Multi Platform Grand Theft Auto VI

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
  2. Xbox Series X|S
20240508_211230.jpg

تریلر اول :
View attachment VID_20240519_102751_040.mp4

.................
لوگوی بازی

dgj5wme-327561a1-f8f9-41bd-b591-57ba244348c2.png

مروری بر وقایعی که در مورد این بازی طی سالهای گذشته رخ داد
5 مارس ۲۰۲۱ اولین اشاره رسمی به ساخت GTA جدید توسط استراوس زلنیک مدیرعامل تیک تو بود که در جدیدترین مصاحبه خودش پس از پرسش یک خبرنگار در مورد زمان معرفی بازی GTA 6 برای اولین بار بطور رسمی بدون اینکه بخواد چیزی رو تکذیب کنه با تایید ساخت این بازی گفت که به وقتش که برسد راکستار GTA 6 رو معرفی خواهد کرد این اولین واکنش رسمی تیک تو به بازی GTA 6 هست که در این تاریخ شاهد آن بودیم.

IMG_20210814_130556.png

آپدیت مهم:
در روز ۴ فوریه 2022 راکستار طی توییتی برای اولین بار رسما به ساخت GTA بعدی اشاره کرد و گفت اخبار و اطلاعات به مرور در اختیار قرار داده خواهد شد.

FOyMd1nXwAI0r-v.jpg

راکستار در توییت اشاره شده گفت:

"بسیاری از شما ها در مورد نسخه جدید فرنچایز Grand Theft Auto سوال میکنید.

با هر پروژه جدید،هدف ما همیشه این است که فراتر از آن چیزی که قبلا به شما ها ارائه کردیم حرکت کنیم.ما خوشحال هستیم که تایید میکنیم توسعه فعال نسخه بعدی در حال انجام است.
ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گزاشتن اطلاعات بیشتر به محض آماده شدن بازی هستیم.از طرف کل تیم بابت حمایت های شما سپاسگزاریم"

در روز ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ و فقط یک روز بعد از سالگرد ۹ سالگی GTA 5 یک هکر در وب سایت Gtaforums اقدام به انتشار ویدیوهایی از بیلد پری آلفا GTA 6 کرد که کامیونیتی راکستار سریعا و بعد از مرور ویدیو ها و سورس کد ها جزییاتی جالبی از GTA 6 بدست آوردند که همه آنها در اسپویلر با ترجمه فارسی میتوانید بخوانید: 👇
✅ نقشه بازی بر اساس Vice City است، اما شاهد دریاچه‌ای هستیم که کمی از میامی فاصله دارد، احتمالا بخش بزرگی از فلوریدا به عنوان نقشه‌ی GTA 6 برنامه ریزی شده است.

✅ حداقل دو شخصیت قابل بازی، احتمالا می‌توانید همدیگر را صدا بزنید (یا از همدیگر کمک بگیرید)

✅ انیمیشن های جدیدی همچون سینه‌خیز رفتن، تعامل با اسب ها، و حتی اوردوز کردن!

✅ چرخه انتخاب سلاح کاملا بازسازی شده‌است، می‌توانید بخش سیگار و کمک های اولیه را مشاهده کنید.

✅ تعداد حمل تفنگ ها بسیار محدود شده است، اما می‌توانید با کیف تعداد بیشتری حمل کنید.

✅ خودرو ها جزئیات دیوانه کننده‌ای دارند.

✅ مکان هایی همچون هتل، سوپرمارکت، رستوران، فروشگاه خرید اجناس دست دوم (برای فروش وسائلی که دزدیدیم؟) و اشاراتی به آسانسور

✅ اشاره به گرسنگی، عرق کردن، چاق شدن، رفاقت با حیوانات

✅ اجاره دوچرخه

✅ تصادف ها واقعی تر بنظر می‌رسند.

✅ فیزیک قایق ها همچون RDR 2

✅ فیزیک دامن

✅ پلیس ها پلاک شمارا به یاد خواهند داشت.

✅ مردم به حرکات شما با جزئیات تمام واکنش خواهند داد، پلیس ها کور کورانه حرکت نمیکنند و مناطق را محاصره میکنند.

✅ اتفاقات پویایی در جهان بازی همچون توریست های گم‌شده و ...

✅ تعامل با اسب و حیوانات

✅ وجود کدهایی مربوط به تیراندازی و راندن جت‌پک

✅ وجود کدهایی مربوط به زیردریایی

✅ سیستم Drive-by به کلی بازسازی شده

✅ وجود کدهایی مربوط به دزدی و راندن قطار

✅ هوش مصنوعی پیشرفته برای پلیس ها و NPCها

✅ جزئیات به شدت زیاد داخل ماشین ها

✅ امکان آرایش کردن

✅ کد های دستگیری مجرمین توسط پلیس و انتقال به بازداشتگاه

✅ وجود بخش زیادی/کل ایالت فلوریدا

✅ احتمال تعامل با NPCها همچون RDR2

✅ همچنین وجود پاراگلایدر در بازی

ویدیو های مربوط به leak اون هکر رو میتونید از اینجا دریافت کنید.

هکر در اکتبر همان سال یعنی ۲۰۲۲ توسط پلیس انگلستان بازداشت شد.

در روز ۱۸ ماه May سال ۲۰۲۳ استراوس زلنیک در مصاحبه بسیار مهمی اعلام کرد :
"در چندین سال گذشته ما کسب و کارمان را برای انتشار مجموعه‎ای از پروژه‏‌های عظیم که معتقدیم ما را به سطح جدیدی از موفقیت می‌رساند، آماده کردیم.

در سال مالی 2025، با عرضه چندین عنوان بزرگ و خلاقانه، وارد دوران جدیدی شویم که معتقدیم سطح استاندارد جدیدی در صنعت بازی ایجاد می‌کند. ما انتظار داریم [تا در آن سال] به عدد 8 میلیارد دلار ارزش خالص دفتری و 1 میلیارد دلار پول عملیاتی برسیم.

همچنین پیش‌بینی می‌کنیم به سطوح بالاتری از نتایج عملیاتی مالی در سال 2026 و پس از آن برسیم"

سال مالی 2025 تیک‌تو از 1 آپریل 2024 (13 فروردین 1403) شروع و در 31 مارچ 2025 (11 فروردین 1404) پایان می‌یابد.

آپدیت مهم:در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ بلومبرگ به نقل از جیسون شرایر اعلام کرد GTA 6 در نوامبر معرفی و تریلر آن در اواخر نوامبر - اوایل دسامبر منتشر خواهد شد.

آپدیت مهم:در همان تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ توسط خود راکستار و شخص سم هوسر پخش اولین تریلر GTA VI در اوایل ماه دسامبر تایید شد.

آپدیت مهم: در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۳ راکستار رسما اعلام کرد اولین تریلر GTA جدید در ۵ دسامبر به نمایش در خواهد آمد.​

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,588
202312211414757_1_1.jpg

👀 شخصی که موزیک تریلر GTA 6 را قبل از نمایش تریلر، پیش بینی کرده بود، جزئیاتی را در مورد خود بازی به اشتراک گذاشته است:

- با دو دست و اسلحه های متفاوت میتوانید شلیک کنید.
- سرقت کردن خودرو بسیار چالش برانگیزتر خواهد شد.
- تجزیه اجساد و میزان پاشش خون بیشتر خواهد شد.
- غروب خورشید در سه رنگ می درخشد: نارنجی، بنفش و صورتی.
- یکی از فعالیت های تفریحی در بازی، بسکتبال 3 نفر به 3 نفر خواهد بود.

تکمیل خواهد شد...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
مثلاً فرض NPC ماشین لامبو ، فراری یا چیز گروون دیگه باشه و بر اساس میزان قیمت ماشین ، مقاومت در مقابل دزدیده شدنش توسط کارکتر یا یه NPC دیگه بیشتر بشه .
بعد اگه بخواییم با فرمون RDR2 به تصوراتم ادامه بدم حتما باید پلاک و رنگ ماشینو عوض کنیم تا پلیس کلا بخیالمون بشه و اگه شناسایی بشی سابقه دار حساب میشی بعد ازین . رشوه شاید بتونی بدی به افسر که زندان نیوفته و پول و اسلحه هاش به فنا نره
بسکتبالو ولی نیستم حال نمیده

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
441
مثلاً فرض NPC ماشین لامبو ، فراری یا چیز گروون دیگه باشه و بر اساس میزان قیمت ماشین ، مقاومت در مقابل دزدیده شدنش توسط کارکتر یا یه NPC دیگه بیشتر بشه .
بعد اگه بخواییم با فرمون RDR2 به تصوراتم ادامه بدم حتما باید پلاک و رنگ ماشینو عوض کنیم تا پلیس کلا بخیالمون بشه و اگه شناسایی بشی سابقه دار حساب میشی بعد ازین . رشوه شاید بتونی بدی به افسر که زندان نیوفته و پول و اسلحه هاش به فنا نره
بسکتبالو ولی نیستم حال نمیده
قطعا تعویض پلاک یا حتی شماره موتور به بازی اضافه میشه برای کم کردن درجه تعقیب
بازی مافیا ۲ چندین سال قبل این اپشن رو داشت که برای فرار از دست پلیس نیاز بود پلاک ماشین تغییر بکنه
در مورد سرقت خودرو یه مورد دیگه ای که فکر میکنم احتمالا اضافه بشه با توجه به اینکه قراره دزدی ماشین چالش برانکیز تر بشه باز مشابه مافیا ۲ برای باز کردن قفل درب ماشین های پارک شده احتمالا یک مینی گیم طراحی کنن،حالا برای ماشین های قدیمی تر شاید شبیه ساز باز کردن قفل با سوزن و برای ماشین های جدیدتر یک سیستم هک مانند

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,883
نام
SubZero
بازی مافیا ۲ چندین سال قبل این اپشن رو داشت که برای فرار از دست پلیس نیاز بود پلاک ماشین تغییر بکنه
در مورد سرقت خودرو یه مورد دیگه ای که فکر میکنم احتمالا اضافه بشه با توجه به اینکه قراره دزدی ماشین چالش برانکیز تر بشه باز مشابه مافیا ۲ برای باز کردن قفل درب ماشین های پارک شده احتمالا یک مینی گیم طراحی کنن،حالا برای ماشین های قدیمی تر شاید شبیه ساز باز کردن قفل با سوزن و برای ماشین های جدیدتر یک سیستم هک مانند
Gta Chinatown wars اینشکلی بود.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,754
View attachment 328929

👀 شخصی که موزیک تریلر GTA 6 را قبل از نمایش تریلر، پیش بینی کرده بود، جزئیاتی را در مورد خود بازی به اشتراک گذاشته است:

- با دو دست و اسلحه های متفاوت میتوانید شلیک کنید.
- سرقت کردن خودرو بسیار چالش برانگیزتر خواهد شد.
- تجزیه اجساد و میزان پاشش خون بیشتر خواهد شد.
- غروب خورشید در سه رنگ می درخشد: نارنجی، بنفش و صورتی.
- یکی از فعالیت های تفریحی در بازی، بسکتبال 3 نفر به 3 نفر خواهد بود.

تکمیل خواهد شد...
آمپرم زد بالا

• Like
Reactions: Mostafa CJ

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
مافیا ٢ بعضی مواردش بنظرم زیاده روی بود. یعنی شما که میخوای بازی کنی دیگه زیاد هم دوست نداری شبیه واقعیت باشه. تو مافیا ٢ حتی شما اگه با سرعت غیر مجاز از کنار پلیس رد میشدی میفتادن دنبالت! خب ادم زده میشه اینجوری. تو بحث سرقت ماشین gta iv اولین بازی ای بود که نسبت به نسخه های قبلی چالشی تر کرده بود قضیه رو. شما باید شیشه رو میشکوندی ، چند ثانیه ای سیم ها رو بهم وصل میکردی و بعد ماشین اگر اژیر نداشت میتونستی با خیال راحت حرکت کنی که خیلی خوب درومده بود. اتفاقی که امیدوارم بیفته اینه که اگر میخوان چیزی مثل دزدی ماشین رو واقعی تر و چالشی تر کنن اینه که بتونن یک تعادل خوبی بین واقعیت و بازی ایجاد کنن.
یه مورد دیگه که من یکجا خوندم نوشته بودن اگر شما تو بازی کار خلافی انجام بدید تا وقتی ظاهرت رو تغییر ندی ادم ها شما رو بیادشون میمونه!

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
441
مافیا ٢ بعضی مواردش بنظرم زیاده روی بود. یعنی شما که میخوای بازی کنی دیگه زیاد هم دوست نداری شبیه واقعیت باشه. تو مافیا ٢ حتی شما اگه با سرعت غیر مجاز از کنار پلیس رد میشدی میفتادن دنبالت! خب ادم زده میشه اینجوری. تو بحث سرقت ماشین gta iv اولین بازی ای بود که نسبت به نسخه های قبلی چالشی تر کرده بود قضیه رو. شما باید شیشه رو میشکوندی ، چند ثانیه ای سیم ها رو بهم وصل میکردی و بعد ماشین اگر اژیر نداشت میتونستی با خیال راحت حرکت کنی که خیلی خوب درومده بود. اتفاقی که امیدوارم بیفته اینه که اگر میخوان چیزی مثل دزدی ماشین رو واقعی تر و چالشی تر کنن اینه که بتونن یک تعادل خوبی بین واقعیت و بازی ایجاد کنن.
یه مورد دیگه که من یکجا خوندم نوشته بودن اگر شما تو بازی کار خلافی انجام بدید تا وقتی ظاهرت رو تغییر ندی ادم ها شما رو بیادشون میمونه!
من با نظر شما موافق نیستم،به نظرم هرچی واقعی تر بهتر،حتی اگر بنزین زدن رو هم به بازی اضافه کنن من خیلی خوشحال تر میشم!
بازی مافیا ۲ هم به خاطر این خصوصیاتش یکی از بهترین و خاطره انگیزترین بازی ها توی سبک خودش بود که شخصا توی ۲۰ سال بازی ویدیوئی تجربه کردم.
توی مافیا همه چی به طبیعی ترین شکل ممکن بود،شما میتونستید از مغازه اسلحه فروشی به جای خرید اسلحه و مهمات هرچیزی رو که میخواستید بدزدید،کنارشم دخل مغازه رو هم بزنید!نیاز نبود لباس بخرید،هرچی که قابل فروش بود قابل دزدی هم بود و این خیلی به نظرم جالبه
برام شخصا همیشه سوال بوده چرا توی GTA نمیشه آیتم هایی رو که برای فروش گذاشتن دزدید؟من توی تمام نسخه های GTA منتظر این اپشن بودم ولی توی هیچکدوم این قابلیتو نذاشتن ولی توی مافیا ۲ که چندین و چند سال پیش منتشر شد به بهترین شکل ممکن این ویژگیها وجود داشت.
مافیا ۲ چندین سال جلوتر از زمان خودش بود
شاید این نظر خیلی محبوب نباشه ولی من مافیا ۲ رو خیلی بیشتر از GTA V دوست دارم و خیلی بیشتر ازش خوشم اومد
از لحاظ داستان،گیم پلی به نظرم مافیا ۲ هیچی کم نداشت

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من با نظر شما موافق نیستم،به نظرم هرچی واقعی تر بهتر،حتی اگر بنزین زدن رو هم به بازی اضافه کنن من خیلی خوشحال تر میشم!
بازی مافیا ۲ هم به خاطر این خصوصیاتش یکی از بهترین و خاطره انگیزترین بازی ها توی سبک خودش بود که شخصا توی ۲۰ سال بازی ویدیوئی تجربه کردم.
توی مافیا همه چی به طبیعی ترین شکل ممکن بود،شما میتونستید از مغازه اسلحه فروشی به جای خرید اسلحه و مهمات هرچیزی رو که میخواستید بدزدید،کنارشم دخل مغازه رو هم بزنید!نیاز نبود لباس بخرید،هرچی که قابل فروش بود قابل دزدی هم بود و این خیلی به نظرم جالبه
برام شخصا همیشه سوال بوده چرا توی GTA نمیشه آیتم هایی رو که برای فروش گذاشتن دزدید؟من توی تمام نسخه های GTA منتظر این اپشن بودم ولی توی هیچکدوم این قابلیتو نذاشتن ولی توی مافیا ۲ که چندین و چند سال پیش منتشر شد به بهترین شکل ممکن این ویژگیها وجود داشت.
مافیا ۲ چندین سال جلوتر از زمان خودش بود
شاید این نظر خیلی محبوب نباشه ولی من مافیا ۲ رو خیلی بیشتر از GTA V دوست دارم و خیلی بیشتر ازش خوشم اومد
از لحاظ داستان،گیم پلی به نظرم مافیا ۲ هیچی کم نداشت
بنظرم زیاد بازی بخواد به سمت واقعی بودن بره شاید تو نگاه اول جذاب به نظر برسه ولی به مرور خسته کننده میشه مثلا همین بنزین زدنه جالب میشه اگه تو بازی باشه منتها اگه مجبورت کنه بازی حتما بنزین بزنی به مرور حوصله سر بر میشه . اتفاقی که برای رد دد٢ هم افتاد. بعضی المان های بازی مثل سیستم فست تراول بخاطر اینکه رئال تر بشه محدودش کرده بودن. توی خود gta ها هم iv خیلی از لحاظ فیزیک و مخصوصا هندلینگ ماشین واقع گرایانه تر بود تا V ولی خب اینها اومدن تغییرش دادن. البته بگم که درنهایت این تغییرهایی که راک استار توی بازی هاش میده بیشتر مربوط میشه به دنیایی که قراره بازگو کنه. مثلا توی iv و رد دد خب فضا خیلی جدی و خشن بود و همون ستینگ رو میطلبید. با این وجود برای vi با توجه به فضای بازی فکر نمیکنم زیاد بخوان به المان های واقع گرایانه عمق بدن. اون دزدی کردنه هم موافقم ولی خب باید مجازات خوبی هم برای پلیر در نظر بگیرن یا پلیر به راحتی نتونه دزدی کنه چراکه دیگه برای پول دراوردنه تو بازی بی انگیزه میشه ادم.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
441
بنظرم زیاد بازی بخواد به سمت واقعی بودن بره شاید تو نگاه اول جذاب به نظر برسه ولی به مرور خسته کننده میشه مثلا همین بنزین زدنه جالب میشه اگه تو بازی باشه منتها اگه مجبورت کنه بازی حتما بنزین بزنی به مرور حوصله سر بر میشه . اتفاقی که برای رد دد٢ هم افتاد. بعضی المان های بازی مثل سیستم فست تراول بخاطر اینکه رئال تر بشه محدودش کرده بودن. توی خود gta ها هم iv خیلی از لحاظ فیزیک و مخصوصا هندلینگ ماشین واقع گرایانه تر بود تا V ولی خب اینها اومدن تغییرش دادن. البته بگم که درنهایت این تغییرهایی که راک استار توی بازی هاش میده بیشتر مربوط میشه به دنیایی که قراره بازگو کنه. مثلا توی iv و رد دد خب فضا خیلی جدی و خشن بود و همون ستینگ رو میطلبید. با این وجود برای vi با توجه به فضای بازی فکر نمیکنم زیاد بخوان به المان های واقع گرایانه عمق بدن. اون دزدی کردنه هم موافقم ولی خب باید مجازات خوبی هم برای پلیر در نظر بگیرن یا پلیر به راحتی نتونه دزدی کنه چراکه دیگه برای پول دراوردنه تو بازی بی انگیزه میشه ادم.
بحث سلیقس،من خودم قطعا ترجیح میدم واقع گرایانه تر بشه بهتره،مثلا میخوایم بریم توی طبیعت جایی که دسترسی به پمپ بنزین نیست باید حواسمون باشه بنزین فول باشه یا مثلا بشه یه دبه!!بنزین با خودمون ببریم!
اون قابل دزدی بودن ایتم هایی که برای فروش موجودن هم نظرم اینه قطعا اضافه بشه ولی با یه سری راهکار ها براش جریمه هایی تدارک ببینن،مثل اینکه بریم تو مغازه بشناسن،نشه تا یه مدت تو اون محله رفت تا طراحی سیستمی مشابه سیستم شرافت ردد
از طرفی قبول دارم همه چی قابل دزدی بشه شاید یکم ارزش پول درون بازی کم بشه ولی میشه مواردی طراحی کرد که نیاز به پول پلیر داشته باشن مثل خرید خونه،سفارش انلاین،همین بنزین زدن،کاستومایز کردن اسلحه و …

• Like
Reactions: jdepp and stanley

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,588
بحث سلیقس،من خودم قطعا ترجیح میدم واقع گرایانه تر بشه بهتره،مثلا میخوایم بریم توی طبیعت جایی که دسترسی به پمپ بنزین نیست باید حواسمون باشه بنزین فول باشه یا مثلا بشه یه دبه!!بنزین با خودمون ببریم!
اون قابل دزدی بودن ایتم هایی که برای فروش موجودن هم نظرم اینه قطعا اضافه بشه ولی با یه سری راهکار ها براش جریمه هایی تدارک ببینن،مثل اینکه بریم تو مغازه بشناسن،نشه تا یه مدت تو اون محله رفت تا طراحی سیستمی مشابه سیستم شرافت ردد
از طرفی قبول دارم همه چی قابل دزدی بشه شاید یکم ارزش پول درون بازی کم بشه ولی میشه مواردی طراحی کرد که نیاز به پول پلیر داشته باشن مثل خرید خونه،سفارش انلاین،همین بنزین زدن،کاستومایز کردن اسلحه و …
تو خود تریلر رسمی اون آخر که لوسیا و جیسن ماسک زدند ،معلومه اگر ماسک نزنیم داستان درست میشه .
شما هر چی تو رددد۲ دیدی اینجا تو VI پیشرفته تر خواهی دید.
نکاتی که مد نظرمه:
تو رددد۲ میتونستی تو مغازه یا از طریق کاتالوگ چیزی بخریم یا اصلا بریم سر جنس و اونو برداریم و حتی بچرخونیمش.
تو رددد۲ اگر ماسک نمیزدی شناخته و بانتی میشدی و کلی دردسر درست میشد تا زمانی که بری خلافیتو تسویه کنی
تو رددد۲ باید یه گنگ رو از نظر اقتصادی و غیره مدیریت میکردی . حالا فکر کنید تو VI هم گنگی رو بخواییم مدیریت کنیم مثل اون گنگ موتورسوارها که تو تریلر VI بود
عنصر اصلی سری بازی رددد اسب هست. سطح تغییر جزییات و پیشرفتی که ما از اسب داخل رددد ردمپشن ۱ به سمت اسب رددد ردمپشن ۲ دیدیم وحشتناک بالا بود. خودتون دیدید اسب رددد۲ چقدر جزییات داره.
حالا همین حالت هم قراره برای عنصر اصلی سری GTA یعنی ماشین ها پیش بیاد و سطح جزییات و شخصی سازی ماشین VI نسبت به V وحشتناک بالاتر خواهد بود.
اینکه بنزین تموم میشه یا نه رو نمیدونم ولی قطعا میتونه گزینه جالبی باشه بخصوص که مپ VI دو برابر V خواهد بود یعنی اگر جایی سوخت تموم کردید باید سوخت پیدا کنید حالا نه مثل بازی دیزگان برای سوخت پیدا کردن کلی سختی بکشی ولی باید بری سوخت پیدا کنی. ولی احتمال زیاد صندوق عقب ماشین کلی قابلیت شخصی سازی داره که مثل زین اسب تو رددد۲ که کلی لوازم رو میشد توش جا بدی اینجا هم صندوق ماشین خیلی چیزا رو داره که یکیش میتونه سوخت برای زمانی باشه که تموم میشه و همچنین اسلحه های مختلف و چیزای دیگه رو بتونید تو صندوق جا بدید یا حتی جسد توش مخفی کنید. همه اینهایی که گفتم تو لیک های GTA 6 هم پیدا شد

آخرین ویرایش:

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
907
من امیدوارم این بازی تا جایی که ممکن واقع گرا باشه جوری که حتی دزدیدن ماشین هم چالش باشه یا درگیری با پلیسا و ... یا همین بنزین زدن و خلاصه همه چیش ! خود من اوایل میگفتم رد دد ۲ عجب بازی بیخودی انقدر واقع گراست ولی آخر سر تنها بازی اوپن ورلد عمرم شد که ۱۰۰ کردمش به خاطر همین واقع گراییش بازی مثل این هر ده سال یک بار میاد و قرار متر به مترش شخم بزنیم پس هرچی عمیق تر واقعی تر بهتر ! مثلا جی تی ای وی با این که بازی خوبی ولی خارج از بحث ماموریت هاش واقعا حوصله سر بر و هیچ عمقی نداره ولی رد دد ۲ بدون ماموریت هاش هم سرگرم کنندس امیدوارم ۶ هم همینجوری بشه شدیدا واقع گرا و همه چیز جدی و عمیق

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,754
تو خود تریلر رسمی اون آخر که لوسیا و جیسن ماسک زدند ،معلومه اگر ماسک نزنیم داستان درست میشه .
شما هر چی تو رددد۲ دیدی اینجا تو VI پیشرفته تر خواهی دید.
نکاتی که مد نظرمه:
تو رددد۲ میتونستی تو مغازه یا از طریق کاتالوگ چیزی بخریم یا اصلا بریم سر جنس و اونو برداریم و حتی بچرخونیمش.
تو رددد۲ اگر ماسک نمیزدی شناخته و بانتی میشدی و کلی دردسر درست میشد تا زمانی که بری خلافیتو تسویه کنی
تو رددد۲ باید یه گنگ رو از نظر اقتصادی و غیره مدیریت میکردی . حالا فکر کنید تو VI هم گنگی رو بخواییم مدیریت کنیم مثل اون گنگ موتورسوارها که تو تریلر VI بود
عنصر اصلی سری بازی رددد اسب هست. سطح تغییر جزییات و پیشرفتی که ما از اسب داخل رددد ردمپشن ۱ به سمت اسب رددد ردمپشن ۲ دیدیم وحشتناک بالا بود. خودتون دیدید اسب رددد۲ چقدر جزییات داره.
حالا همین حالت هم قراره برای عنصر اصلی سری GTA یعنی ماشین ها پیش بیاد و سطح جزییات و شخصی سازی ماشین VI نسبت به V وحشتناک بالاتر خواهد بود.
اینکه بنزین تموم میشه یا نه رو نمیدونم ولی قطعا میتونه گزینه جالبی باشه بخصوص که مپ VI دو برابر V خواهد بود یعنی اگر جایی سوخت تموم کردید باید سوخت پیدا کنید حالا نه مثل بازی دیزگان برای سوخت پیدا کردن کلی سختی بکشی ولی باید بری سوخت پیدا کنی. ولی احتمال زیاد صندوق عقب ماشین کلی قابلیت شخصی سازی داره که مثل زین اسب تو رددد۲ که کلی لوازم رو میشد توش جا بدی اینجا هم صندوق ماشین خیلی چیزا رو داره که یکیش میتونه سوخت برای زمانی باشه که تموم میشه و همچنین اسلحه های مختلف و چیزای دیگه رو بتونید تو صندوق جا بدید یا حتی جسد توش مخفی کنید. همه اینهایی که گفتم تو لیک های GTA 6 هم پیدا شد
فکر نکنم دیگه در این حد باشه که گنگ موتورسوارا رو کنترل کنیم
یا بنزین تموم شد بریم بنزین بیاریم
فوقش یه ماشین دیگه میدزده
days gone که نیست آخر زمانی باشه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,588
همه
فکر نکنم دیگه در این حد باشه که گنگ موتورسوارا رو کنترل کنیم
یا بنزین تموم شد بریم بنزین بیاریم
فوقش یه ماشین دیگه میدزده
days gone که نیست آخر زمانی باشه
وسایل مورد نیاز تو ماشین اصلی خودته.
حتی تو GTA V هم هر کدوم از کرکتر ها یه ماشین یونیک مربوط به خودشون را داشتن.
سرقت ماشین افراد دیگه یه بحث دیگس

• Like
Reactions: Amorfin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر