Gravity Rush

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظره من بازی خیلی خوبی هست .... کلا Sony همیشه بازیهای خاصش یک جور دیگست نسبت به کنسول های دیگه . این هم یکی از دلایلی بود که من ویتا گرفتم ...تا 2 هفته دیگه بازی میاد به حال . من با Resitance - MGS بازی رو Pre Order داده بودم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من دموشو دان کردم 2 بار هم دیروز بازی کردم خیلی کمه تو 5 دقیقه تموم میشه .اما بازیش قشنگه هم گرافیک خوبی داره هم گیم پلی خوبی .داستانشم که معلوم نبود اما به نظر جالب و مرموز میاد .فقط وقتی از قدرت جاذبه استفاده میکنی و روی هوایی کنترل بازی یکم سخته دقیقا ضعفی بود که ign تو نقدش اشاره کرده بود.در کل ارزش خرید داره من که منتظرشم:d

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دمو رو دان کردم کاش یکمی طولانی تر بود چون واقعا این 5 دقیقه نمیتونه دلیلی بر خوب بودن بازی باشه با این حال از همه نظر خوب بود ولی حقیقتش یکمی برای گرفتنش شک دارم :-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دمو رو دان کردم کاش یکمی طولانی تر بود چون واقعا این 5 دقیقه نمیتونه دلیلی بر خوب بودن بازی باشه با این حال از همه نظر خوب بود ولی حقیقتش یکمی برای گرفتنش شک دارم :-/
بازی نهایتا 8 روز دیگه میاد .... من که خیلی نظر مثبتی بهش دارم ... متاش 87 هست .... بیشتر از 20 تا از Review ها همه بالای 85 بوده !
فقط IGN 75 داده بقیه بالای 8

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
میانگین نمره بازی شده 87/100 به چی شک دارین؟؟؟:d
اخه بین رسیستنس و این یکمی مرددم(چه لفظ قلم:d) از یه طرف عاشق رسیستنس رو کنسولم بودم از یه طرف همین 5 دقیقه دمو بدجوری دلبری میکنه لامصب:))
بودجه هم که فقط یکیشو جواب میده!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
اخه بین رسیستنس و این یکمی مرددم(چه لفظ قلم:d) از یه طرف عاشق رسیستنس رو کنسولم بودم از یه طرف همین 5 دقیقه دمو بدجوری دلبری میکنه لامصب:))
بودجه هم که فقط یکیشو جواب میده!
100% اینو بگیر یه تجربه جدید هست.
رزیزتنس بگیری گند میزنه به خاطراتت با بازی قبلی

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
من که با کیفیتش حال نکردم(یجوریه)
خدایی کیفیتش خیلی باحاله از نظر گرافیک واقعا خوبه با اینکه ویتا پتانسیلش خیلی بیشتر از این حرفاس
بازیش در چه حد فکریه؟:-/فکری هست اصلا؟:).چون من با بازیهای خیلی فکری مشکل دارم:-$
adventure نیست تو این دمو که ازش فقط اکشن دیدیم البته ممکنه تو بازی اصلی یه مقدار rpg هم داشته باشه...

آخرین ویرایش:

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
دان کردم ............... گرافیک خاصی داره ..فوق العاده گرافیک هنری چشم نوازه ................... محیط مهیب و عمیقی داره ............. کلا از یه طیف رنگ اسفاده کرده تو محیط بازی ..................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر