش بحث داشته باشه اصلا......

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
دوستان یه سوال:
تو تنظیمات گرافیک graw2 من تمام تنظیمات رو تو بالاترین حالت قرار دادم. ولی تو قسمتphsics فقط گزینه normal فعاله و high و extrem رو نمیشه انتخاب کرد.
کارت گرافیک من 8600 gt و ویندوز ویستا و رم 2 گیگ. پس مطمئنا مشکل از سخت افزار نیست.
به نظرتون مشکل سر چیه؟ :confused:

miladesn

کاربر سایت
Mar 17, 2007
28
مشاهده گفتگو
patch رو آپدیت کردم خیلی وقته
اون rosen رو تا می کشم mission faild میشه و میمرم چی کار می شه کرد
Khodaye man!! vase ine ke nabayad rosen o bokoshi! bayad nejatesh bedi. mitooni behesh dastoor bedi donbalet biad

behzad_ps2

کاربر سایت
Nov 10, 2007
56
در act3 در قسمت codename farallon وقتی میخوام دو تا هلی کوپتر رو با ارپی جی بزنم یکیشرو میزنم با ارپیجی که رو هدف قفل میکنه ولی اون یکی رو با ارپی جی معمولی
هر چقدر میزنم هلی کوپتر حرکت میکنه در نتیجه بهش نمی خوره چطوری بزنمش ممنون:blushing:

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
جالبه دوستان من اصلاً بازی مشکل ندارم و فکر می کنم این نسخه از نسخه قبل بهتر شده یکم هم سرعت بازی بیشتر شده و همین طور ماموریت ها قوی تر شدن. من که خیلی خوشم اومده.
سیستم من:
CPU: 6420 2 Cor 2 dou
VGA: NV 8800
RAM: 4 ta 1G

mehdihamedali

کاربر سایت
Dec 13, 2007
30
نام
مهدی حامدعلی
عزیزان این بازی گرافیک معمولی و گیم پلی بسیار بیخود و کندی داره.
گیم پلی پیچیده و واقعا بد و در عین حال کند هستش که با هوش مصنوعی مسخره Npc ها همراه شده.این مسائل به علاوه باگ های عجیب این بازی رو یکی از بدترین بازی های Ubisoft کرده.
یعنی نسخه Pc اصلا با نسخه 360 قابل مقایسه نیست!
گیم پلی Pc آول شخصه وسیستم فرماندهی واقعا افتضاحی هم داره ولی نسخه 360 این بازی جزو بهترین تامتیکال شوترهای موجود هست! و ضمنا Tps یا همون سوم شخص هست.
فکر نمیکنم این عنوان ارزش بحث داشته باشه اصلا......
دوست عزیز
من اصلاً قصد مشاجره بحث و دعا با شما را ندارم ولی من اصلآً این طور فکر نمی کنم هر کس نظر خودش رو داره شما هم نظر خودتون رو دارید ولی بحث و گفتگو در این باره برای کسانی هست که از این بازی خوششون اومده و فکر می کنند این بازی ارزش بحث رو داره فکر نمیکنید لحن گفتارتون یکم با بی احترامی بود. تحمیل نظر شخصی به دیگران فکر نمی کنم کار درستی باشه
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر