Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
هیست چیه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
هیست دزدی هست ، یعنی بانک میزنید یا یه چیزه دیگه و کلا خیلی پول توشه

هیست هم میتونی بری ولی اینکه خودت درست کنی و ... رو اطلاع ندارم چون کلا با آنلاینش حال نکردم و کم رفتم ولی اگر بقیه ی دوستان بدونن ، میتونن توضیجات بیشتری در رابطه با این موضوع بدن

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان
اقا ماشین اتش نشانی از کجا پیدا کنم؟
توی یکی از اخرین مراحل انگار میگه ماشین اتش نشانی پیدا کن

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
GTA V | PS4

سلام دوستان

به اينجايي كه مي گي نرسيدم نمي دونم
ولي اگه به 911 زنگ بزني مي توني بگي اورژانس، پليس يا آتش نشاني بياد مثل iv !

Sent from my iPhone using Tapatalk

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
سلام دوستان

منم هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم ، اخر سر رفتم از یوتیوب ویدیو این مرحله رو دانلود کردم و رفتم ماشین رو دزدیدم ..!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام دوستان

یه ماشینی رو تو خیابون بزن منفجر کن و بعد فرار کن یه جا قایم شو ، بعد از چند دقیقه ماشین آتش نشانی میاد که خاموشش کنه برو بدزدش .

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
منم هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم ، اخر سر رفتم از یوتیوب ویدیو این مرحله رو دانلود کردم و رفتم ماشین رو دزدیدم ..!
بهترین کار همون 911 هست که دوستان در بالا گفتن
فکر کنم این ماشین برای یکی از مراحل هیست هست که بین روش زمینی و روش هوایی شما روش زمینی رو انتخاب کردید احتمالا

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima

تماس بگیر با اتش نشانی

- - -ویرایش - - -

بچه ها من قبلا با فرانکلین ی هلی کوپتر خریدم قبلش گفت ک باید ی جا داشته باشی منم فرودگاه ه کوپتر رو خریدم و اوکی شد ولی بعدش صدبار رفتم اونجا همه چیز بود جز هلی کوپتر فرودگاهم خریده بودم اونجا هم خبری نبود حالا ی جت خریدم و روز بعد اس داد ک توی فرودگاه تحویل داده شد ولی بازم خبری نیس تمام فرودگاهم گشتم در صورتی ک اگه بودش همون جای مخصوصه خودت هستش کسی میدونه چ خبره باید کار خاصی انجام داد باگ چیه جریان؟؟؟؟؟!!!!!!!

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
از دوستان آنلاین باز کسی پایه هست مراحل بازی مثل لامار و مارتین و سیمون و لستر رو با هم گروهی تموم کنیم؟
برخی مراحل آنلاین به تنهایی واقعا سخته
مثلا مرحله لستر واقعا تنهایی رفتنش سخته و چیزی کمتر از هیست نیست
حتی میتونم بگم درجه سختی اون شاید از برخی مراحل هیست هم بیشتره

به هر حال اگر کسی تمایل داشت من شبها یک تا هفت صبح هستم

فقط یه سوال
دوستانی که هیست رو انجام دادن یه توضیح بدن که مثلا برای مراحل هیست اگر تانک داشته باشیم میتونیم ازش استفاده کنیم یعنی به عنوان خودروی شخصی و یا از هلیکوپتر نظامی؟
چون در برخی مراحل هیست داشتن چنین تجهیزاتی یعنی پیروزی اسان
و اینکه اگر شدنی نیست میشه ماشین خاصی رو ضد گلوله کرد که در مقابل تیر دشمنان اسیبی نبینه؟

با تشکر

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
تماس بگیر با اتش نشانی

- - -ویرایش - - -

بچه ها من قبلا با فرانکلین ی هلی کوپتر خریدم قبلش گفت ک باید ی جا داشته باشی منم فرودگاه ه کوپتر رو خریدم و اوکی شد ولی بعدش صدبار رفتم اونجا همه چیز بود جز هلی کوپتر فرودگاهم خریده بودم اونجا هم خبری نبود حالا ی جت خریدم و روز بعد اس داد ک توی فرودگاه تحویل داده شد ولی بازم خبری نیس تمام فرودگاهم گشتم در صورتی ک اگه بودش همون جای مخصوصه خودت هستش کسی میدونه چ خبره باید کار خاصی انجام داد باگ چیه جریان؟؟؟؟؟!!!!!!!
توی فرودگاه یه سوله بهتون میده برین وسطاش یه نوشته بالا سمت راست صفحه میاد بعد جهت « رو بزنید و هواپیماتون رو انتخاب کنید میاد
برای هلکوپتر هم توی فرودگاه هلکوپتر برین وسط همون مربع مخصوص فرود

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

اتفاقا منم یه موتور خریدم واس فرانکلین رفتم از تو گاراژ جابه جاش کردم الان نمیدونم کجاس!
40 هزار دادم واسش اما هر جایی رو میگردم پیداش نمیکنم:D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,712
دوستان تو مراحل هيست هيچ كدوم بعد تموم كردن به كلاب نميرن؟
وسط خونه بازي كردن اين داستانارم داره :-)
چرا مرحله آخر بعد تموم شدن ماموریت HUMAN LAB تو کلاب بازی شروع میشه (هی گفتم بازی +18 نگیرین ) :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر